Pereiti prie turinio

Cherokee priekio kelimas


rokazas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

turiu toki klausima. Kazkur sitam forume skaiciau, bet dabar jau neberandu. Reikia man cherokiui prieki kilstelet. Kazkas cia rase, kad galima spiruokles deti kitas, nuo buso kazkokio ar pan., jau nebeatsimenu. Gal kas galit patarti koki biudzetini varianta? Pas mane jau kaip pirkau galas biski auksciau uz prieki buvo (matosi vizualiai). Zadu ir ratus keisti i didesnius, tai noriu pakelti siek tiek prieki, nes dabar atrodo kaip pasedes :)

Laukiu ivairiu nuomoniu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

turiu toki klausima. Kazkur sitam forume skaiciau, bet dabar jau neberandu. Reikia man cherokiui prieki kilstelet. Kazkas cia rase, kad galima spiruokles deti kitas, nuo buso kazkokio ar pan., jau nebeatsimenu. Gal kas galit patarti koki biudzetini varianta? Pas mane jau kaip pirkau galas biski auksciau uz prieki buvo (matosi vizualiai). Zadu ir ratus keisti i didesnius, tai noriu pakelti siek tiek prieki, nes dabar atrodo kaip pasedes :)

Laukiu ivairiu nuomoniu :)

as gale dejau 24 volgos linges,o prieky ydejau 4.0 cherokee spyruokles plius dar yvores tekinau 5cm,pasikele tikrai neblogai,esu labai patenkintas,tik kad ratu negaliu dideliu maut,nes variklis 2,1td

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats galvoju apie savojo cherokee XJ kelima, maniau paprasciausias dalykas is ebay nusipirkti galinems lingems po papildoma lapa ir intarpus po priekinem spyruoklem.

 

Pirmiausia jis sake kad idejus papildoma lapa linges bus labai kietas galas ir sokines, nes cherokee ir taip lengvas, jie kazkokias ausis virina ir amortikus ilgina...

 

Bet kalbejau su zmogum kuris yra ne viena kelima dares, tas zmogelis sake, jog taip sukelus "pabega tiltai" is ties net nelabai zinau ka tai reiskia... Tipo geometrija issimusa is normu ar kazkas.

 

Jis sake yra pekeles ne viena Jeep, bet kaina pilno pakelimo 1500 :D

 

Ar tai gali but tiesa kad pakelus ten kazkas su geometrija burt reikia? Ar tiesiog man pasitaike burtininkas konsultantas :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nepabega niekur jei kilsteli nedaug pvz 7cm... galui perki originalias lingiu laikymo ausis ir dadedi prie jau esanciu, labai puikiai viskas tinka. O priekiui issitekini arba nusiperki spyruokliu prastafkes ir viskas.. o apie kokius 1500lt kalba eina nezinau. Nebent stebukla kazkoky daro. :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nenoriu kurt naujos temos, tad pasiteirausiu čia :) Dėl priekio pakėlimo man kaip ir aišku, bet va ką daryt taip ir nenusprandžiu :( pas mane pasėdusios lingės, ką patartumėt daryt, kas geriau kišt sprindžinas, dėt kitas pritaikytas linges ar tarp tilto ir tų pačių lingių ką priburt, nors kaži ar paskutinis variantas tinkamas, nes lingės greit pradės į kitą pusę verstis ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenoriu kurt naujos temos, tad pasiteirausiu čia :) Dėl priekio pakėlimo man kaip ir aišku, bet va ką daryt taip ir nenusprandžiu :( pas mane pasėdusios lingės, ką patartumėt daryt, kas geriau kišt sprindžinas, dėt kitas pritaikytas linges ar tarp tilto ir tų pačių lingių ką priburt, nors kaži ar paskutinis variantas tinkamas, nes lingės greit pradės į kitą pusę verstis ?

dek volgos 24

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.