Pereiti prie turinio

Sieros kozuhas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 115
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Nesupranti tu jie greiciu dezes skirtingos ir tvirtinimai skirtingi.

Nu gal ir nesuprantu , nu gal sieros ir skorpo niekad gyvenime nematęs - va iš neturėjimo ką veikt rašinėju. :lol:

 

Tiek skorpo , tiek sieros dėžės pačioj pradžioj ėjo vienodos - t.y. su špižiniais korpusais ir pačios špižinės (ford granados palikimas). Vėliau gi skorpui pradėjo dėt aliuminiais korpusais stipresnes dėžes ba tos senosios neatlaikydavo būtent 2,5td sukimo momento. O va jungimas prie bloko išliko tais pačiais trim varžtais (variklio blokas tai tas pats liko) kaip ir senųjų dėžių. Ilgiai tiek špižinės , tiek aliuminės dėžės tokie patys.

 

Tarp kitko - paskutiniais gamybos metais ir sierų špižinės dėžės ėjo jau su neatskiriamu kožuhu.

 

Beje - tiek 2,3d sieros tiek scorpo 2,5 d/td variklių blokai yra <INDENTIŠKI>, o tai reiškia kad dėžes galima kaitaliot vietom bet ar laikys sieros dėžė scorpo variklio galingumą tai dar klausimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal ir nesuprantu , nu gal sieros ir skorpo niekad gyvenime nematęs - va iš neturėjimo ką veikt rašinėju. :lol:

 

Tiek skorpo , tiek sieros dėžės pačioj pradžioj ėjo vienodos - t.y. su špižiniais korpusais ir pačios špižinės (ford granados palikimas). Vėliau gi skorpui pradėjo dėt aliuminiais korpusais stipresnes dėžes ba tos senosios neatlaikydavo būtent 2,5td sukimo momento. O va jungimas prie bloko išliko tais pačiais trim varžtais (variklio blokas tai tas pats liko) kaip ir senųjų dėžių. Ilgiai tiek špižinės , tiek aliuminės dėžės tokie patys.

 

Tarp kitko - paskutiniais gamybos metais ir sierų špižinės dėžės ėjo jau su neatskiriamu kožuhu.

 

Beje - tiek 2,3d sieros tiek scorpo 2,5 d/td variklių blokai yra <INDENTIŠKI>, o tai reiškia kad dėžes galima kaitaliot vietom bet ar laikys sieros dėžė scorpo variklio galingumą tai dar klausimas.

Pataisykit gal aš klystu bet man atrodo kad tas sieros kožukas nevisai špyžinis. Berods jis virinasi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal ir nesuprantu , nu gal sieros ir skorpo niekad gyvenime nematęs - va iš neturėjimo ką veikt rašinėju. :lol:

 

Tiek skorpo , tiek sieros dėžės pačioj pradžioj ėjo vienodos - t.y. su špižiniais korpusais ir pačios špižinės (ford granados palikimas). Vėliau gi skorpui pradėjo dėt aliuminiais korpusais stipresnes dėžes ba tos senosios neatlaikydavo būtent 2,5td sukimo momento. O va jungimas prie bloko išliko tais pačiais trim varžtais (variklio blokas tai tas pats liko) kaip ir senųjų dėžių. Ilgiai tiek špižinės , tiek aliuminės dėžės tokie patys.

 

Tarp kitko - paskutiniais gamybos metais ir sierų špižinės dėžės ėjo jau su neatskiriamu kožuhu.

 

Beje - tiek 2,3d sieros tiek scorpo 2,5 d/td variklių blokai yra <INDENTIŠKI>, o tai reiškia kad dėžes galima kaitaliot vietom bet ar laikys sieros dėžė scorpo variklio galingumą tai dar klausimas.

Taip tvirtinimas prie bloko abieju tas pats. Bet kitas galas skiriasi. O as desiu uaz deze todel man reikalingas mmetalinis o ne aliumininis. Girdejau kad sieros ir skorpo 25d vienodi kozuchai atsisuka nuo dezes. O pas mane 25td jau isvien su greiciu deze.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tvirtinimas prie bloko abieju tas pats. Bet kitas galas skiriasi. O as desiu uaz deze todel man reikalingas mmetalinis o ne aliumininis. Girdejau kad sieros ir skorpo 25d vienodi kozuchai atsisuka nuo dezes. O pas mane 25td jau isvien su greiciu deze.

Nu tai ką aš tau ir aiškinau prieš tai - pats gi klausei ar tinka nuo sieros dėžės kožuhas skorpo varikliui.

Tau reikalinga arba senoji sieros dėžė, arba granados, arba skorpo su 2,5D (o ne 2,5td) varikliu. Būtent senųjų dėžių kožuhai buvo atsukami nuo dėžės, greičiausiai dėl to kad negamint atskirų dėžių korpusų o žaistis su kožuhais ir dantračiais gaminat dėžes skirtingiems varikliams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dar klausimas ar turėsi naudos ją radęs , gali kožukas su UAZo dėžę nesigiminiuot . Bandyt nupjaut nuo aliuminės dėžės išvis neverta ba tik kad sugadinsi dėžę o kožuho neturėsi.

O mintis tokia nekilo jungt per plokštę arba naudot skorpo dėžę ir razdatkę nuo GAZ69 ar samurajaus ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.