Pereiti prie turinio

reikia plaukijancios sankabos


Rekomenduojami pranešimai

statyk omegos smagrati ir sankaba, nemesk piniga balon

Nu nevisai taip kolega - omegos smagratis, MP diskatorius (jei teisingai atsirinkau iš krūvos) ir Nissan (patrulis, maxima) arba IT diskelis truputį apipjaustytas. Prie viso to dar ir išminamą guoliuką apie 5mm pastumt į priekį reikia.

Omegos diskelis Fronetrai netinka - skiriasi piminiai velenėliai vienu dantuku.

 

To dzingulingu : alionas paraše, pasikambink ir atvažiuok į mano balaganą - parodysiu nuotraukas kad aiškiau būtų ir paaiškinsiu kaip viską daryt ba prieš pusmetį perdariau sankabą ir ta mašina sėkmingai dar vis važiuoja. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nevisai taip kolega - omegos smagratis, MP diskatorius (jei teisingai atsirinkau iš krūvos) ir Nissan (patrulis, maxima) arba IT diskelis truputį apipjaustytas. Prie viso to dar ir išminamą guoliuką apie 5mm pastumt į priekį reikia.

Omegos diskelis Fronetrai netinka - skiriasi piminiai velenėliai vienu dantuku.

 

To dzingulingu : alionas paraše, pasikambink ir atvažiuok į mano balaganą - parodysiu nuotraukas kad aiškiau būtų ir paaiškinsiu kaip viską daryt ba prieš pusmetį perdariau sankabą ir ta mašina sėkmingai dar vis važiuoja. ;)

Kas kaip per sudetinga, sisirasiau su zmogum, Diskatoriu ir smagrati paeme nuo omegos pas mane , diska ir isminamaji parinko pardei, bet opelini.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas kaip per sudetinga, sisirasiau su zmogum, Diskatoriu ir smagrati paeme nuo omegos pas mane , diska ir isminamaji parinko pardei, bet opelini.

Nebent diskelis nuo bendzininės frontės tiko, greičiausiai nuo su 2,4ltr varikliu. Visi kiti, kurie tinka ant šlicų, stebule remiasi į smagračio varžtus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isiterpsiu į tema manau nesupyks autorius

va sakykit kodėl taip gaunas,buvau i fronte(2,3td) įdėjas diską ilgaja stebulės dalim i motoro puse ir sankabos babą

o va 2,3td omegoje butent taip jis ir stovi,

gal dėl to kad stebulė mažesnė per skersmenį ir telpa i smagračio vidų,va to nematavau :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nevisai taip kolega - omegos smagratis, MP diskatorius (jei teisingai atsirinkau iš krūvos) ir Nissan (patrulis, maxima) arba IT diskelis truputį apipjaustytas. Prie viso to dar ir išminamą guoliuką apie 5mm pastumt į priekį reikia.

Omegos diskelis Fronetrai netinka - skiriasi piminiai velenėliai vienu dantuku.

 

To dzingulingu : alionas paraše, pasikambink ir atvažiuok į mano balaganą - parodysiu nuotraukas kad aiškiau būtų ir paaiškinsiu kaip viską daryt ba prieš pusmetį perdariau sankabą ir ta mašina sėkmingai dar vis važiuoja. ;)

Tata, a tai kur tas tavo balaganas randasi?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki. Taigi pribrendo ir man reikalas su plaukiojancia sankaba. Galvoju det 2.3 Fronteros paprasta, ne plaukiojancia, ta prasme viska komplekte. Vaziuosiu savaitgali apziuret stovio sito reikalo. Visa tai kainuotu 250 Lt. Kaip galvojat, daryti sita varianta ar burt kazka su 2.3 Omegos? :scratch:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad kažkaip brungiai prašo kaip už smagratį ir diskatorių - diskelis tai netiks.

Visai as cia susiveliau beskaitydamas. Taigi, gerbiamieji, ka man daryti? Vadinasi sitas variantas atkrenta, dekui Klevas. O tai buciau nuvaziaves ir nusipirkes. Tai tada ieskoti Omegos 2,3 taip?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.