Pereiti prie turinio

Gal kas turi, ar žino kur nusipirkt?


Rekomenduojami pranešimai

Nusipirkau naujus stabdžių diskus, norėjau pakeis, išardęs suportus pastebėjau, kad kai kur išpūvusios, kai kur išvys nėra tokių metalinių plokštelių, (prisegtos foto) kurios, kaip supratau, prispaudžia kaladėles. Gal kas žino ar galima nusipirkt kur tokias naujas, ar gal kas turi nereikalingų tai nupirksiu. Kai kuriose mašinose eina komplekte su kaladėlem, bet nei priekinėse, nei galinėse jų nesuradau :( .

post-9364-13533545776114_thumb.jpg

post-9364-13533546046878_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai patrulis ne golfas - ant kiekvieno kampo detalių jam nepardavinėja ;)/>

 

Šiaip tai tos skardelės reikalingos tam kad kaladėlės nebarškėtų. Visai sėkmingai ir be jų važiuoja, o ir kaladėlės niekur neiškrenta.

 

 

Taip patruliui surast dalių sunkiau negu golfui. Kaladėlės neiškrįs, bet tas jų bildėjimas tai nepakekenčiamas, toks jausmas važiuojant be jų, kad pakaba visa mirusi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne labai supratau ką pirkai už 250 lt? Plokštelės tiek nekainuoja rolleyes.gif O jei kalba eina apie kaladėles, tai aš gavau pigiau.

visiem 4 ratam tiek kainavo originalios. Bet ten yra visos blėkos kur aplink kalades dedasi iš abiejų pusių ir i kurias kaladės isideda

Redagavo vaidokas.b
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai šiais laikais, kad bereikalo nelakstyt, žmonės telefonais naudojasi ;)/>

 

Įdomu kaip jiems paaiškint ko man reikia. Draugui nusiunčiau foto, o tas sako, kad kataloge visai kitokius išmeta. Tos plokštelės turbūt skirtingos būna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kodėl nepasinaudot šituo katalogu http://ic-lt.intercars.eu/? http://ic-lt.intercars.eu/?#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?msg=Katalog&wit=ICKATALOGWEB&call=daj_tdGrupyS&notitle=1 - kodai, kainos , nuotraukos . O ir parduotuvė Vilniuj yra.

 

P.s. Ne vieną kartą esu jau tą nuorodą įdėjęs - kai kam reiktų įdėmiau forumą skaityt tai nereiktų ir klausinėt ;)/>

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kodėl nepasinaudot šituo katalogu http://ic-lt.intercars.eu/? http://ic-lt.intercars.eu/?#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?msg=Katalog&wit=ICKATALOGWEB&call=daj_tdGrupyS&notitle=1 - kodai, kainos , nuotraukos . O ir parduotuvė Vilniuj yra.

 

P.s. Ne vieną kartą esu jau tą nuorodą įdėjęs - kai kam reiktų įdėmiau forumą skaityt tai nereiktų ir klausinėt ;)/>/>

[/quot

 

Už nuorodą ir pagalbą aišku dėkui, bet ar ne galima tiesiog įmest tos nuorodos ir viskas. Būtinai tai reikia papamokslaut. Aš ne visažinis ir negaliu naršyt viso forumo ieškodamas to, ko net ne žinau ar čia yra. Nusiunčiau intercasam emailą su klausimu ir foto. Laukiu atsakymo. Būk tu Klevai paprastesnis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už nuorodą ir pagalbą aišku dėkui, bet ar ne galima tiesiog įmest tos nuorodos ir viskas. Būtinai tai reikia papamokslaut. Aš ne visažinis ir negaliu naršyt viso forumo ieškodamas to, ko net ne žinau ar čia yra. Nusiunčiau intercasam emailą su klausimu ir foto. Laukiu atsakymo. Būk tu Klevai paprastesnis.

[/quote

 

Nu gal ir neblogas pasiūlymas būt paprastesniu bet , manau, kai kam čia reiktų pirmiausia būt kuklesniu ;)/>/>

 

Beje , į intercars'ą (kaip ir į kitas parduotuves) ne e-meilus siuntinėt reikia o imt telefoną į rankas ir, susiradus detalės kodą, skambint ba tik taip įmanoma greit susirast detales.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už nuorodą ir pagalbą aišku dėkui, bet ar ne galima tiesiog įmest tos nuorodos ir viskas. Būtinai tai reikia papamokslaut. Aš ne visažinis ir negaliu naršyt viso forumo ieškodamas to, ko net ne žinau ar čia yra. Nusiunčiau intercasam emailą su klausimu ir foto. Laukiu atsakymo. Būk tu Klevai paprastesnis.

[/quote

 

Nu gal ir neblogas pasiūlymas būt paprastesniu bet , manau, kai kam čia reiktų pirmiausia būt kuklesniu ;)/>/>/>

 

Beje , į intercars'ą (kaip ir į kitas parduotuves) ne e-meilus siuntinėt reikia o imt telefoną į rankas ir, susiradus detalės kodą, skambint ba tik taip įmanoma greit susirast detales.

 

Normalios parduotuvės visada man atsako į emailus. Nusipirkau jau tas plokšteles Kaune. Draugas buvo tai užsuko i stabdžių dalis (http://www.stabdziudalys.lt/ ) ir nupirko. Galiniams suportams komplektams tekainavo 37lt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ko reikes Kaune rasyk i privatu. Nupirksiu ir atsiusiu iki Varenos. Dar ir nuolaidas nemazas turiu. Intercars pradejo gesti kainu atzvilgiu. Tanagra prabudo.

 

 

Gerai žinot tokį dalyką. Ačiū labai. jei ko reikės būtinai kreipsiuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.