Pereiti prie turinio

"4x4 SOS" savanorių nuotykiai


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , visi. Vyrai , aš apie tą akciją jau prieš kelis metus buchtel čia forume. Net temą užkūręs buvau, kad traukim nelaimėlius civiliokus mazdaliokus užpustytus . Labai smagu , kad visa armija pagaliau pasijungėt , džiperius jau dievint net pradėjo po paskutinių nuotykių. :rolleyes:

Apie savo nuotykius:

Už Pikeliškių kaimo , 9 km dešiniau keliukas į kažkokį kaimą. Tai iš to keliuko, iš kaimo išlupau 7 kūčiuotojus. Šią naktį ten vežiau draugelio dieduką iš ligoninės namo kūčių švęst, tai atgal labai smagiai visą traukinuką civikliokų su mazdukais prilupau , kaip ešerių per atlydį :D..

Su šventėm , broliukai - kolegos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien evakuotas BMW is griovio. Sedejo nuo vakar, deja vienu visureigiu islupt vakar nesiseke. Siandien su vargais bet islupau su antro visureigio pagalba. Kelias slidus, laukas... Nei medzio nei kelmo ar krumo vien pusnis ir griovyje BMW.

Toyota vis bande atgult i ta pati griovi salia BMW :rolleyes: Tempe sonan, matyt nuolydis buvo. Pasijungus ant priekio dar viena jipuka maziau mete mane i sona ir tempem palei griovi kokiu 15 metru, niekaip nenorejo is griovio islipt. Vis ant pilvo virs sniego. BMW galas jau sudauzytas, tempiant vakar dar truko virve ir suskalde bamperi. Siandien betempiant palei griovi pasitaike didesne sniego kruva matyt susalus tai ja taranavo. Siek tiek kliuvo priekiniam bamperiui

Istraukus, bachuras sokinejo is laimes :rolleyes: Gavau viskio :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien evakuotas BMW is griovio. Sedejo nuo vakar, deja vienu visureigiu islupt vakar nesiseke. Siandien su vargais bet islupau su antro visureigio pagalba. Kelias slidus, laukas... Nei medzio nei kelmo ar krumo vien pusnis ir griovyje BMW.

Toyota vis bande atgult i ta pati griovi salia BMW :rolleyes:/> Tempe sonan, matyt nuolydis buvo. Pasijungus ant priekio dar viena jipuka maziau mete mane i sona ir tempem palei griovi kokiu 15 metru, niekaip nenorejo is griovio islipt. Vis ant pilvo virs sniego. BMW galas jau sudauzytas, tempiant vakar dar truko virve ir suskalde bamperi. Siandien betempiant palei griovi pasitaike didesne sniego kruva matyt susalus tai ja taranavo. Siek tiek kliuvo priekiniam bamperiui

Istraukus, bachuras sokinejo is laimes :rolleyes:/> Gavau viskio :rolleyes:/>

Norint kad iš griovio išeitu mašina o nesitemtu grioviu reik susukus vairą žmonėm padėti priekiui išlipti, tempiančiajam laikytis kitos kelio pusės bei naudoti trumpą arba dvigubą sulenkus virvę ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint kad iš griovio išeitu mašina o nesitemtu grioviu reik susukus vairą žmonėm padėti priekiui išlipti, tempiančiajam laikytis kitos kelio pusės bei naudoti trumpą arba dvigubą sulenkus virvę ;)/>/>

Viskas kas buvo pamineta buvo isbandyta is karto, bet nepadejo. Per slidi danga ir per lengvas visureigis ir per sunkus BMW , po juo daug lipnaus sniego, nuolydis i griovi...Ir viskas viename.

O siaip reiktu atsizvelgt kam patarimus duodi. O tai gaunasi kad kiausinis vista mokina :rolleyes:/>

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas kas buvo pamineta buvo isbandyta is karto, bet nepadejo. Per slidi danga ir per lengvas visureigis ir per sunkus BMW , po juo daug lipnaus sniego, nuolydis i griovi...Ir viskas viename.

O siaip reiktu atsizvelgt kam patarimus duodi. O tai gaunasi kad kiausinis vista mokina :rolleyes:/>/>

:D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nei kiaušinis vištą, nei višta kiaušinį, viskas priklauso nuo situacijos: dar šiemet teko iš to pačio griovio, valandos bėgyje, traukti du mašiniukus - vieną (golfs 2) išlupau tik kaip Darius parašė, o kitas (megane) išlipo ir grioviu traukiamas. laaabai priklauso nuo "tarpinės", kuri griovy sėdi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors ir neesu siame gelbetoju sarase, bet siandien (jei tiksliau tai jau vakar) taip susikloste, kad ir man pavyko isgelbeti viena roveriuka ipuolusi i griovy kelyje Kaunas - Sakiai, ties Kacergine.

Taip jau gavosi, kad per sventes ispuole dirbt tai pasikinkes Nissan Navara bruzdejau is Kauno link Sakiu. Vaziuoju ir matau, kad griovyje minkstai isitaises roveriukas tupi. Aplink sukiojas jauna porele ir matosi, kad nelabai ka jiems pavyksta sugalvot, nors ir nepanikavo, bet dziaugsmo ju akyse nebuvo per daug. Pasisiuliau pagelbet, kabinam ju automobili prie manojo ir bandau lupt lauk, bet pasirode pusnis ne tokia jau ir geranoriska ir nesiteike lengvai savo grobio atiduot. Tuomet 20 minuciu darbo sniego siupeliu, trukt su Navara ir automobiliukas atsidure ant plento. Jaunuolis prie vairo is to dziaugsmo net pamirso stabdyt kai islupau, tai dar vos man galan neikale :D/>

Dar bande atsidekot siulydami 50Lt, bet kazkaip pelnytis kitu nelaime pasirode nesazininga tuo labiau per Kaledas. Veliau as sekmingai apsukau puse lietuvos, o isgelbeti nepazistamieji tikiuosi irgi sekmingai pasieke savo tiksla ir ten sutiktiems zmonem papasakojo, kad ne visi zmones ant Lietuvos yra blogi bei, kad kartais ir is nepazistamu gali sulaukt pagalbos :)/>

 

Su Kaledom visus!!

Redagavo awrimux
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va ir aš kryžiuką galiu užsidėt :D

skambutis 23val Kalvarijoje išvažiuojant iš daugiabučio kiemo mondė i apsnigta tranšėja priekis ikrites bande traukt lengvuške -niekaip,luptelėjau atgal -mondė vietoj kilpa su manim,

i priekį visai nelengvai,gerai kad an gero pagrindo buvau,

paklausė kiek pasakiau pagal sąžine,50 viskas ok juk man dar apie 25km kelio susidarė

 

beje kažkas čia ne visai gerai,kazkaip reik sumastyt sistemą,kad nebutum vienas ir dar durniaus vietoje

vienam važiuot naktį,nevisai smagu velnai žino an ko gali užsiraut

kitas niuansas kas jei pvz.už ta nuluptą kabę man i ausį pasiūlys

kažin kaip i tokia pagalba gali sureaguot policija,tipo ten vejos buta,o gal ir įkalę.aš juk neuostau ir netikrinu alkotesteriu,akivaizdžiai matytūsi kad girti-netraukčiau

manau jai matytusi kad gali prasilenkt su įstatymu ,pačiam reik mentam pranešt,tik va gali tada stiklai byrėt ,akinių irgi... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai todėl ir atsirado iniciatyva su 112 bendradarbiauti... jie išsiklausinėja kas ir kaip ir tada sprendžia, ar mes jiems padedam ar jų tarnybos...

šiaip reikės bandyti tartis, kad jų tarnyba 112 skambintu evakuatoriui, o ne nelaimėlis... jie ir pokalbį įrašo ir jei ką vietą žino....

 

dėl visokių nurautų kilpų ir aplankstytų bamperių - čia jau reikia atidumo ir patirties... ir manau turėti lapuką su instrukcija ir nelaimėliui duoti pasirašyti, kad pretenzijų paskui nebūtų... o su girtais griovyje prasidėti, tai jau patys tampat bendrininkai...

 

p.s. po švenčiu bus susitikimas su BPC pasitarimui ir ruošiama informacija-atmintinė kaip elgtis įvairiais atvejais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2012 12 25 ~18val netoli Ignalinos ženklo pamačiau kaip chebra atvertinėja apvirtusį Passat. Ištraukiau iš griovio ir nuvažiavau savais keliais. Pakeliui iki Vilniaus mačiau dar dvejose vietose nukritusias mašinas grioviuose: prie vienos jau buvo policijos Pajero Sport, o prie kitos jau buvo traliukas, tad jiems pagalbos nebesiūliau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Salake vakar norejau keliuku iki ezero privaziuoti,pabandziau truputi,pagalvojau kad ilgai ieskoti reikes kas paskui mane is ten iskrapstis,atbulas issistumiau atgal.praejo minuciu 10 ziuriu pareina zefira nemazu greiciu,isoka i tapati keliuka,pramusa kokiu 10m,ir ant sono minkstai i griovi ;).ivaziavau i pieva,uz tilto virve pastetem ant ratu,is tos pacios pievos skersai kelia ir islupom gan nesunkiai.sake taksas pabego ,vaziavo ieskoti.nepigus tie taksai,soninis veidrodelis,duris,ir stiklas manau bus atskaiciuoti is takso maistpinigiu :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va taip būtų teisinga kad skambintų 112 tada patikimiau kažkaip

bet dar vienas ,nelabai man prie širdies bajeriukas

mano telefonas atsirado vietiniam laikrašy,čia manau jau mano minėtos žurnalistės dėka,butent iš laikraščio anie ir rado mano tel.

 

va o dėl to lapuko su instrukcija

tikrai būtų gerai padaryt tokį šabloninį su forumo atributika,sukurt PDF failiuką ir atsispausdintume kam reikia,galbut raštingesni ,kolegos tai sukurtų :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va va taip būtų teisinga kad skambintų 112 tada patikimiau kažkaip

bet dar vienas ,nelabai man prie širdies bajeriukas

mano telefonas atsirado vietiniam laikrašy,čia manau jau mano minėtos žurnalistės dėka,butent iš laikraščio anie ir rado mano tel.

 

va o dėl to lapuko su instrukcija

tikrai būtų gerai padaryt tokį šabloninį su forumo atributika,sukurt PDF failiuką ir atsispausdintume kam reikia,galbut raštingesni ,kolegos tai sukurtų icon_scratch.gif

 

prie to dirbama.. jei kas turi minčių, rašykite į AŽ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne prie SOS pagalbos, tiesiog pakeliui užmačiau Audi užstrigusia kelyje link savo sodybos. Ištraukiau ir kalbėdamas užmačiau kad tai Quattro, ir labai nustebau kad užstrigo tai ne ant pilvo, o beveik lygiame kelyje tik su nuolydžiu. Tada žiūriu į padangos - maksimum 2 mm. Pas mane dingo šypsena, piktas pasakiau - jei ne kalėdos netraukčiau. Nes dabar gavosi kad padėjau potencialiam savižudžiui, o gal i žudikui. Šarūnas jau rašė apie tokia situacija. Kokia jūsų nuomonė šioje situacijoje?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dievalui - uz asmenines info paviesinima be tavo sutikimo gali truktelt zurnaliste ir laikrasti. Atvejai kaip Saruno, jei kompanija buvo girta, tai privalu buvo policija kviesti, o va su padangu gyliu...nei policija kviesi, nei bedoj paliksi..nebent gerai paprotint, kartais padeda.:)/>/>/>

Pernai kelyje uz Svencioniu, gruodzio men. plikledis, nakties 1 val, vaziuoju - ziuriu maklineja po kelia asabos, gerai kad vienas protingesnis avarine isijunges buvo, dar siluetus kakiek apsviete. Pati stojau vos nesisukdama suktuku po kelia, slidu visiskai, lietus lyja..Bmw griovy, pusny - vairuotojas matosi isgeres, bet po soko matyt atsiciukines kazkiek. Puola ant manes kaip zveris trauk! kelias slidus, mano lengvoji ne traktorius. Sakau galiu nebent iki namu nuvezt kad nesusaltum. O jam netinka, kompanija svarbiau. Tai sakau ciudinkis ir toliau vidurnakti. Palikau. Nebutu girtas, gal kad ir pagalvoje butume, o kai isgeres, tai maziau kalbu.

Redagavo mdvinys
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2012 12 25 ~18val netoli Ignalinos ženklo pamačiau kaip chebra atvertinėja apvirtusį Passat. Ištraukiau iš griovio ir nuvažiavau savais keliais. Pakeliui iki Vilniaus mačiau dar dvejose vietose nukritusias mašinas grioviuose: prie vienos jau buvo policijos Pajero Sport, o prie kitos jau buvo traliukas, tad jiems pagalbos nebesiūliau.

Jap, buvo reikalas, aš kokiu pusvalandžiu anksčiau važiavau tuo keliu, tik į priešingą pusę, link Ignalinos :) Abudu aksidentai buvo tarp Nemenčinės ir Pabradės.Nestojau, nes buvau su lengvaja ir skubėjau, o be to, abiejose vietose jau buvo po policijos ekipažą, manau, susitvarkė patys.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pernai SAAB'a ukmerges gatveje istraukiau vairuotojas ikales (sakau kokio velnio toks sedi uz vairo... sake vaika i ligonine veze... galvoju nu dzin)... buvau nevienas- su tevuku... viduje paziurejom moteris su mazu vaiku... tevas parvare auta iki ju namu... kazkaip pagailo... juolab kad viskas pakeliui namo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai tesiasi istorija su tuo viesbuciu kurio busika istraukiau nakti :) neatstoja nuo manes - primygtinai kviecia atvykti atsiimti padeka uz pagalba, sake israse “pyzdulei“ savo personalui kad dar su manim neatsiskaite :D

Kitaip tariant - buna ne tik girtu ir nedekingu zmoniu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomiai tesiasi istorija su tuo viesbuciu kurio busika istraukiau nakti :)/> neatstoja nuo manes - primygtinai kviecia atvykti atsiimti padeka uz pagalba, sake israse “pyzdulei“ savo personalui kad dar su manim neatsiskaite :D/>

Kitaip tariant - buna ne tik girtu ir nedekingu zmoniu :)/>

 

 

nusipelnei padėkos ,nesikuklink ir nueik,nu viena kart nepasisekė eik kol pasodins už stalo :)

tiesa,ne vienas eik ir palydą iš kokių 6asabų pasikviesk ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.