Pereiti prie turinio

zvakiu rele


Rekomenduojami pranešimai

sweiki. np 2.8 neweike paskutines 3 ilgosios zvakes,pakeitus jas pradejo strigti rele ijungus degima. kame gali buti beda? dekoju is anksto

Bus rele padegus arba syna blogai pastates ant zvakiu. Siaip reikia mesti tas brangias zvakes lauk deti visas vieno kontakto ir pasijungti per mygtuka,baigsis tos bedos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki. np 2.8 neweike paskutines 3 ilgosios zvakes,pakeitus jas pradejo strigti rele ijungus degima. kame gali buti beda? dekoju is anksto

Visu pirma ar tu tas zvakes pastatei nes jos kainuoja palei 80lt , antras variantas kaip ir minejo ar gerai sina pastatei ten dedasi dvi ilga paskui plasmasinis izoliatorius ir trumpoji.

O patarima tau gera dave daryti per mygtuka , susidedi 12v zvakes ,o ne 6,5v ir per mygtuka , zvakes kainuojamaximum 18lt .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma ar tu tas zvakes pastatei nes jos kainuoja palei 80lt , antras variantas kaip ir minejo ar gerai sina pastatei ten dedasi dvi ilga paskui plasmasinis izoliatorius ir trumpoji.

O patarima tau gera dave daryti per mygtuka , susidedi 12v zvakes ,o ne 6,5v ir per mygtuka , zvakes kainuojamaximum 18lt .

 

kitaip sinu nesudesi nes trumpoji yra su mazesnem skylem o ilgos 3 mazos 3 dideles skyles rolleyes.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kitaip sinu nesudesi nes trumpoji yra su mazesnem skylem o ilgos 3 mazos 3 dideles skyles rolleyes.gif

 

Sudėsi, dar ir kaip. Po galvos remonto meistreliai tokių sistemų nečiupinėję sumetė iš akies šynas, ir jaučiu pabandymui pakūrę buvo :) Sako, detaliu liko :girtas: susukau kaip turi būt, bet jaučiu trys žvakės jau anapus... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sudėsi, dar ir kaip. Po galvos remonto meistreliai tokių sistemų nečiupinėję sumetė iš akies šynas, ir jaučiu pabandymui pakūrę buvo smile.gif Sako, detaliu liko drunken_smilie.gif susukau kaip turi būt, bet jaučiu trys žvakės jau anapus... smile.gif

as ir buvau sulilietes abi sinas tai teko reles taisyti laugh.gif bet zvakes nenumire blink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir buvau sulilietes abi sinas tai teko reles taisyti laugh.gif bet zvakes nenumire blink.gif

 

Tai gal ir pas mane relė, per daug nesigilinau. Sunkvežimis naudojamas tik šiltu laiku, tai kai pradeda sunkiai kurtis, žinau, kad laikas žiemai migdyt. :) Nors gal ir žvakės, tos dvigubu kontaktų neperneša didesnės srovės (o gal atvirkščiai).

 

Vienžo, mygtukas iš salono tikrai geriau, nei ta gudri sistema. Man kol žiemą nereik važinėt, tai per daug į galvą neimu, bet iš kitų mašinų patyriau, kad tiesioginis pajungimas geriau nei "gudrios" relės. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir pas mane relė, per daug nesigilinau. Sunkvežimis naudojamas tik šiltu laiku, tai kai pradeda sunkiai kurtis, žinau, kad laikas žiemai migdyt. smile.gif Nors gal ir žvakės, tos dvigubu kontaktų neperneša didesnės srovės (o gal atvirkščiai).

 

Vienžo, mygtukas iš salono tikrai geriau, nei ta gudri sistema. Man kol žiemą nereik važinėt, tai per daug į galvą neimu, bet iš kitų mašinų patyriau, kad tiesioginis pajungimas geriau nei "gudrios" relės. smile.gif

 

as vargau dvi ziemas truko kantrybe numeciau nuo mazos sinos laida ir pajungiau tiesei nuo danktelio ir pasibaige bedai :D man kaskaip knopkes papildomi laidai nepriesirdies drunken_smilie.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kaip per ta plokste eina minusas jei per kita plokste eina pliusas?

Plokštės gi atskirtos izoliatoriais, ir tos trys kitų vadinamos dviejų kontkaktų žvakėmis neturi kontakto minusinį laidą dedant prie korpuso, ir pliusą visos gauna nuo ilgosios šynos, o minusą vienos nuo bloko, kitos per trumpą šyną.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši sistema dirba taip :

Įjungus "degimą" pačioj pradžioj "+" paduodamas ant ilgosios šinos o "-" ant trumposios , po kiek laiko nuo ilgosios šinos atjungiamas "+" o ant trumposios vietoj "-" paduodamas "+" . Jei variklis neužkuriamas relė perjungia pirmą varijantą , po kiek laiko vėl grįžta prie antro varijanto ir taip pakol nepasodina akumo jei neišjungi degimo ar nesukteli truputį starterio (jei variklis neužsikūrė sistema atsijungia). Užkūrus variklį jungiamas antras varijantas ir laikomas įjungtas pakol variklis nepašyla iki kokių taip 40-50 laipsnių.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši sistema dirba taip :

Įjungus "degimą" pačioj pradžioj "+" paduodamas ant ilgosios šinos o "-" ant trumposios , po kiek laiko nuo ilgosios šinos atjungiamas "+" o ant trumposios vietoj "-" paduodamas "+" . Jei variklis neužkuriamas relė perjungia pirmą varijantą , po kiek laiko vėl grįžta prie antro varijanto ir taip pakol nepasodina akumo jei neišjungi degimo ar nesukteli truputį starterio (jei variklis neužsikūrė sistema atsijungia). Užkūrus variklį jungiamas antras varijantas ir laikomas įjungtas pakol variklis nepašyla iki kokių taip 40-50 laipsnių.

 

 

va cia tai konkretus isaiskinimas,

tik man nesuvokiamam kaip tos reles veikia, kai po kapotu netik vanduo bet ir dumblo pilna..

 

klausimas mano butu tox, kaip jus jungiate per knopke? ta prasme kokia knopke naudojat tipo 220 voltu nuos tarybinio skambucio? ar maza jungikliuka per rele? nes gi sroves ten nemazos vaiskto.. as tiesiog atsidares kapota pliusini laida prie zvakiu prijungdavau 5-6sekundem.

bet dabar kai dazniau vazineju tingisisi kasdien kapota atsidarinet..

aciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ši sistema dirba taip :

Įjungus "degimą" pačioj pradžioj "+" paduodamas ant ilgosios šinos o "-" ant trumposios , po kiek laiko nuo ilgosios šinos atjungiamas "+" o ant trumposios vietoj "-" paduodamas "+" . Jei variklis neužkuriamas relė perjungia pirmą varijantą , po kiek laiko vėl grįžta prie antro varijanto ir taip pakol nepasodina akumo jei neišjungi degimo ar nesukteli truputį starterio (jei variklis neužsikūrė sistema atsijungia). Užkūrus variklį jungiamas antras varijantas ir laikomas įjungtas pakol variklis nepašyla iki kokių taip 40-50 laipsnių.

idomi versija bet kaip gali minusas pasidaryt pliusu paskui vel minusu icon_study.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.