Pereiti prie turinio

OF stogo lubų apmušimo keitimas


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

reikia ant audinio purksti siauras juosteles makroflekso ( su pistoletu )kas 2-3 cm atstumais ir klijuoti ,reikia su mkentele pasvoviai isvedzioti kad kai dziuna nesusidarytu gumbai,ir dar stebekit ar medzega nepersigere,pas mane buvo medzega su vailaku, tai prisiklijavo puikiai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

sena tema ,bet gal kam pravers,mano paporijimas

esu klijaves stoga slidei,didžiausias darbas ji nulupt,priklijuota tokiais klijais kaip pelėms gaudyt :unsure: ilgu peiliu atpjoviau net stogas pasilamdė

klijavau kilimine danga tokia pigutė,viena pusė gumuota, yra senukuos ji gana tampri,klijavau 88 klijais o abloške prie stogo medžiui skirtais KLEIBERIT super geri klijai jie poliuretano(makroflekso) pagrindu greitai prikimba,pakankamai greit džiūsta.200gr.buteliukas dabar jau apie 25lt juo gali 20stogu priklijuot taupiai naudojasi,neuždžiusta butelka. tiesa susensta.ir perkant reikia žiūrėt kad galiojimas ne prie pabaigos būtų,tik pirkt ne visur yra senukuos nera,Marijampolėje NAMAI prekiauja

jai galvoji užklijuot tik pačia danga nenulupus abloškes tada nežinau ,nesigaus gerai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sena tema ,bet gal kam pravers,mano paporijimas

esu klijaves stoga slidei,didžiausias darbas ji nulupt,priklijuota tokiais klijais kaip pelėms gaudyt :unsure: ilgu peiliu atpjoviau net stogas pasilamdė

klijavau kilimine danga tokia pigutė,viena pusė gumuota, yra senukuos ji gana tampri,klijavau 88 klijais o abloške prie stogo medžiui skirtais KLEIBERIT super geri klijai jie poliuretano(makroflekso) pagrindu greitai prikimba,pakankamai greit džiūsta.200gr.buteliukas dabar jau apie 25lt juo gali 20stogu priklijuot taupiai naudojasi,neuždžiusta butelka. tiesa susensta.ir perkant reikia žiūrėt kad galiojimas ne prie pabaigos būtų,tik pirkt ne visur yra senukuos nera,Marijampolėje NAMAI prekiauja

jai galvoji užklijuot tik pačia danga nenulupus abloškes tada nežinau ,nesigaus gerai

ir kaip laiko kilimene danga ant stogo, neatsoko?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane per metus neatšoko,ir nemanau kad kol ta slidė bus gyva atšoks.matai danga gumuota o 88 klijai skirti gumai.procesas toks:nuvalai sena dangą tiksliau suirusį parolona ištepi klijais,aišku prieš tai jau pasiruošes kilima kiek didesnį negu kartonas,klijams leidi truputį padžiūti,po to uždedi danga gerai prispaudai ištampai,po poros val apverti ir apipjauni kokius1,5-2cm didesni kraštelį,nuo jo nuvalai gimuotą paviršių,jis lengvai valos peiliu arba vieliniu šepečiu,kampus ikerpi ,patepi klijais,leidi padžiūt ir aplankstai,ir visa muzika.taip buvau VW T-4 visus išmušimus šonuos, stogą,duris padaręs viskas po šiai dienai kaip nauja

spalvų gama tos dangos nėra didelė.o rulono plotis berods 4m , jos kaina nepamenu apie 4-6 ltkv.m.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš dariau butent taip,tai tikrai rimtai galima padaryt,po to visa ta kartona priklijavau KLEIBERITU

nenuėmus bus sukiau,net sunku isivaizduot kaip suvaldyt ta kilima,ar kita dangą,be to tektų dirbt su skėčiu,kad klijai už kalnieriaus nebėgtų,o su skėčiu kabinoj sakyčiau nelabai patogu :D o jei visa mašina an stogo :unsure: ,bet tada nafig ta abloškė,juk šrote daugiau neduos :D

p.s. keletas fotkių čia ne stogo o abloškės,bet principas toks pat,ir dangos pavyzdys,aišku galima naudoti ir kitoki materiola nebutinai ka aš klijavau,tik esmė ta,kad per kažkokia skystą medžiaga persigers klijai,.galima kažka tipo dirbtinės odos ar pan.

o galima ir ižsitapetuot :D

post-6595-13258839200097_thumb.jpg

post-6595-13258841215467_thumb.jpg

 

post-6595-13258843158258_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bandysiu tada kilima det ant stogo, jei sakai kad laiko gerai. Vot tai bus opelis su kilimu kad galvai salta nebutu ;) kita savaite manau bus rezultatas tai pasakysiu kaip sekesi

 

nu jo kepurės nereiks :)

aš busui po ta abloške dar mineralines vatos tipo paroc 2cmprikišes buvau ten yra vietos mažiau skamba ir šiluma geriau užsilaiko

slidej taip nėjo ten prie skardos klijuojasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu reiks paziuret kaip ten pas mane silkej yra, bet ten liukas oridzinal,kazi a bus kur ta kartona klijuot, bet pamusalas kabo kaip balionas. kazka reiks gimdyt kai su dzipu baigsiu gaikes sukinet :)

 

 

o ka tas liukas?tik darbo daugiau ji apeit,juk kartonas senas lieka tik apvelki ji.

pas mane slidėj irgi kaip palapinej buvo,važiuoji plevėsuoja smagu kaip kabrike :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

na bandysiu tada kilima det ant stogo, jei sakai kad laiko gerai. Vot tai bus opelis su kilimu kad galvai salta nebutu ;) kita savaite manau bus rezultatas tai pasakysiu kaip sekesi

na kaip tavo stogas,(na ne tavo su juo viskas manau gerai :) )0,tavo mašinos :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.