Pereiti prie turinio

Ko reikia kad Terranui uzdetum 32 coliu ratus?


Rekomenduojami pranešimai

35 nelys nei pro kur na nebent tiesiai visad mausi, sukant klius prie dureliu i stoike nes ji ten labai arti yra ;) 33 drasiai pakelus pakaba, 32 beveik net kelti nereikia ;) dėsi 33 ratus perdirbineti reiks vairo trauke nes ji links ir nulauzinės "majetnyka" o po to seks granatu islauzimai ;) zodziu optima teranaui yra 31 tada laikys ir galva neskaudės B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galite patarti kiek is torsionu galima prieki pakelti,kad isvirtimas nesikeistu.Man maverik reiketu apie 5 cm.Aciu.

Tai jeigu siekia vis tiek reikia kilstelt,man atrodo pas tave nuo laiko pasede torsionai,pakeldamas 5cm.tu tik atstatysi gamyklinius

parametrus.Kazkada pas mane stovejo 29 ratai,paskui buvo pastatyti 31,viskas gerai tilpo,tik reikejo priekinius purvasaugius apipjauti,

nes susukus vaira juos kabino.Maveris 94m.ratlankiai lieti standartiniai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano irgi 94 maveris,ant standartiu ratlankiu uzdeti 31 ratai,tai gale kaip ir ok,o priekis mazdaug 4-5 cm zemesnis uz gala ir per duobes siekia posparniu.Ar kas buvo pakabai daryta,tai nezinau,nes pirkau pries 2 men,todel ir klausiu. :huh:

Pas mane atstumas nuo padangos virsaus iki sparno krasto,prieki apie 9cm.,o gale apie 14cm.Maveris dviduris.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.