Pereiti prie turinio

opel frontera nuo 1999


Rekomenduojami pranešimai

tavo draugo patrulis ir tavo frontera labai skirtingos masinos ;)/> Taip skirtingos - Patrulis atlaike, o Frontera griuvo. Kaip ir sakiau nuo pradziu ji skirta paprastam naudojimui (i grybus, ir i soda), o ne rimtai eksplotacijai.

 

tai jei tavo draugas turi 11 metu patruli ir zinojei koks jis geras ir t.t tai kam tu pirkai ta frontera?ir netikiu kaip tu cia pasakoji,kad taip pat eksplotavo ir per 11 metu nieko nedare.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 68
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Pirkau Fronte nes praktikos neturejau. Daugiau nepirkciau. O Draugas patruli savaime aisku, kad palopydavo. Bet variklio, siurblio tvarkyt nereikejo. I Kazakstana iskelevo perpuves, o variklis kaip laikrodkas dirbo. Nesakau kad ji isvis nieko verta. Bet jau liaupsinti jos tikrai neverta. Gal jum negenda, man gedo, ir tikrai perdaznai. Vazineju dabar su kitos markes dzipu paziuresim gal ir ta keikti pradesiu. Bet kolkas tikrai zenkliai skirias nuo Opeliuko. Kaip vienas mano pazystamas sako " visos geros kol negenda". Sekmes eksplototi ir negesti ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau Fronte nes praktikos neturejau. Daugiau nepirkciau. O Draugas patruli savaime aisku, kad palopydavo. Bet variklio, siurblio tvarkyt nereikejo. I Kazakstana iskelevo perpuves, o variklis kaip laikrodkas dirbo. Nesakau kad ji isvis nieko verta. Bet jau liaupsinti jos tikrai neverta. Gal jum negenda, man gedo, ir tikrai perdaznai. Vazineju dabar su kitos markes dzipu paziuresim gal ir ta keikti pradesiu. Bet kolkas tikrai zenkliai skirias nuo Opeliuko. Kaip vienas mano pazystamas sako " visos geros kol negenda". Sekmes eksplototi ir negesti ;)/>

 

as tikrai jos neliaupsinu,bet ir nera taip blogai.ir as nelyginciau anu laiku masinu su naujesnem.reikia lygint kazkaip panasiu metu,panasiu klasiu.o netaip kaip tu frontera su patruliu.kaip paskaitai tokiu kalbu tai atrodo zmogus sneka,bet neisivaizduoja apie ka sneka,tik kad sneket

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tik nereikia - mudu su Sibirass jau turim ir tuo klausimu karčios patirties :D/>

 

Beje , o ką ten kuro siurblį remontuot už 4500 pinigų :scratch:/>

 

 

na ar aš kur sakaiu kad OF nepusta? tik sutik jos daug geresnio stovio negu nisanai,micai,maveriai,suzukiai panašaus senumo

o va tas siurblio remontas už 4500pinigų,man irgi keistokai atrodo

na galvoju gal tai ne litais,gal tiugrikais kokiais :unsure:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jum tinka jus vazinekit i sveikata. Cia jus porinat, kad ji gera auto ( visas geris kad pigi). O kai sulygini su kitom, sakot, kad nera ka lygint.

 

Tai papasakokit kas pas jas ten tokio gero? Gal ka naujo isgirsiu ir vel nusipirksiu :lol:

 

O del siurblio gerai pasiknises gal dar ir saskaita rasciau ir parodyciau. Pries siurblio remonta sake kainuos apie 1600 LT o kai kodus paziurejo ir isarde kaina pasikeite. Kito tokio neradau uztat ir tvarkiau. Kuris daret pilna restauracija sirbliui, kad taip gerai zinot kainas? "Juk Fronteros negenda" Buvo ir tokiu asu kur uz 600 sake tvarko, bet kai reikejo tvarkyti soko i krumus.

 

Turiu dar du pazystamus kurie turejo Fronteras. Jie irgi nesisypso kai apie jas kalba. Todel ir esu susidares nuomone ,kat tai nevykes modelis. Bet jei jus sakot kad jos, geros, vadinas jus zinot. Nuo pat pradziu rasiau, jog manau kad ji skirta paprastam naudojimui. O ne rimtai eksplotacijai.

 

Itariu, taisot ir taisot tik tylit nes nenorit savo daikto peikti. Nupirkau tranta ir su juo krusausi ir negeda tai pasakyti. Protingi mokos is svetimu, kvailiai is savu klaidu. Svekinu prisijungus :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jum tinka jus vazinekit i sveikata. Cia jus porinat, kad ji gera auto ( visas geris kad pigi). O kai sulygini su kitom, sakot, kad nera ka lygint.

 

Tai papasakokit kas pas jas ten tokio gero? Gal ka naujo isgirsiu ir vel nusipirksiu :lol:/>

 

Itariu, taisot ir taisot tik tylit nes nenorit savo daikto peikti. Nupirkau tranta ir su juo krusausi ir negeda tai pasakyti. Protingi mokos is svetimu, kvailiai is savu klaidu. Svekinu prisijungus :lol:/>

O aš įtariu kad tamstelė esat tikras lietuvis ir už mažai pinigų norėjot įsigyt tokią mašiną kuri netik bet kur pravažiuoja bet dar ir plaukia , ir skraido. Tie kurie realiai žiūri į visą tą reikalą nusipirkę tokią mašiną iš jos stebūklų nesitiki ir užtat tiek daug nusivylimo ja neturi.

Šlovinimo kad Frontera kažkas tokio stebūklingo čia niekur nėra ko nepasakyčiau apie TOYOTA.

Beje ,ta tamstos kokybės įsikūnijimas TOYOTA irgi genda gan padoriai; pažiūrėk kiek pridiskutuota puslapių apie gedimus - negestų, nebūtų problemų tai ir tiek klausimų kaip tą ar aną suremontuot nebūtų.

 

P.s. Kad nepradėtum kaltint šališkumu tai mano garaže Patrulis stovi bet aš kažkodėl nevadinu nevykėliais visų tų kurie važinėja su kitokiom mašinom.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuri isvadinau nevykeliu? Issakiau savo nuomone ir tiek. Jei kuri tai zeidzia, atsiprasymas is mano puses.

 

Taip klevai kai tik nusipirkau isivaizdavau kad ji vaziuos ir plauks. Bet ta greit supratau, kad to nebus kai kelis kart teko traktoriaus ieskot. Visos masinos genda, tik vienos maziau, kitos daugiau. Uzteks pilstyt is tuscio i kiaura.

Redagavo kbagdonas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jum tinka jus vazinekit i sveikata. Cia jus porinat, kad ji gera auto ( visas geris kad pigi). O kai sulygini su kitom, sakot, kad nera ka lygint.

 

Tai papasakokit kas pas jas ten tokio gero? Gal ka naujo isgirsiu ir vel nusipirksiu :lol:/>

 

O del siurblio gerai pasiknises gal dar ir saskaita rasciau ir parodyciau. Pries siurblio remonta sake kainuos apie 1600 LT o kai kodus paziurejo ir isarde kaina pasikeite. Kito tokio neradau uztat ir tvarkiau. Kuris daret pilna restauracija sirbliui, kad taip gerai zinot kainas? "Juk Fronteros negenda" Buvo ir tokiu asu kur uz 600 sake tvarko, bet kai reikejo tvarkyti soko i krumus.

 

Turiu dar du pazystamus kurie turejo Fronteras. Jie irgi nesisypso kai apie jas kalba. Todel ir esu susidares nuomone ,kat tai nevykes modelis. Bet jei jus sakot kad jos, geros, vadinas jus zinot. Nuo pat pradziu rasiau, jog manau kad ji skirta paprastam naudojimui. O ne rimtai eksplotacijai.

 

Itariu, taisot ir taisot tik tylit nes nenorit savo daikto peikti. Nupirkau tranta ir su juo krusausi ir negeda tai pasakyti. Protingi mokos is svetimu, kvailiai is savu klaidu. Svekinu prisijungus :lol:/>

 

ne nu tu rimtai verksnys.tu parodyk kur cia kas parase,kad ji gera auto?tiesiog nera taip blogai kaip tu cia rasai.bet tu kaip ir sakiau snekesi bet ka, svarbiausia tik pasneket ir paverkslent, nu bet ciau jau nieko nepakeisi,toks zmoniu tipas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....jog manau kad ji skirta paprastam naudojimui. O ne rimtai eksplotacijai.

 

vuo tep.ar bent pats skaitai ka rašai,kažin kuo mandriau rašaom tai tuo labiau argumentuotai

nu iš tikro kur tu šioje temoje ar kitose matai fronteros laiupsinimą

pasiieškok temose kas apie jas parasyta,ir pas kada tai rašiau ne is gerosios pusės ,bet prisitaikai remontoji ir važuioji

kažkaip nesveikai reaguoji,i oponentų pasisakymus ir tiek

ir iš kur tu trauki tokius faktus kad tylim apie gedimus ir nesėkmes?genda jos kaip visi auto bet nei išskirtinai daugiau nei mažiau

o kad sumokėjai kosmosą už siurblio remontą,dar nereiškia kad tai buvo tik vienintele išeitis,aš tiek tikrai nebūčiau sau leides ,bučiau rades kitą išeitį

tai va rimtai EKSPLOATUOK kitas rimtas mašinas,o mes PAPRASTAI NAUDOSIM savo opelukus

Redagavo dielavas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš įtariu kad tamstelė esat tikras lietuvis ir už mažai pinigų norėjot įsigyt tokią mašiną kuri netik bet kur pravažiuoja bet dar ir plaukia , ir skraido. Tie kurie realiai žiūri į visą tą reikalą nusipirkę tokią mašiną iš jos stebūklų nesitiki ir užtat tiek daug nusivylimo ja neturi.

Šlovinimo kad Frontera kažkas tokio stebūklingo čia niekur nėra ko nepasakyčiau apie TOYOTA.

Beje ,ta tamstos kokybės įsikūnijimas TOYOTA irgi genda gan padoriai; pažiūrėk kiek pridiskutuota puslapių apie gedimus - negestų, nebūtų problemų tai ir tiek klausimų kaip tą ar aną suremontuot nebūtų.

 

P.s. Kad nepradėtum kaltint šališkumu tai mano garaže Patrulis stovi bet aš kažkodėl nevadinu nevykėliais visų tų kurie važinėja su kitokiom mašinom.

o ne kolega

tikras lietuvis neleis savo lavonui tokio prabangaus remonto ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra reikalo kolegos nervintis ant išsišokėlio , kuris pirko džipą todėl kad jo norėjo , o ne todėl kad reikėjo . Man reikėjo , nes sniege pažemintas "dviratis" visiškai nerėplioja , o ir Kauno gatvėmis be džipo nelabai :) . Norėjau iš pradžių ir aš TOYOTOS , bet piniginė plonoka . Dabar 2 metus išvažinėjes neturiu jokių priekaištų OFai . Na nebent tiek , kad jau pilnametė ir su detalėmis darosi problemos - naujų net nėra kur užsakyt . Bet dar vieną TA tikrai stumsiu , o paskui teks dairytis geresnių metų OF arba OM .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra reikalo kolegos nervintis ant išsišokėlio , kuris pirko džipą todėl kad jo norėjo , o ne todėl kad reikėjo . Man reikėjo , nes sniege pažemintas "dviratis" visiškai nerėplioja , o ir Kauno gatvėmis be džipo nelabai :)/> . Norėjau iš pradžių ir aš TOYOTOS , bet piniginė plonoka . Dabar 2 metus išvažinėjes neturiu jokių priekaištų OFai . Na nebent tiek , kad jau pilnametė ir su detalėmis darosi problemos - naujų net nėra kur užsakyt . Bet dar vieną TA tikrai stumsiu , o paskui teks dairytis geresnių metų OF arba OM .

Del daliu niekad neturejau problemu,arba parduotuvej arba srote viskas yra,va gal tik varikliui 2,3 tai jo,su naujom detalem tikrai darosi problematiska,pvz rokeriu niekur negavau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del daliu niekad neturejau problemu,arba parduotuvej arba srote viskas yra,va gal tik varikliui 2,3 tai jo,su naujom detalem tikrai darosi problematiska,pvz rokeriu niekur negavau.

nu tai gal dar ko reikia iš tokio mataro ;) turiu an muterkų paleidęs

na dalys brangesnės nei laiudies vagonų,bet iperkamos

kaip pavyzdys,vožtuvo gumelės 8lt/vnt kai kitiems 2-5lt

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai gal dar ko reikia iš tokio mataro ;)/> turiu an muterkų paleidęs

na dalys brangesnės nei laiudies vagonų,bet iperkamos

kaip pavyzdys,vožtuvo gumelės 8lt/vnt kai kitiems 2-5lt

Tai zinai kaip buna,siandien nereikia,o rytoj jau nebera - parduota :D .Karterio padono gal reikes,bet pirma savo reik nusilupt,revizuot,gal tik tarpinej beda.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.