Pereiti prie turinio

Sieros kozuhas


Rekomenduojami pranešimai

Taip ir as darysiu kaip Rojerio nuotraukose. Butent va tokio kozucho man truksta visa kita turiu. As tik paliksiu skorpo sankabos diska. Nupjausiu uaz pirmini veleneli iscentruosiu ir privirinsiu skorpo. Kaip manot ar gerai?

uazo velenėlio pjaut nereikia tik smagratyje guolį įstatyti su įvore reikia sankabą uazo truputi aptekint o diskatoriu skorpo palieki

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Gavojau ir taip daryt. Bet kai sujungsi kozucha su deze per plokste ar uazo veleneis nebus per trumpas?

Jei per plokšte tai bus bet jos visai nereikia. uazo išminamo guolio mova aptekini iki sieros kožuko tada sumauni deže su kožuku ir atsižymėjes pragreži kožuke skyles varžtams pagal uazo dežes skyles. Taip ir centras lieka vietoj ir darbo daug mažiau. o laiko tikrai gerai, del to niekada neturėjau jokiu bėdu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir as darysiu kaip Rojerio nuotraukose. Butent va tokio kozucho man truksta visa kita turiu. As tik paliksiu skorpo sankabos diska. Nupjausiu uaz pirmini veleneli iscentruosiu ir privirinsiu skorpo. Kaip manot ar gerai?

tik nedaryk tokios nesmones ,nes dazniausiai nuo apkrovu neatlaiko pirminis velenelis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seniau esu dejas trim uazam tokiu principu ,(tarp dezes ir kozucho saiba )ir tada reikdavo ilgint veleneli ,is triju uazu tik vienam laike ,gal tekintojas netaip padare ,pats nezinau ,bet paskui perdarem be tarpines tiesiai deze prie kozucho ,o pirmini veleneli tik gala aptekinam kal lystu i alkunini ir viskoas ok

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seniau esu dejas trim uazam tokiu principu ,(tarp dezes ir kozucho saiba )ir tada reikdavo ilgint veleneli ,is triju uazu tik vienam laike ,gal tekintojas netaip padare ,pats nezinau ,bet paskui perdarem be tarpines tiesiai deze prie kozucho ,o pirmini veleneli tik gala aptekinam kal lystu i alkunini ir viskoas ok

Tai as taip ir sakau. nereikia jokiu šaibu ar ten veleneliu ilginimo. Jei Karoliui įdomu tegu saskambina. Paaiskinsiu. Tekinimo reikia tik vienos įvores sankabos uazo diska labai mažai aptekint ir viskas. Nei tau centras pabega nei velenelis palaidas gerai atramas turi. viskas ten gerai gaunasi o apkrovas tikrai laiko nes vienas velenelio galas dežeje kitas sedi smagrati ant guolio kaip ir orginaliai mašinoje

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 5 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.