Pereiti prie turinio

Jeep Cherokee uzkerta vairuotojo puses stabdzius


Sacario

Rekomenduojami pranešimai

kai užsikerta pabandyk nuorinimą atsukti ir vėl prisuk, jei ratas lengvai pradeda suktis tai bėda žarnelėse ir aukščiau, jei ne tai nukreipiančiosios arba pats cilindriukas, na jei diskas duobėtas ar perkaitintas ir deformuotas tai tau jaustusi tik per pedala o ne užsikirstu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Maniskiam tas pats, pasikeiciau kalades visas naujom, stabdo gerai, tik priekinis keleivio ratas paruko kol grizau is serviso. Buvau skaites, jog si beda dingsta pakeitus zarneles stabdziu. Asmeniskai tuo abejoju, bet keisiu ir ziuresim.

 

O gal Sacario jau pasikeitei slangutes?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia jau yra prirašyta ta tema:

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/16408-jeep-cheokee-xj-stabdziai/page__p__174385__fromsearch__1entry174385

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/15977-jgc-95m-40-l-stabdziu-problema/page__p__166837__fromsearch__1entry166837

 

Buvo bėda ir man, po to remonto atvažinėjau pora mėn ir vėl tas pats. Kol radau lenkų forume teiginių, kad tas cilindriukas nuo senejimo lb plečiasi (brinksta ir negrižta atgal), priešngai nei forumetis čia rašė. Nutariau pabandyt pastatyt visus nerudijančio plieno cilindriukus.

Ištekino ir nupoliravo liepkalnyje cilindriukus, susitačiau ir jau daugiau kaip 6 mėn. važinėju kasdien ir neturiu su tuom bėdų.

Patariu.

post-5030-13420802609167_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pres poprada man keleivio puse kaist pradejo,lauko saligom uspilem tarp cilindriuko ir apsaugines gumos DOTO ismankstinom,per visa diena neturejou problemu.aisku veliou jo nuimiou ir kopitalei pravaliou nuemes visa suporta. ant pacio cilindriuku buvo priauginto purvo,kuris nedodavo grist.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.