Pereiti prie turinio

Kedzio dukra atiduota motinai


runer

Koks jusu nuomone teismo sprendimas?  

123 nariai prabalsavo

  1. 1. Kaip jums teismo nuosprendis

    • Teisingas
      30
    • ne
      75
    • nesvarbu
      18


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 252
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

 

O jeigu turi tokia susiformavusia nuomone kad visa seima isprotejo ir viska issigalvojo, tai atsakyk i kelis klausimus.

1.Kaip sugebetum budamas bedarbis niekam nezinomas paprastas zmogelis gauti apsauga uz limona per metus ir pilna aprupinima?

2. Nuo kada itariamieji nusikalteliai daro pres konferencijas tiesiog is policijos departamento?

3. Kaip sugebetum samdyti pacius brangiausius advokatus?

4. Kaip sugebetum finansuoti per 90% televizijos kanalus uzsakyta tiesa ir piara?

5. Kaip priverstum dirbti savo naudai teismus,zurnalus,televizija.prokurorus,vaiku teisiu tarnybas,antstolius........?

Atsakau:

1. Parodyk man 1000000 litu saskaita uz apsauga. Isgalvoti skaiciai..

2. Nuo tada kai tai tampa rezonansine byla.

3. Advokatai patys nori tapti zinomi prisidedami prie rezonansiniu bylu ir manau si byla yra 'investicija i ateiti' ziurint is advokato puses. Taip pat kiek zinau buvo iskalta nemazai finansiniu ieskiniu, manau advokatas saves nenuskriaus.

4. Nieks nieko neuzsako - parodyk saskaita.. Tesiog jau visi seniai susivoke kad nera nei vienos priezasties kodel mergaite negali gyvent su mama.

5. Pateik bent viena irodyma kur teismai/media dirba jos naudai. Teismai dirba pagal istatyma i Media iesko 'deganciu' naujienu.

Dar klausimu bus?

Kartoju dar karteli savo nuomone - Stankunaite mete pona Kedy, palikinejo dukra darzelyje, turejo romana su Usu, o tai Kedziams nepatiko. Tad ir prasidejo..... Ir baikit apie tuos niekam nematytus ir negirdetus klanus.. Uzkniso jau. Visi kalti sitoj istorijoj ir Kedziai ir Stankunaiciai. Ash suprantu kad yra tokie pedikai kaip Cekanoviciai ir juos reik kart, nu bet baikim snekas apie kazkokius nematytus klanus, arba duokit pavardes i eteri...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsakau:

1. Parodyk man 1000000 litu saskaita uz apsauga. Isgalvoti skaiciai..

2. Nuo tada kai tai tampa rezonansine byla.

3. Advokatai patys nori tapti zinomi prisidedami prie rezonansiniu bylu ir manau si byla yra 'investicija i ateiti' ziurint is advokato puses. Taip pat kiek zinau buvo iskalta nemazai finansiniu ieskiniu, manau advokatas saves nenuskriaus.

4. Nieks nieko neuzsako - parodyk saskaita.. Tesiog jau visi seniai susivoke kad nera nei vienos priezasties kodel mergaite negali gyvent su mama.

5. Pateik bent viena irodyma kur teismai/media dirba jos naudai. Teismai dirba pagal istatyma i Media iesko 'deganciu' naujienu.

Dar klausimu bus?

Kartoju dar karteli savo nuomone - Stankunaite mete pona Kedy, palikinejo dukra darzelyje, turejo romana su Usu, o tai Kedziams nepatiko. Tad ir prasidejo..... Ir baikit apie tuos niekam nematytus ir negirdetus klanus.. Uzkniso jau. Visi kalti sitoj istorijoj ir Kedziai ir Stankunaiciai. Ash suprantu kad yra tokie pedikai kaip Cekanoviciai ir juos reik kart, nu bet baikim snekas apie kazkokius nematytus klanus, arba duokit pavardes i eteri...

suma buvo ivardinta ir ne viena karta per televizija-ziniasklaida. Nematau tikslo meluoti. Turi duomenu kad meluoja???

Kurioje dar rezonansineje byloje kuriu desimtys nusikalteliai(itariamieji bent jau) sitaip sugebejo sneketi is policjos departamento tribunu? Gal daktaras ar Gaidjurgis ar dar kas???

Jokia ta byla dar nebuvo rezonansine, kai is karto buvo brangiausias advokatas nuo pat pradziu... Taigi netinka tavo teiginiai is pirsto lauzti.

Niekas sakai neuzsako :rolleyes: Mazas vaikas dar... Jei matau kad pareigunai meluoja issijuose per tv, o video medziaga rodo ka kita. Tai akivaizdu kad niekas nerizikuotu uz dyka tokius dalykus daryti. Tai labai dideli pinigai ir rysiai viename. Jeigu to nematai niekuo negaliu padeti... O saskaitos pas juos ofsore ir ne man jas zinoti-matyti ir tau rodyti.

Sakai nera nei vienos priezasties? Arba esi pedofilas arba kvailas per visa pilva. Jei yra itariamas asmuo pedofilija, nei vienoje salyje vaikas nepaliekamas pedofilui. Nei jokia forma. Tai didziausias nusikaltimas pries vaika koks tik gali buti po nuzudymo. Ir prilyginamas nuzudymui. Tokiu atveju net uztenka vien vaiko liudijimo kad nuteisti pedofila. Liudijimai yra, vaikas ir dabar rekia kad mama meluoja yra pedofile ir tt. To uztenka kad bent jau negalima atiduoti vaika mamai. Gali paskirti kita gyvenama vieta, valsytbei priskirti globa ir pan. Bet ITAIARIAMAJAM kuris galimai pardavinejo savo vaika atiduoti vaika yra tiesiog nusikaltimas ir to vaiko nuzudymas. Tai viso pasaulio teismu praktika. Ne kazkoks mano isradimas. As suprantu tu esi is tu paciu "protingiausiu" kurie galvoja kad yra protingesni nei visam papsaulyje dirbantys zmones sioje srityje... :angry:

Kaip manai kiek kainavo vietoj apsauginiu prie mergaites pastatyti pedofilu smogikus kurie bandytu atimti mergaite??? O gal manai kad uztenka 1000lt? :rolleyes: Tokiam reikale nepdetu ir keli milijonai, jeigu nebutu suinteresuoti labai ir labai auksti asmenis. Taigi???

As gerai zinau( asmeniskai turiu info) kad musu auskciausiuose politiniuose sluoksniuose yra pedofilu ratelis, tai patvirtina ir sioje byloje islendanti info bei papsrigusiu mirtys... Zinau net kad tas ratelis dirba su vaiku namais, zinau is kitu zmoniu kad is tu namu mergaites karesi pries kelis menesius del prievartavimu. Rase pareiskimus, igaliotinis staigiai emesi bylos. Tada staigiai buvo jam paaiskinta kas cia kaip ir is kart isejo atostogu................. Zinau net kai kuriu politiku ir komisaru pedu pavardes, bet patys suprant kas bus jei viesinsiu?... Taigi nesvaig, tikimybe kad pedu klanas yra labai ir labai didele...

O mastyt apie tavo juokinga varianta kaip Kedys pavydejo zmonai kad ji turi mergaite yra juokinga ir kvaila. Jis is pavydo nusove tuos zmones? O jeigu taip, tai kodel papspringo? Cia stankunaite pati ji paspringino ar Kedz\iu seima patys suneli? Jeigu stankunaite neturetu stogo( o is kur pas ja stogas auksciausiam lygyje kada teismai-prokurorai soka??? gal ji kieno dukra? gal kokia oligarche?), Kedziu teisininku seima buutu seniai ja suvalge kaip Lietuvoje iprasta...Galiu tik pasakyti silpnas asmenybes lengva paveikti propaganda. kaip tv parodys taip jus ir darysit. Gaila kad tokiu asmenybiu (tusciu lapu) yra nemazai. jus lengva valdyti, taip skaant vergu visuomene. Todel Lietuva ir zopoi, nes labai ir labai daug tusciu asmenybiu. imi propaganda ir formuoji ka nori...

Pasikartosiu nesu nagrinejes apklauses ir kitaip dalyvaves siuose ivykiuose. Netvirtinu kad buvo butent taip kaip sako Kedys ar Venskiene. Bet is ju zodziu melo tiesiogiai nesimato. O vat is pareigunu bei stankunaites opuses tikrai matosi neaiskus reikalai. Paskutinis video jau topas visiskas, aiskiai matosi kas kaip buvo, pareigunai tvirtina atvirksciai. Tai ir yra irodymas kas meluoja. Kas ten bebutu kaltas, stankunaitei nei vienoje salyje neatiduotu mergaites, nes ji itariamoji NR1. Kai baigsis byla, ja pripazins nekalta tada vaika atiduotu. Bet kool vyksta byla net i galva nesautu niekam bandyti jai atiduoti. O pas mus per galva verciasi ir bando bet kokia kaina tai padaryti. O tam yra TIK VIENA PRIEZASTIS. Tai kad visos kitos aukos matytdami kas darosi, ir kad net teisininku seima nieko negali padaryti BIJOTU ir net NEPRADETU kelti kitu bylu.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"vaikas ir dabar rekia kad mama meluoja yra pedofile ir tt."

 

Jo, žodis "pedofilė" grynai vaikiškas leksikonas, kurį mergaitė sąmoningai pasirinko, kad tiksliai apibūdintų mamos seksualinius iškrypimus B)

8 metu vaikas kartais buna gerokai protingesnis nei dauguma suaugusiu. Kai kurie moka po 6 kalbas, baige net mokyklas... Siandien uzpatentuotas Peterburge mokslinis isradimas, patento autorius 8 m mergaite. Darbas chemijos srityje, jau moksliniu darbu-patentu susidomejo pramones imones... 4 metu vaikas gali istarti tokius sakinius kad daugelis tik mirkteltu. Asmeniskai man teko tai girdeti is savo vaiko ir svetimu. Matomai neturi vaiku arba jie nelabai protingi. Taigi kazkoks leksikonas manes visai nestebina, tai aplinkos reikalas. Ir nieko labai super sudetingo. Ir nieko blogo, ar irodancio kad kazkas nelabai...

Vaika nuteikti galima, bet net pasaulineje praktikoje spredziant pedofiljos bylas tokie faktai kaip sioje byloje ir kaip kalba mergaite yra irodymas ir labai svarus irodymas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suma buvo ivardinta ir ne viena karta per televizija-ziniasklaida. Nematau tikslo meluoti.

Tik gal jau nereikia apie ziniasklaida taip drasiai visi mes puikiai zinom kaip ji dirba

Taigi jei suma butu pameluota, jau seniai tai butu ivardinta ir patraukti atsakomyben zurnaliugos is stankunaites puses.

Kaip dirba ziniasklaida puikiai zinau, todel ir zinau kad sioje vietoje nemelavo. :rolleyes:

Pabandyk kur delfyje ar pansiai pasneketi apie gejus, is kart busi patrauktas atsakomyben... Gali sneketi apie zudymus-grasinti izeidineti nebus nieko. Bet jei apie juos, is kart tave trauks pagal visa programa. Kaip manai kodel???

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

8 metu vaikas kartais buna gerokai protingesnis nei dauguma suaugusiu. Kai kurie moka po 6 kalbas, baige net mokyklas... Siandien uzpatentuotas Peterburge mokslinis isradimas, patento autorius 8 m mergaite. Darbas chemijos srityje, jau moksliniu darbu-patentu susidomejo pramones imones... 4 metu vaikas gali istarti tokius sakinius kad daugelis tik mirkteltu. Asmeniskai man teko tai girdeti is savo vaiko ir svetimu. Matomai neturi vaiku arba jie nelabai protingi. Taigi kazkoks leksikonas manes visai nestebina, tai aplinkos reikalas. Ir nieko labai super sudetingo. Ir nieko blogo, ar irodancio kad kazkas nelabai...

Vaika nuteikti galima, bet net pasaulineje praktikoje spredziant pedofiljos bylas tokie faktai kaip sioje byloje ir kaip kalba mergaite yra irodymas ir labai svarus irodymas...

Vaiką turiu ir pakankamai protingą, tik po ex žmonos ir uošvėnės ilgalaikio apdorojimo su vaiku susikalbeti kartais sunku būna.

Todėl ir puikiai suvokiu, kokią vaikui įtaką gali daryti globėjai. Bet tau tai neidomu, nes tu viską geriau žinai. Sunku su fanatikais ginčytis. Tik gerai pagalvok, ar tikrai tavo fanatiškus įsitikinimus ne žiniasklaida suformavo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje 3000000 gyvwentoju, ir tikrai man nera idomus kiekvienas gyventojas. Idomus tie kas man patinka,kazka sukuria,isranda,geri zmones,mokslininkai,rasytojai,verslininkai,sportininkai,visuomenes veikejai... Kiekvienas tikrai neidomus. Taigi gal cia kazkas keisto? Tai tada isaiskink man, kodel man turi buti idomus Kedys??? Gal jis vienas is tu kurie mane domina?

Sioje istorijoje ir mergaite man tik tiek ir idomi kad papuole i tokia istorija. Nieko apie ja nezinau ir nelabai noriu zinoti...

O IDOMU MAN KAIP lIETUVOS PILIECIUI KAS DAROSI SU TEISINE SISTEMA, KAS DAROMA SU VAIKU( ir nesvarbu kieno jis). Todel ir pabreziu kad pats Kedys man neidomus. Nebent kazkas surista su sia byla, bet kazkaip niekas nieko konkreciai ir neivardino apie Kedy ir jo rysi su pedais( isskyrus tai ka zinom). Taigi mistikai sakykit ka turit omeny ir kodel tureciau pazinot Kedy ir kodel jis man turetu but idomus? :rolleyes:

Komentuoju teisinius niuansus su byla, nes pats siek tiek teiseje suvokiu, esu teisininko mokslu daktaro sunus :rolleyes: Ir pats viena kursa mokesis, tik nebaiges del revoliuciju-verslu ir situacijos 90m...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaiką turiu ir pakankamai protingą, tik po ex žmonos ir uošvėnės ilgalaikio apdorojimo su vaiku susikalbeti kartais sunku būna.

Todėl ir puikiai suvokiu, kokią vaikui įtaką gali daryti globėjai. Bet tau tai neidomu, nes tu viską geriau žinai. Sunku su fanatikais ginčytis. Tik gerai pagalvok, ar tikrai tavo fanatiškus įsitikinimus ne žiniasklaida suformavo?

Kur tu matei fanatizma? As vardinu faktus ir isvadas darau tik preliminarias pagal tikimybiu teorija. O tavo globejai per ta darokma itaka tavo vaikui tave pasove ar tu paspringai kokia zolyte ir pan? Manau kad cia rasineji taip nebuvo, taigi ka cia lygini b su pirstu... Pats esu mates skirybu byloje sia situacija, buvo 20 su virsum bylu tevu skirybose. Zinau apie ka sneki, tik nemanau kad sioje byloje is pavydo Kedys nusove kelis zmones ir pats is pavydo paspringo gana populiariu spec tarnybu metodu :rolleyes: Analizuok faktus ir tada isvesk isvadas. Nesipaiso cia sioje istorijoje toks primityvas, cia gerokai rimtesnes jegos dalyvauja nei Kedys,Venskai...

Uzuojauta uz exzmona ir uosviene. Tik protingas vaikas kas yra kas atsirenka be problemu... Man pav bunant 10 metu nekilo jokiu bedu ir kitiem nekeliau pasirenkant ir atsirenkant kas is tevu kaltas ir kaip elgtis. Atsisukus nera ko gailetis po tiek metu. Deja keli broliai nesugebejo tiek suvokt kaip as, dabar jiems geda nes tiesa vis tiek islindo, jie buvo paveikti vieno is tevu propagandos... Taigi protingas buvau as o ne jie. Tavo sunus jei nesugeba atsirinkt ir jam daroma itaka deja nera labai protingas, tikekis kai uzaugs paprotinges... Ir nespresk pagal save ar savo vaika, ziurek is esmes...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoje 3000000 gyvwentoju, ir tikrai man nera idomus kiekvienas gyventojas. Idomus tie kas man patinka,kazka sukuria,isranda,geri zmones,mokslininkai,rasytojai,verslininkai,sportininkai,visuomenes veikejai... Kiekvienas tikrai neidomus. Taigi gal cia kazkas keisto? Tai tada isaiskink man, kodel man turi buti idomus Kedys??? Gal jis vienas is tu kurie mane domina?

Sioje istorijoje ir mergaite man tik tiek ir idomi kad papuole i tokia istorija.

O IDOMU MAN KAIP lIETUVOS PILIECIUI KAS DAROSI SU TEISINE SISTEMA, KAS DAROMA SU VAIKU( ir nesvarbu kieno jis). Todel ir pabreziu kad pats Kedys man neidomus. Nebent kazkas surista su sia byla, bet kazkaip niekas nieko konkreciai ir neivardino apie Kedy ir jo rysi su pedais( isskyrus tai ka zinom). Taigi mistikai sakykit ka turit omeny ir kodel tureciau pazinot Kedy ir kodel jis man turetu but idomus? :rolleyes:

gerbiamasis jus kartais nesate teisines sistemos atstovas? man atrodo kad butent nuo Kedzio ir prasidejo visi Garliavos ivykiai todel as ir noreciau zinoti kas buvo Kedys advokatas teisejas verslininkas prokuroras valdininkas ar dar kazkas

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerbiamasis jus kartais nesate teisines sistemos atstovas? man atrodo kad butent nuo Kedzio ir prasidejo visi Garliavos ivykiai todel as ir noreciau zinoti kas buvo Kedys advokatas teisejas verslininkas prokuroras valdininkas ar dar kazkas

As nesu teisines sistemos atstovas. Teisininku netapau, neprilipo... Taigi nelabai suvokiu jusu klausimo. Kodel tureciau kazka zinoti apie Kedi. Jus mane kazkur kartu matete ar dar kas nors :?::rolleyes: Kazkodel uzduodi ta pati keista klausima jau kelinta karta? Sakai prasidejo nuo Kedzio? kaip cia pasakius, kiek zinau prasidejo nuo mergaites. O gal jau visi Lietuvoje nukenteje nuo nusikalteliu priskiriami prie praddedanciu ir kurianciu problemas? Jus cia zonos zargona taikote ir filosofija ar kaip :rolleyes::?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nesu teisines sistemos atstovas. Teisininku netapau, neprilipo... Taigi nelabai suvokiu jusu klausimo. Kodel tureciau kazka zinoti apie Kedi. Jus mane kazkur kartu matete ar dar kas nors :?::rolleyes: Kazkodel uzduodi ta pati keista klausima jau kelinta karta? Sakai prasidejo nuo Kedzio? kaip cia pasakius, kiek zinau prasidejo nuo mergaites. O gal jau visi Lietuvoje nukenteje nuo nusikalteliu priskiriami prie praddedanciu ir kurianciu problemas? Jus cia zonos zargona taikote ir filosofija ar kaip :rolleyes::?:

idomus jus zmogus zonoj nebuvau ir jos zargono nezinau klausimas elementarus kas cia neaiskaus?kazkaip niekas niekur garsiai nera pasakes kas buvo kedys todel ir klausiu ir isvis apie mergaite zinote viska apie teva nieko rasai kad prasidejo nuo mergaites o kas argi ne Kedys pacioje pradzioje pradejo televiziju laidose apie tai kalbet

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei Lietuvoje trys milijonai gyventoju ir jie jums neidomus ir neidomus D.Kedys tai kodel jus taip gerai zinote viena mergaite ir visus jos gabumus? tai vis delto kas buvo Drasius Kedys ??????? klausimas SuzukiMonstr

O aš prie šito kalusimo apie D. Kedį dar kelis pridėčiau :

Kas jam pateikė info apie tai kaip buvo elgiamasi su mergaite - kad tokias išvadas pasidarė vien iš mergaitės pasakojimų būtų naivoka galvot ?

Kodėl iš tikro reikėjo "padėt Į vietą" būtent tuos teisėjus ir kas iš tikro juos nušovė ?

Kodėl vienas iš pasitraukusių gynėjų ir prabilusių "ne į temą" iškart buvo apkaltintas Kedžio skudurų vagyste ?

Kokia šitoj istorijoj p. Venskienės rolė - ar tik nesinaudoja ši ponia mergaite kaip skydu ?

Kodėl neleidžiama dirbt su mergaite profesionaliems ir nepriklausomiems vaikų psihologams _ ar tik ne dėl to kad gali paaiškėt visai kita tiesa nei kad dabartinė versija ?

 

Ir dar daug klausimų iškyla kai į visą tą reikalą pradedi žiūrėt iš visų pusių o ne tik matant pedofilų klano (nesakau kad tokių nėra ir kad taip nebūna) nuskriaustą mergaitę. Šitoj istorijoj labai daug nežinomųjų ir susidaro įspūdis kad visu tuo triukšmu pridengti visiškai kitokie įvykiai ir veiksmai nei mergaitės gelbėjimas nuo pedofilų susidorojimo.

 

Kas dėl vaikų super gabumų tai gerb S.M. patarčiau išeit į gatvę ir panašaus amžiaus vaikų paklaust kas tai yra 3,14deris ir ką tas žodis reiškia - 7/10 pasakys kad nežino o likę kažką išlemens kad tai blogas žmogus ir ne daugiau nors tą žodį vartoja vos ne kas antras.

 

P.s. Visoj šitoj istorijoj man labiausiai gaila mergaitės - po visų šitų įvykių pabaigos jai reiks rimtos psihologų pagalbos ba šiai dienai matau tik morališkai traumuojama vaiką kuriuo tolimesnis likimas mažai kam rūpi.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus jus zmogus zonoj nebuvau ir jos zargono nezinau klausimas elementarus kas cia neaiskaus?kazkaip niekas niekur garsiai nera pasakes kas buvo kedys todel ir klausiu ir isvis apie mergaite zinote viska apie teva nieko rasai kad prasidejo nuo mergaites o kas argi ne Kedys pacioje pradzioje pradejo televiziju laidose apie tai kalbet

zomoj ir as aciu dievui nebuvau, bet ju zargona ir mastymo buda zinau. Taigi jusu mastymas labai atitinka zonos zeko psichologija. Pas juos ne zmones yra tie kurie kreipiasi i teisesauga ir tokiu budu bando gintis nuo nusikalteliu. Jus taip pat manot kad nuekentejes zmogus (Kedys) yra ne zmogus nes kreipesi i teisesauga del savo vaiko tvirkinimo. Cia jis kaltas kad pedai jo mergaite dare... :rolleyes: Na nejuokink, jei zonoj nebuvai tai draugai ir aplinka tikrai zonine. Kad sitaip suformuotas tavo mastymas.

Tai jeigu rytoj tave apiplesines kankins kruva banditu ir tu susinervines isdauzysi juos ir viena nudesi. Tai reiskiasi cia visas prasidejo nuo taves, nes butu tave pakankine tie banditai ir ramiai apiplese ir butu nieko neivyke. Butum likes invalidu, banditai ramiai iseje pabaliavoje uz tavo pinigus ir tt( ta prasem butu normali Lietuviska istorija ir viskas okei). O cia puolei gintis, suzeidei-uzmusei bandita todel esi ne zmogus ir pats viska pradejai... :rolleyes: Taigi pagal tavo modeli toje apiplesimo istorijoje tu butum pagrindinis ivykiu nusikaltelis nes tu pradejai???

Ar ne keistai skamba?

Jusu klauismas apie Kedy visiskai ne elementarus, o kazkoks labai ir labai keistas. Nes adresuotas ne tuo adresu, as ne Kedzio brolis ir ne giminaitis... Todel jusu klausimas kazkoks visiskai geriausiu atveju keistas, gal net kvailas. Ypac del to kad ne viena karta kartojamas. Apie memrgaite taip pat nieko nezinau, ir kodel tureciau???

As kalbu ne apie mergaite, jos plauku spalva, ugi,svori,charakteri... As kalbu apie situacija kada teisesauga negina vaiko, o atvirksciai puola ir stengiasi palauzti jos seima ir formuoja neigiama nuomone per ziniasklaidos priemones. Tokie procesai yra labai ir labai keisti, slykstus ir pavojingi musu visuomenei,valstybei. Jei toks klanas isigales, tai patys suprantate kas bus toliau... O siaip mergaitei ir taip aisku kad amen, ja ir jos seima pagal tai kas vyksta ir koki klana uzkliude bus kaput. Jie sieka kad visi bijotu, todel mergaite paims prileis vaistu, dings kazkur... Stankunaite be abejo pasprings kai tik taps nereikalinga isimant mergaite. Venckiene pasodins suformave byla is ale liudininku, veliau "pasikars" kameroje... Seima praktiskai bus sunaikinta. Tai jau aisku, nebent strasburas ar pan pades... Idomiau kieno seima sekanti? Nes Lietuviai kiekvinas uz save, neturi vienybes, taigi grupuotes gali daryti ka nori.

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš prie šito kalusimo apie D. Kedį dar kelis pridėčiau :

Kas jam pateikė info apie tai kaip buvo elgiamasi su mergaite - kad tokias išvadas pasidarė vien iš mergaitės pasakojimų būtų naivoka galvot ?

Kodėl iš tikro reikėjo "padėt Į vietą" būtent tuos teisėjus ir kas iš tikro juos nušovė ?

Kodėl vienas iš pasitraukusių gynėjų ir prabilusių "ne į temą" iškart buvo apkaltintas Kedžio skudurų vagyste ?

Kokia šitoj istorijoj p. Venskienės rolė - ar tik nesinaudoja ši ponia mergaite kaip skydu ?

Kodėl neleidžiama dirbt su mergaite profesionaliems ir nepriklausomiems vaikų psihologams _ ar tik ne dėl to kad gali paaiškėt visai kita tiesa nei kad dabartinė versija ?

 

Ir dar daug klausimų iškyla kai į visą tą reikalą pradedi žiūrėt iš visų pusių o ne tik matant pedofilų klano (nesakau kad tokių nėra ir kad taip nebūna) nuskriaustą mergaitę. Šitoj istorijoj labai daug nežinomųjų ir susidaro įspūdis kad visu tuo triukšmu pridengti visiškai kitokie įvykiai ir veiksmai nei mergaitės gelbėjimas nuo pedofilų susidorojimo.

 

Kas dėl vaikų super gabumų tai gerb S.M. patarčiau išeit į gatvę ir panašaus amžiaus vaikų paklaust kas tai yra 3,14deris ir ką tas žodis reiškia - 7/10 pasakys kad nežino o likę kažką išlemens kad tai blogas žmogus ir ne daugiau nors tą žodį vartoja vos ne kas antras.

 

P.s. Visoj šitoj istorijoj man labiausiai gaila mergaitės - po visų šitų įvykių pabaigos jai reiks rimtos psihologų pagalbos ba šiai dienai matau tik morališkai traumuojama vaiką kuriuo tolimesnis likimas mažai kam rūpi.

Jei klausimas man, tai pabandom pamastyt...

Kodel manai kad neuztenka mergaites pasakojimu? Jeigu ji aiskiai ir tiksliai viska pasakoja, atsako i bet koki klausima ir viskas risasi su kitomis aplinkybemis pagal kriminalistikos metodus tai kodel ja reikia netiketi. Be to yra kita mergaite, buvo stankunaites sesuo ar pusesere,Usas,teisejas... Mergaites pasakojimo pilnai uztenka kad pradeti tyrima, o tyrimo metu info renkama tokiais metodais kurie prieinami renkanciajam ta medziaga ir pagl jo prota bei sugebejima. Kas cia keisto?

Matau nesi informuotas ir nezinai kad mergaites parodymai yra pagrindas pedofilijos byloje. Taip yra visame pasaulyje teismineje praktikoje. Nebent mergaite yra kazkokia keista ir pasakas seka labai daznai ir yra nustatyta kad yra nepatikima liudininke( tokiu vaiku buna). Bet tai retos isimtys. Dazniausiai vaikai prabyla ir tokia tema sneka tik po tikru ivykiu. Todel teismai pilnai 95% atveju patiki vaikais.

Is kur istraukei kad kazkas padejo is kart i vieta teisejus ir tt... Kiek zinau Kedys metus bande teisiskai-pilietiskai normaliu keliu iskelti pedofilijos byla. Tik po to kai pamate kad niekas nieko nedaro ir nesiruosia daryti pradejo kelti i viesuma( kas ir buvo jo klaida). Nes su pedofilais kurie sedi valdzioje tokioje bananu respublikoje kaip musu kovoti gali tik vienu metodu( kuri veliau galbut ir pasirinko, tik tai nedave geru rezultatu nes buvo per velu).

Jeigu norima sunaikinti grupuote,partija, visuomenini judejima ir tt yra spec tarnybu naudojama paprasta oziu taktika arba diversantu taktika. Iterpi tarp reikiamu zmoniu savo diversanta ir veliau jis isprovokuoja neramumus,nusikaltimus,pats juos padaro ir veliau prisipazysta uz atlygi. Arba perperkamas tikras pasekejas mokant pinigais,darbu,pazadais,grasinimais... Kai uzsukta tokia valstybininku masina, jie naudoja saugumo-spec tarnybu priemones. Tai matosi is paspringimu,atsirandandanciu liudininku ir tt. Dar ne vienas toks bus perviliotas ar suformuotas is niekur... Tai is esmes bus pagrindine taktika sunaikinant Vencku seima. Ras kelis bomzikus kurie paliudys ir juos teis...

Kiek zinau Venskiene yra teta, kitos roles nezinau. Papasakok nuo ko teisejos ir advokato seima ginasi su mergaites skydu? :rolleyes:

Kiek zinau psichologai jau ne karta dirbo, yra pazyma kad mergaite tiksliai ir aiskiai atpasakoja kas jai ivyko. Su ta pazyma Kedys ir bande iskelti byla... Taigi tai ir buvo daryta nuo pat pradziu, tik kai atsimuse i teisesaugos pedofilu klana ir nieko negalejo padaryti tada emesi kitos taktikos...

Be abejo sioje istorijoje yra nezinomuju( galbut Kedys is vis nieko nenusove, gal ji is pradziu pagrobe nuzude liudininkus,pamete ginklus o veliau Kedys netycia paspringo visiems zinomu spec tarnybu metodu), ir kaip tiksliai buvo nezinau( o ir skirtumo kaip ir nera kas ka nusove( cia praktiskai kita tema apie pati Kedi), faktas kaip dirba isvien spec tarnybos ir saugumas-politikai,komisarai pries sia seima dabar neteisetais metodais, taikydami diversantu taktikas,propagandos masina bei neteisetus teismu sprendimus). Taigi labai jau aiskiai deliojasi standartines pedofilu schemos ir standartines politiku ir policijos varno varnui nekirtimo schemos. Jos persipina ir susirisa. Vien policija to kas padaryta negaletu padaryt. Reiskiasi cia dalyvauja politikai kartu su policija-spec tarnybom. O kodel dalyvauja ir kodel butent toje puseje kur galimai yra pedofilu klanas? Atsakymas paprastas tai gali buti tik tada kada tas klanas ir yra is politiku ir teisesaugininku sudarytas. Taip sakant klubelis susiformaves, o jie tikrai vienas uz kita padarys bet ka. Juos risa baisiausi nusikaltimai... Pagal tikimybiu teorija sita versija yra artimiausia teisybei. Nors ir bandoma suformuoti kazkokia venckienes mistine ginyba nuo nezinia ko nezinia kam tipo vaikas kaip skydas ir tt. Na juokinga, kaip lengva formuoti per tv zmoniu nuomone be jokiu faktu...

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zomoj ir as aciu dievui nebuvau, bet ju zargona ir mastymo buda zinau. Taigi jusu mastymas labai atitinka zonos zeko psichologija. Pas juos ne zmones yra tie kurie kreipiasi i teisesauga ir tokiu budu bando gintis nuo nusikalteliu. Jus taip pat manot kad nuekentejes zmogus (Kedys) yra ne zmogus nes kreipesi i teisesauga del savo vaiko tvirkinimo. Cia jis kaltas kad pedai jo mergaite dare... :rolleyes: Na nejuokink, jei zonoj nebuvai tai draugai ir aplinka tikrai zonine. Kad sitaip suformuotas tavo mastymas.

Tai jeigu rytoj tave apiplesines kankins kruva banditu ir tu susinervines isdauzysi juos ir viena nudesi. Tai reiskiasi cia visas prasidejo nuo taves, nes butu tave pakankine tie banditai ir ramiai apiplese ir butu nieko neivyke. Butum likes invalidu, banditai ramiai iseje pabaliavoje uz tavo pinigus ir tt( ta prasem butu normali Lietuviska istorija ir viskas okei). O cia puolei gintis, suzeidei-uzmusei bandita todel esi ne zmogus ir pats viska pradejai... :rolleyes: Taigi pagal tavo modeli toje apiplesimo istorijoje tu butum pagrindinis ivykiu nusikaltelis nes tu pradejai???

Ar ne keistai skamba?

Jusu klauismas apie Kedy visiskai ne elementarus, o kazkoks labai ir labai keistas. Nes adresuotas ne tuo adresu, as ne Kedzio brolis ir ne giminaitis... Todel jusu klausimas kazkoks visiskai geriausiu atveju keistas, gal net kvailas. Ypac del to kad ne viena karta kartojamas. Apie memrgaite taip pat nieko nezinau, ir kodel tureciau???

As kalbu ne apie mergaite, jos plauku spalva, ugi,svori,charakteri... As kalbu apie situacija kada teisesauga negina vaiko, o atvirksciai puola ir stengiasi palauzti jos seima ir formuoja neigiama nuomone per ziniasklaidos priemones. Tokie procesai yra labai ir labai keisti, slykstus ir pavojingi musu visuomenei,valstybei. Jei toks klanas isigales, tai patys suprantate kas bus toliau... O siaip mergaitei ir taip aisku kad amen, ja ir jos seima pagal tai kas vyksta ir koki klana uzkliude bus kaput. Jie sieka kad visi bijotu, todel mergaite paims prileis vaistu, dings kazkur... Stankunaite be abejo pasprings kai tik taps nereikalinga isimant mergaite. Venckiene pasodins suformave byla is ale liudininku, veliau "pasikars" kameroje... Seima praktiskai bus sunaikinta. Tai jau aisku, nebent strasburas ar pan pades... Idomiau kieno seima sekanti? Nes Lietuviai kiekvinas uz save, neturi vienybes, taigi grupuotes gali daryti ka nori.

man atrodo kad tu netik zinai bet ir esi neseniai isejas ias zonos nes pastave bendravimo kulturos nulis ir beto tu matai ta ka nori matyti ir ne toliau savo nosies o is tave analitikas tai vidurio kaimo bobutes lygio geriau tu nueik i Garliava prisidek prie tu pensininku pasimelsk gal tau tada dar aiskesne pasidarys Lietuvoj teisine padetis ir galva protingesne gaila man taves gaila

Redagavo gynte
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad tu netik zinai bet ir esi neseniai isejas ias zonos nes pastave bendravimo kulturos nulis ir beto tu matai ta ka nori matyti ir ne toliau savo nosies o is tave analitikas tai vidurio kaimo bobutes lygio geriau tu nueik i Garliava prisidek prie tu pensininku pasimelsk gal tau tada dar aiskesne pasidarys Lietuvoj teisine padetis ir galva protingesne gaila man taves gaila

Na jeigu taip nusisnekejai, ir leidai sau mane izeidineti. Tai ir as leisiu sau viena karta issireksti.

Tamsta net nesuvoki apie ka cia as sneku, nes reiktu intelekta siek tiek pakelti( nezinau kokiu budu) :rolleyes: Tavo vien klausimas buvo 3 klases lygio. Taigi apie kazkokia analize net nera ka ir sneketi...

Nieko naujo, kai jurgis neturi ko pasakyti, nesivadovauja logika, faktais, protu, pradeda asmeniskai izeidineti... Pokalbis baigtas, ne tas lygis :rolleyes::angry: Is kart matosi zonos kulturos itaka...

O gaileti manes nereikia, gal greiciau tavo giminaiciu :rolleyes:

Redagavo SuzukiMonstr
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ikisiu ir as savo trigrasi. Sita tema yra labai teisingu straipsniu:

 

http://maliboo.livejournal.com/1262304.html#t12426720

http://www.15min.lt/naujiena/ziniosgyvai/komentarai/zilvinas-pekarskas-kodel-visuomene-palaiko-kedzius-nepaisancius-teismo-sprendimo-500-206861#axzz1qUaj83WF

 

o man asmeniskai gaila tu dunduku kur stovi Klonio gatvej, tamsus zmones..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj istorijoj aš įžiūriu tik visišką tautos supriešinimą, turtingas-biednas, kvailas-protingas, TV3-LNK, Stankūnaitė-Kedys...Jau verčia vemt :wacko: O susiskaldžiusią tautą valdyt yra daug lengviau...Tuo labiau, kad šita istorija padeda užmaskuot kitas, daug svarbesnes problemas, o žiniasklaidai ir televizijom-pasikelt savo reitingus.Bet koks sąmyšis-karas, bankų griūtis, (pasaulinė) krizė ar šita istorija-yra kažkam naudingi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visai nesiimu spresti kas buvo tarp stankunaites ir kedzio. Tai visai neidomu, eiline seimos skirybu byla. Nieko rezonansinio, isskirtinio. Taigi neverta ir diskutuoti...

O vat kas vyksta dabar jau perzengia sveiko proto ribas, ir valstybe-valdininkai cia trigrasi ikiso labai ir labai slyksciai.

Visu pirma joks teismas negalejo grazinti itariamai motinai pedofilija vaiko. Tai gali padaryti tik isteisinus stankunaite...

Visu antra vaika prievarta negalima atiduoti net ir po 45 teismu sprendimu. jei vaikas klykia ir rekia kad nenori, tai viskas tuo ir pasakyta siuo metu. Valstybe privalo arba baigti persekioti sia seima arba bent jau rasti kompromisa tipo atiduoti vaika ne itariamajai o pav i vaiku namus-globos tarnybai-priskirti kitus globejus... To nedaroma, tai reiskia yra visai kiti tikslai. O kiti tikslai tai nebent pedu klano. Kito kaip ir nera...

Visa tai tik pamastymai is to ka zinau, specialiai nesidomiu ir info nerenku. Bet nuo info neissisuksi, visur tai mini.

Per visas tv kurios priklauso valdziai rodo pries Venskus, ir tik viena tv ta kuri priklauso skandinavams rodo uz Venskus. Tai manau irgi daug ka sako mastantiems zmonems...

Galiu tik pasakyti visi tie budejimai vargiai ka duos, kol nesims zmones linco tol valdzios bezpredelas bus be galo ir bus linksmiau ir linksmiau :( Kedzio del to ir issigando kad galimai jo valdyti kaip vergo nebegalejo. O dauguma kolei kas valdo per tv ir kitas propagandos masinas. Kas butu jei visa tauta kaip Kedys pultu aiskintis del energetikos,teismu darbo,mokesciu,vagysciu is biudzeto ir tt??? Pas juios gi viskas suplanuota, viskas sita kkryta... O cia ras ir neveikia. Reikia israuti su saknimis kad kiti matytu... Taigi tas rovimo procesas ir vyksta. Deja pirmieji kurie bandys nkakza keisti bus sodinami,pasprings, nusizudys ir tt... Ir tik kazkada kai tauta suvoks, kai bus visiskas bezpredelas kasdien. Tada kazkada sprogs, ir nusluos sia sistema. O keolei kas klaniukui tas budejimas tik rakstis, kuria aisku isoperuos jega.

Justai tavo pamineti straipsniai pigus piaras uz pinigelius, skirtas neisilavinusiems teiseje, Kurie nezino kaip daroma ir kaip vyksta tokie teisminiai procesai pasaulyje. Nera tokios salies kurioje itariamajai motinai tokia veikla kaip pedofilija, butu atiduodamas vaikas dar jos neisteisinus. Vien to uztenka kad suvokti kad cia viskas kitaip nei raso tavo pamineti pigus rasytojai. tokiu rasytoju pas mus tukstanciai, uz 100 lt bet ka parasys. O faktu tuose savo straispniuose jie negali pamineti, nes ju nera. Tik pigus pamastymai be jokiu irodymu. O pas Venskus susniai tikru irodymu, kuriu uztenka bet kokiam pasaulio teismui. kaip manai kodel?

Na bet turi nuomone ir turek, as kazkaip nematau irodymo kodel venskai turetu taip elgtis jei ne pedofilijos versija. ir ko tada visi paspringo???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitoj istorijoj aš įžiūriu tik visišką tautos supriešinimą, turtingas-biednas, kvailas-protingas, TV3-LNK, Stankūnaitė-Kedys...Jau verčia vemt :wacko: O susiskaldžiusią tautą valdyt yra daug lengviau...Tuo labiau, kad šita istorija padeda užmaskuot kitas, daug svarbesnes problemas, o žiniasklaidai ir televizijom-pasikelt savo reitingus.Bet koks sąmyšis-karas, bankų griūtis, (pasaulinė) krizė ar šita istorija-yra kažkam naudingi...

Si istorija tikrai neuzmaskuoja, o tik dar daugiau irodo kad pas mus valdzioje visai negerai... Sistema visai supuvo ir prasideda agonija-bezpredelai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.