Pereiti prie turinio

samurajo ratai


Andrius8

Rekomenduojami pranešimai

  • po 6 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...

Jei diametras idealiai vienodas, jokiu problemų, bet taip nebūna, tad gaunasi išsiskyrimas nes nėra centrinio diferencialo. Dėl to asfaltu negalima važinėti įjungtais abiem tiltais.

Redagavo robe
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įjungtu priekiniu tiltu ir su vienodais ratais negalima važiuoti asfaltu: posūkyje priekiniai ir galiniai ratai nukeliauja skirtingą kelią, todėl kažkurie ratai būtinai praslysta/prasisuka (kuo statesnis posūkis, tuo labiau juntama). Ant žvyro ir minkštesnės dangos ratams lengviau praslysti, todėl mažiau kenčia transmisija.

Skirtingų gamintojų padangų, net ir naujų, diametras kažkiek skiriasi. Kiek tas tau lems greitesnį transmisijos dėvėjimąsi - niekas nepasakys, tuo labiau priklauso kiek ir kokiu paviršium žadi važiuot, tačiau akivaizdus faktas, kad su vienodomis padangomis mašinai sveikiau :)

Jeigu 4wd jungsi tik buzoje - tada ir visos 4 gali būti skirtingos, ar taip, ar taip mašinai nesveika, o ir ratai dažniausiai sukasi skirtingais greičiais :lol:

 

Asfaltu su 4wd galima važiuoti tais visureigiais, kurie turi atvirą centrinį diferencialą (pvz Landcruiser, Pajero su super select, Subaru).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dar pas tave prierašas paraše "blokuotas reduktorius". Čia tipo suvirinta? Priekis ar galas? Jeigu priekis, tai net nejuokauk slidžiame kelyje jungti priekio. O jeigu galas suvirintas - taip pat labai atsargiai. Ir su atvirais tiltais samurajus su įjungtu priekiu sunkiai suvaldomas slidžiame kelyje (kaip pasakė vienas pravažiavęs mano Samurajum - "Jis gyvas!" :D ), o su virintu reduktorium taviškis - pavojingas sau ir kitiem...

Redagavo Gytman
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su savuoju net sausu nevazevau 100 :) nestabilus tas aparatas, nors visa vaziuokle tvarkinga. slapiu vazevau 70-80. daugiau nesinorejo, nes jau labai jauciasi visos balutes :lol: galvojau gal kas ce blogai. bet paskaites ka rasot tai supratau kad ce normalu ;)

 

o reduktorius pas mane pasirodeo neblokuotas :lol: galvojau kad blokiruote ideta is pradziu, nes kai tik sutvarkiau, garaze pirmu begiu, bei atbuliniu duodant ''kokso'' sukosi abu galiniai ratai, bet islekus i rimta bekele besisuko tik vienas... taip ir liko tik tas uzrasas pas mane ''blokuotas reduktorius'' :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai viskas tvarkinga ir ne iškilnota 130 km/h važiuoja normaliai.Iš Kauno į Mažeikius parlėkiau be problemų tik lenkiant fūras autostradoj tvirčiau įsikibti į vairą reikia,nes vėjo gūsiai meta į šoną.Pakėliau kėbulą 5cm.stabilumas kažkiek pablogėjo Pas mane dvi padangos 215/75/15 ir dvi 225/70/15 jokių problemų nera nei hub-us jungiant,nei 4x4.Pripūčiau,sudėjau greta aukštis atitinka,plotis aišku skirasi,bet tai ne bėda.Tad ner ko kvaršint galvos dėl teorinių skirtumų :)/>/>/>

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei greta sudėjus aukštis abiejų padangų lygus, žinoma plotis reikšmės neturi. Bet retas atvejis, kad skirtingos padangos skirtingais protektoriais būtų padėvėtos tuo pačiu diametru, tai yra, kad atitiktų linijinis gritis. O jei ir skirtingos padangos vžiuojant nieko blogo ir nepajausi, pajus tai razdatkės dantračiai, hvastavykas, planitarkė ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau su samurajum ant 130 pralekt...

 

 

Su standartiniu, tvarkingu galėtum ir pralėkti, nes kai mes su žentu varėm savo Samą iš Kelmės, tai kai aš važiavau leistinu 130 km, mane žentas pastoviai aplenkinėjo, ir po to ilgai juokėsi, tai kaip aš tavo Lexus padariau. Jei aš jį sugebėdavau aplenkti ant 150-160km., tai manau jo greitis nebvo mažesnis nei 140km,

nes Samo spidometras buvo "paguldytas".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Su standartiniu, tvarkingu galėtum ir pralėkti, nes kai mes su žentu varėm savo Samą iš Kelmės, tai kai aš važiavau leistinu 130 km, mane žentas pastoviai aplenkinėjo, ir po to ilgai juokėsi, tai kaip aš tavo Lexus padariau. Jei aš jį sugebėdavau aplenkti ant 150-160km., tai manau jo greitis nebvo mažesnis nei 140km,

nes Samo spidometras buvo "paguldytas".

 

Recidyvistai kelyje, Žvakutės pakelėje. Nu kažkas panašaus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.