Pereiti prie turinio

VITARA.AR VERTA PIRKTI


arvydas77

Rekomenduojami pranešimai

Pritariu... Maziau po to problemu bus ir su tehnikine ir is mehanines dalies...

nu as žinau kad įdėti bus vargo,bet linkęs prie dyzelio,gaunu malku pigiau,ir dar motaras visas komlekte yra,net nežinau yra pradėtas projektėlis savadarbio visureigio o jei šitą įsigysiu tai tas ilgam bus pamirštas,vistik pirksiu ryt važioju pažiurėti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki.suzukis jau namuos.pakankamai neblogas stovis rėmas sveikas skardos puse velnio,salonas nesuplyšęs,bet baisus,priedo galva,pr.tilto reduktorius su pusašiu ir granata,gr.dėžė su kardanu,4ratlankiai,visa tai už 1300 lt,

dar klausimas ,kadangi teks kelt galvą,gal galit pasakyt kur yra skriemulių žymės nes dar nesidomėjau,ir kaip reguliuojasi vožtuvai?mataras 1,6l 16 vožtuvų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandik cia pasiknaisioti... http://forums.drom.ru/suzuki-escudo/t35699.html . Manau surasi daug ka...

ąčių tikrai radau daug naudingo.beja žymes radau pats nieko ten kitaip kaip kituos motoruos,tik kelia abejoniu kad per 4 dantis nesutampa velenėlio skriemulys,matyt čia jau "meistro"keitusio dirželį išdaiga,statysiu pagal originalias žymes.beja galvos nuemimas daug nurėdymo reikia,tiesa priėjimai geri,bet i ta laika vw dyzelį jau visa pabėres bučiau :) dar karta AČIŲ

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aišku papildomi amortikai.reikės pabandyt.tik dabar kitų velniukų yra ,stabdžiai galiniai rankinis ,o techn.i pabaigą.man viasada taip nusiperki pigiai lavonėlį,kol ji prikeli gyvenimui,jau visai nepigus pasidaro.išlupau kilimą išploviau ,ratus žadėjo parvežt ir t.t. ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na i papildoma amortika tai ne panasu. Ten ant remo nera kur ji ir uztvirtint. Tai paprasciausiai skersine trauke lenkta pagaminta. Tokia reikalinga kai masina keliama. Pakelus masina tiltas nueina i sona del tos pacios traukes. Todel ja gamina ilgesne, arba reguliojama. Cia kaip matautai ji ilgesne bus ir lenkta kad didesne dali jos paslepti kuo auksciau.

 

Kas liecia papildomus amortikiu , tai ju vieta priekije o ne gale.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai apsukos pulsuoja, tai paprastai lemda zondas ar oro srauto matuoklė...

Kaip supratau liko kardanas? Galinis? jei trumpa vitara gal gali paskaičiuot šlicus?

Jei man tiktų mažu ką sutartumėm?

tu man parešyk kokio reikia aš pas ta žmogų paklausiu gal turi jis gal 4 vitaras jau sudrožes

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.