Pereiti prie turinio
Zydrunas

Klausimai susije su MP/Sport/L200 galinio tilto blokiruote

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,susidomejau blokiruote,ar ka galima ideti i MPI,kokios ju kainos,kaip laiko? ar daug darbo ideti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdavimai tai perdavimais bet varijantas tas kad dedant reduktoriu su torsion tipo blokiruote is MP2 reikia keisti ir pusasius :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

pas mane 3.0 bendzinas,tai jei i gala kisti blokiruote,tai gal galima butu rasti pagal perdavimus,pas mane perdavimai 37/8 10varstu...,o gal kas zino kas tenai toks pardavinejo,gal kordinates zinote,buciau labai dekingas...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Jai pas tave tyltas su spiruoklem ir paprastas laisvu dif tai paieskok nuo MP2,man rods jis toks pat ir ten dazniausiai buna sliekine blokiruote(torsionas) apie70/80%!ir jo kaina apie300lt,kitos pigesnes iseities nelabai matau :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

o gal galit kas pasakyt kuo skiriasi lsd nuo arb atrodo abi blokuoja

LSD neblokuoja visu 100%, geriausiu atveju iki 80%, bet jos privalumas kad ji suveikia iškart prasisukus kuriam nors ratui, o ARB blokuoja visu 100%, bet kad ją įjunkti jau reikia sustoti, išjungiant ir rekomenduojama sustoti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

dabar kai buvau uzpustytas ir teko paofroidyt nes gyvenu vienkiemyje nuo civilizacijos 5km tai viska sujungus ir KNOPKE ant ekrano galinio tilto geltona uzsiziebe per vidury geltona uzsiziebe na ir zali 4 tai pakabinus masina 3 ratai vienodai sukasi 2galiniai ir vienas prieky ir tada kaip suprast ar stovi lsd ar arb auto standartinis nieko neperdaryta mp2

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jo yra super selekt bet galinis tiltas koks lsd kaip minejo 100% neblokuoja o arb nera pas mane tai kodel galiniai ratai vienodai sukasi ir pradeda vienodai suktis ir baigia vienodai suktis kai ta knapke lock yjungiu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

jo yra super selekt bet galinis tiltas koks lsd kaip minejo 100% neblokuoja o arb nera pas mane tai kodel galiniai ratai vienodai sukasi ir pradeda vienodai suktis ir baigia vienodai suktis kai ta knapke lock yjungiu

tai pas tave ne lsd, jei knopke jungi tai 100% blokiruote

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kai jungiu tai girdet uzia atrodytu kaip variklukas kokias 2-4 sekundes tai kokia tada cia blokiruote lsd ar arb ar dar kokia nors

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Pas tave originali MPII galinio tilto blokiruote. Kaipo ir sakai paspaudus R/D Lock mygtuka sudirba kompresoriukas, kuris suspausto oro pagalba ir įjungia blokiruotę.

Redagavo skrajojantis_olandas

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

kas norite statyt blokiruote i gala imkite is super selekto visa uodega,tada ardote ja (taip pat ardote ir savo buvusia uodega)ir sukeiciat visus "dantracius"ar kaip juos pavadintiir sukisat viska atgal pas save i tilta,taigi jus gaunate 100% blokiruote ir savo perdavimo skaiciu

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na papasakosiu kaip pas mane vyko procedura,isardziau as savo tilta nusiemes uodega matau stovi LSD blokiruote,isemu ja ir matau jog dantraciai skiriasi,nuimu nuo savosios ir uzdedu ant super selekto visus dantracius ir nepamirskit pakeist uodegos dantraciu,dabar svarbiausia ziurekite slicus bandykite kisti savo masinos pusasius jei lenda ok (bet super selekto pusasiai skiriasi ilgiais vairuotojo puses trumpesnis o keleivio ilgesnis,deja pas mane buvo vienodo ilgio bet tiko slicai tai teko vieno pusasio gala apie 5mm nupjaut) dar jei pas jus motoras 2,5td arba 3,0benzas tai ju pusasiai plonesni nei 2.8tdiir 3,5benzo.Tilto korpusas lieka originalus o uodega dedasi super selekto nes ten stovi vamzdelis prie kurio reiks pajungt oro padavimo magistralę nuo kompresoriuko.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Niekur nerandu viso valdymo blokiruotes (motoriuko laidu ir mygtuko) gal kas turite ar galite is kur pasiulyti?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taip tu teisus,bet niekur nerandu viso valdymo blokiruotes (motoriuko laidu ir mygtuko) gal kas turite ar galite is kur pasiulyti?

is principo tau reikalingas tik siurbliukas, laidus ir knopke pats sukonstruosi.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

is principo taip bet kazkaip noriu viska padaryt kaip standarte :rolleyes:

bet pasitenkinciau ir varikliuku jei turit kazkas sakykit

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...