Pereiti prie turinio

Garsai is priekinio tilto/traskejimas/bildejimas


vk

Rekomenduojami pranešimai

Naujas esu forume,džipai ne naujiena 4met.Patrol 3metus Frontera dabar paemiau Pajero 93m.Su tais kaip ir nebuvo problemu,o dabar toks problem.Butent po ilgesnio stovejimo(po nakties ,po darbo)bevaziuojant pats jungiasi priekis(pradeda zviegti ratu dantraciai)nors paskirst.dezes svirtis isjungta,po to ijungiu pats prieki, karta du .isjungiu ir nueina nors visa diena vazinek.ir dar pastoviai mirksi priekio indikatorius skydelyje kame tai?nerandu atsakymu cia provincijoje ,gal patarkite ka ir kur ieskot vyrai.Busiu labai dekingas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau problema tokiapat esme buvo tokia: atsisuk habu dangtelius ir pasiziurek ar nebus nusokia ziedeliai nuo pusasio , nes pas mane buvo vienas nusokes todel kai pakaba vaiksto pusasis smaukosi ne is vidines granaros o priekiniame habe del to atsiranda ta trintis tarp dantraciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi pirmiau siulyciau vaakumine sistema pasitikrint jei tai super select (ant skydelio paprastai turetu but parasyta ten kur 4x4 indikatorius). Jeii indikatorius mirksi vadinasi sitema pilnai neissijungia arba neisijungia. 93m pajere habu nera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Sveiki,turiu keleta klausimeliu apie MP I :roll:

1) ijungus iš 2wd i 4wd pajudejas iš vietos,atsiranda keisti garsai,bildejimas,toks jausmas kad dantračiai nepataiko viens i kyta,paskui viskas nutyla. Ar tai normalu,ar visdelto tai artejanti beda? :oops:

2) Jungiant tiltus,skidelija tai uzsidega,tai myrksi ispejimo lempute,o daznai ir išvys nebedega :? :?:

Išankst dekui... :roll: icon_exclaim.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is mano patirties:

1.Jei habai automatai,gali buti jie taip isijungia,manau nieko baisaus,vaziok pokol nenumirs,as jau metus automatus smaugiu,nemirsta rupkes:)Jei nehabai,gali but kordano krizmes,ir toliau priekine pakaba tikrint is eiles..Mechaniniai habai jeigu ka -apie 5oolt.

2.Ispejimo lempute kokia?Kuri 4wd?Jei taip,tai tikrint kontaktus prie davyklio kuris stovi razdatkes apacioi,ar prie pacios lemputes..As kai pirkau masina,lempute nedege visai,radau ta davykli,issukau, nuvaliau,prilitavau 2 laidus,pajungiau dege tvarkyngai,pokol sakom misko kirtime nenutraukiau laidu..vis neprisirosiu pajungt,ir padaryt apsauga.Nors nelabai jin ir reikalynga,kad priekis pasijungia tikrai jaucias:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu keleta klausimeliu apie MP I :roll:

1) ijungus iš 2wd i 4wd pajudejas iš vietos,atsiranda keisti garsai,bildejimas,toks jausmas kad dantračiai nepataiko viens i kyta,paskui viskas nutyla. Ar tai normalu,ar visdelto tai artejanti beda? :oops:

2) Jungiant tiltus,skidelija tai uzsidega,tai myrksi ispejimo lempute,o daznai ir išvys nebedega :? :?:

Išankst dekui... :roll: icon_exclaim.gif

sveikas, Kasperi :), labai neiaškiai tas garsas aprašytas, tipo hubuose prieky traška? ir kokiu metu traška. MP I hubai visada traška tuo atveju, kai:

I - slidžiame paviršiuje permeti, ne prieš tą paviršių, bet jau ant jo.

II - pakliuvo purvo ir nesusimeta dantračiai

III - jei pastoviai traška, vadinasi sudilo, jie nėra brangūs, bet labai retai sudyla.

p.s. kai įsimeti priekį, pavažiuok atgal truputuką ir kai išmesi pavažiuok atgal. :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu keleta klausimeliu apie MP I :roll:

1) ijungus iš 2wd i 4wd pajudejas iš vietos,atsiranda keisti garsai,bildejimas,toks jausmas kad dantračiai nepataiko viens i kyta,paskui viskas nutyla. Ar tai normalu,ar visdelto tai artejanti beda? :oops:

2) Jungiant tiltus,skidelija tai uzsidega,tai myrksi ispejimo lempute,o daznai ir išvys nebedega :? :?:

Išankst dekui... :roll: icon_exclaim.gif

Labai neaiskiai rasai.Kai dantraciai nepataiko viens i kita buna ne bildejimo garsas.Siulyciau habus persirinkt,tik paskui nedek daug tepalo,otik plonai sutepk.Dar pasiziurek stupicos adatinius guolius,jie duoda bildejima.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

Atsitiko problema su Mitsubichi Pajero 2,5tdi, 1997m. Įjungus visus keturis ratus, duodant daugiau apsuku, kai pradeda kastis ratai girdisi is priekinio tilto keistai stiprus traskesys, atrodytu, kad prasprusta priekinis kardanas, taciau jie visi kabina. Kame cia problema gali buti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsitiko problema su Mitsubichi Pajero 2,5tdi, 1997m. Įjungus visus keturis ratus, duodant daugiau apsuku, kai pradeda kastis ratai girdisi is priekinio tilto keistai stiprus traskesys, atrodytu, kad prasprusta priekinis kardanas, taciau jie visi kabina. Kame cia problema gali buti?

kogero reduktoriuj dantys paesti.man taip buvo su trooper priekiniu.greitu laiku turetu nustot priekinis tiltas vest

Redagavo Mantiruote
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantiruote-bet jei butu dantys reduktoriaus nuėje, tai kartais kabintu kartais ne, o mano atveju visada kabina.

 

Pamirsau pamineti, kad kai yra sujungti visi keturi ratai, vaziuojant letai(5-10kmh) sukant vaira iki galo jauciasi tas pats traskejimas priekiniam tilte, gal dar su pusasiais, ar ju blokatoriais yra kazkas?

 

Vitek-nesupyk, neseniai esu isigijes si dzipa ir esu naujokas, Ka reiskia razdatke?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mantiruote-bet jei butu dantys reduktoriaus nuėje, tai kartais kabintu kartais ne, o mano atveju visada kabina.

 

Pamirsau pamineti, kad kai yra sujungti visi keturi ratai, vaziuojant letai(5-10kmh) sukant vaira iki galo jauciasi tas pats traskejimas priekiniam tilte, gal dar su pusasiais, ar ju blokatoriais yra kazkas?

 

Vitek-nesupyk, neseniai esu isigijes si dzipa ir esu naujokas, Ka reiskia razdatke?

man ir kabindavo is pradziu gerai,budavo nedaug traskejimu,bet greit nustojo varyt priekinis tiltas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks pas tave priekinis tiltas? Ar sistema paprasta ar "super select" super select nėra habų. ten tiltas įsijungia vakumo pagalba prie reduktoriaus yra vakuminis įjungėjas o razdatkė turi 5 padėtis 2H-4H-N-4HL-4L (lyg tai taip parešyta). taigi jeigu sistema tokia tai traška greičiausia pusašių granatos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.