Pereiti prie turinio

Sankaba


EgidijusR

Rekomenduojami pranešimai

Mano RR hidrauline sankaba ir stabziu sistema atsirado toks gedimas. Paskutiniu metu is ryto arba siaip ilgesni laika nevaziavus, sankabos pedalas nukrenta i apacia. Pamindzius (pamankstinus) kuri laika pedala, sankaba vel pradeda veikti normalei. Arba atsiukus stabdzio skyscio bakeli (jis yra bendras sankabai ir stabdziams) is jo iseina oras ir sankaba atsistato. Buvau nuvezes meistrams, jie isarde sankabos cilindra. Jis atrodo kaip naujas, tai ir nebezino ka daryti. Gal kas turit ideju ar esat buve susidure panasiai. Dekoju is anksto uz bet kokius atsakymus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau T4 usiknisau su ta hidraulika,is pradziu tai reikejo pakeisti sankabos diskeli,veliau tas pats kaip ir pas tave,zodziu perejau viska,pradejau nuo cilindriuko prie dezes,po to vidurinio nuorinimo tasko ,sekantis prie pedalo,viskas ok,nuoriau samotioku,yra sankaba,po dienos tas pats,ir vel is naujo,zodziu pakeiciau cilindriuka prie pedalo paskutineje eileje ir viskas ok :lol: P.S vizualiai nieko nesimato,yra mikroitrukimu kurie prisigaudo oro be stovint,pakeisi cilindriuka ir bus ok .sekmes pajieskose :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Norejau paklausti. Pas mane yra toks gremlendas su sankaba: dingsta sankaba, pedalas nukrenta. Sistema prisigaudo oro. Pakeiciau pagrindini cilindra, bet problema liko, dabar uzsakiau darbini, manau, kad turetu viskas issispresti. Bet man labai idomu toks dalykas, niekas negali paaiskinti kodel taip darosi. O buna taip: is ryto (jei neuzvedi masinos) sankaba veikia, bet jei uzkuri ir kazkuri laika variklis padirba - sankaba dingsta. Nesuprantu kaip gali itakoti sankaba variklio darbas? Kaip jis gali buti susijes su tuo? Meistrai sako, pakeis abu cilindrus ir viskas baigsis. Taciau vis del to idomu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal bakelio kamštyje tūrėtų būt alsuoklis ?.... arba užsikimšusi kokia skylutė... Juk kai spaudi pedalą, skysčio lygis bakelyje mažėja, vyksta oro išretėjimas.... paleidus pedalą tas išretėjimas siurbia skystį atgal ir kartu orą per nesandarumus sistemoj... o su alsuokliu, skystis gryžtų sava tėkme.... nu bent jau taip tlc stabdžiai sukonstruoti... :) oras pats savaime iš sistemos pasišalina per bakelį, nes jis nėra visškai sandarus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paziuresiu, bet man atrodo, kad kamstelyje skilutes nera. Taciau idomu tai, kad meistrai negali pasakyti kodel taip darosi. Jie sako pakeisk abu cilindrus ir bus baigta. Atsieit, jie visiems ir visada taip daro. Man idomu kodel uzvedus masina sankaba dingsta, nors kol ji neuzvesta ji veikia?? Atrodo viskas taip: is ryto pamindai sankabos pedala (kol masina neuzvesta) -sankaba veikia. Uzvedi masina, palieki pasildyti 5min - sankabos nera. Jei sildydamas mindai sankabos pedala tada ji nedingsta ir visa diena veikia normaliai. Kita ryta vel tas pats. Jei bandai nuorinti - matosi kad sankaba prisigaudziusi oro. Man idomu koks rysys tarp uzvesto ir neuzvesto variklio kaip jis gali paveikti sankaba? Man atrodo, kad jokio rysio nera. Tik bankelis bendras stabdziams ir sankabai. Gal ABS sistema uzvedus traukia skysti ir gaunasi isretejimas, o tuo momentu sankaba kazkur nesandari ir issiurbia oro. Kitokio paaiskinimo nerandu. Kaip jus galvojat?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pakeisi visus cilindrukus bus ok,o gaunasi del to kad nuo skyscio yra mikroitrukimu ir korozijos paveikto metalo akuciu,veikiant varikliui yra vibracija,manau tai ir bus paprasta ir pagrindine priezastis,daugiau kitokiu varijantu nematau... :wink: :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pakeisi visus cilindrukus bus ok,o gaunasi del to kad nuo skyscio yra mikroitrukimu ir korozijos paveikto metalo akuciu,veikiant varikliui yra vibracija,manau tai ir bus paprasta ir pagrindine priezastis,daugiau kitokiu varijantu nematau... :wink: :lol::lol::lol::lol:

 

Teodorai. Logiska, bet kodel tai ivyksta tik is ryto (po ilgo laiko)??? Per diena viskas gerai. Cia man kaip sportinis piktis - noras issiaikinti. :?::?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo bildukas anglu gamybos. :D

Pora zmoniu tokias pat bedas turejo...

Teks keisti is eiles...

 

Suzuki. Tai kaip profas kaip gali paaiskinti ta reikala? Nes man labai idomu, taciau nieks negali paaiskinti. Servise sako pakeisk abu cilindrus ir bus gerai. Tipo mes taip visiems darom. Kodel tai yra jie nezino?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visas darbinis cilindriukas kainuja 70lt.,o rem. komplektas dauguma

atveju jau nepadeda ar padeda tik trumpam.patkrinta ilgameteje praktikoj

su LR.

 

VISUREIGIU DALYS

OZO 20/1

TEL 2404481

 

As uzsakiau darbini cilindra Maksimali galia. Ten gerokai brangiau. Ar tu taip pat prekiauji LR dalimis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.