Pereiti prie turinio

Stabilizatoriaus traukės


Rekomenduojami pranešimai

Parduotuvinės pas mane laiko 3-4 mėnesius.Per tą laiką arba išsineria,arba nutraukia pirštą.Laisvumas arsiranda gal po gero mėnesio.Gal kas pritaikot kokias kitas? Girdejau kad berts šarano perdaro.O gal yra kitų minčių?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduotuvinės pas mane laiko 3-4 mėnesius.Per tą laiką arba išsineria,arba nutraukia pirštą.Laisvumas arsiranda gal po gero mėnesio.Gal kas pritaikot kokias kitas? Girdejau kad berts šarano perdaro.O gal yra kitų minčių?

 

Sharanu jaučiu nelaikys. Silnos ten tos pakabos ir gumos tokios pačios.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduotuvinės pas mane laiko 3-4 mėnesius.Per tą laiką arba išsineria,arba nutraukia pirštą.Laisvumas arsiranda gal po gero mėnesio.Gal kas pritaikot kokias kitas? Girdejau kad berts šarano perdaro.O gal yra kitų minčių?

 

Bandziau ir pigias ir originalus tai originalus menesiu ilgiau laiko :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent maveriui normaliai jos laiko. Dazniausiai gumos, kurios ant sakiu tvirtinamos susidevi bet ir tai tik dėl to, kad perkant neteisingai parenkamos. Sumontuotos traukutes turi stoveti vertikaliai. Kai jos stovi pakrypusios ( trumpesnis pirstas,ne dėl tarcionu suvartymo), tai ir devisi labiau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau ir pigias ir originalus tai originalus menesiu ilgiau laiko :lol:/>

 

jei pas tave susukti torsionai iki negaliu, tai tada reikia prasilginti traukes asele, davirinti.

o siap ash sudejau storesnes, berods kurios eina en nisanui o maverikui ir laiko jau 3metus.nisano plonesnes aseles...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pas tave susukti torsionai iki negaliu, tai tada reikia prasilginti traukes asele, davirinti.

o siap ash sudejau storesnes, berods kurios eina en nisanui o maverikui ir laiko jau 3metus.nisano plonesnes aseles...

 

Pas mane buvo niekas nekelta isvis. Ir bekeles nemates normalios. Ir vistiek nelaiko kaip ir galiniai salenblokai silpnoki.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane buvo niekas nekelta isvis. Ir bekeles nemates normalios. Ir vistiek nelaiko kaip ir galiniai salenblokai silpnoki.

pas mane irgi nelaiko nekeltas kasdien mato 10km zvyrkelio siaip galvoju NT 1 det stabilizatoriu tik kazin kaip per TA i tai paziures?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane storesnes,pirštas 12mm.Tarsijonai šiek tiek pasukti, bet tragedijos nera,traukiu kampas beveik statmenas.Važiuoju 70-80% žvirkeliu ir kaimo keliais.Buvo momentas važinėjau be stabilizatoriaus.Artėja technikinė, reikia tvarkytis.Šnekėjau kur restauroja šarnyrus, sakė tokiu neapsimoka restauruoti-nelaikys.Nebent kažka gamintis.Žiūrėti nuo kito auto arba mažesni vairo traukės antgalį bandyti taikyti.Ką manot :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada senei senei buvo tokia diskusija ir kazkas rase kad nuo opelio tinka ir laiko tik nezinau nei nuo kokio nebepamenu <_< .

P.s Pas mane ta pati problema nors terranas 2003m 3.0 tdi maniau kad gal bus pataises nisanas ta problema bet jiems turbut neapsimoka.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip stabiliakas? nekliba? kur antgalius restauravo matau kad restauruoti?? jausmas toks kad traukute labai ytemta. galvo kad problema gali buti kad traukute kai ydedi tas pirstas kur va nuluzes jis jau buna ne 90 laipsniu kampu prisukta o kazkiek palentas y virsu. ko pasekoje gali buri kad jis jau dirba iskarto ant ribos. ta prasme pirstas jau remiasi y galutine riba ir dar kai su masina pavarai per duobes tai stabilekas islauzia. nu cia toks pamastymas is vaizdo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip stabiliakas? nekliba? kur antgalius restauravo matau kad restauruoti?? jausmas toks kad traukute labai ytemta. galvo kad problema gali buti kad traukute kai ydedi tas pirstas kur va nuluzes jis jau buna ne 90 laipsniu kampu prisukta o kazkiek palentas y virsu. ko pasekoje gali buri kad jis jau dirba iskarto ant ribos. ta prasme pirstas jau remiasi y galutine riba ir dar kai su masina pavarai per duobes tai stabilekas islauzia. nu cia toks pamastymas is vaizdo.

Stabilizatorius nekliba,ivores keistos.Dėl 90 laipsniu kaip ir viskas panašu, antroje nuotraukaje matosi.Šita pirštą nulaužė kai iš valyto kelio ivažinėjau inepravalyta per sustumtą sniegą.Tragiško smugio tikrai nebuvo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet traukute prie sakes prisisuka ne kietai ta prasme per gumas todel manau nebutinai ten turi gautis idealiai status kampas pagal mane stabilizatorius yra per storas labai jau daug jegos gaunasi i traukute nes jis beveik nesilanksto

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet traukute prie sakes prisisuka ne kietai ta prasme per gumas todel manau nebutinai ten turi gautis idealiai status kampas pagal mane stabilizatorius yra per storas labai jau daug jegos gaunasi i traukute nes jis beveik nesilanksto

butent kad stabilizatoriays ir traukutės praporcijos labai skyriasi.Vienu ratu užvažiavus ant pakilimo o kitu i duobe gaunasi nemaža jega.Nors kita vertus gamykliniai ko gero laiko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.