Pereiti prie turinio

Temperaturos daviklis


Rekomenduojami pranešimai

tai va as ir noriu suzinoti ka daryti kad as matyciau kai bus tas 100 laipsniu o ne kai jau vanduo uzvirs.

 

Klausimo esme kokia? Statai davikli ir rodikli vieno modelio nuo bet ko vaz zil traktoriaus issitekini perehoda i bloka ir ziuri ziuri temperatura.......kol nusibos:D..........jei jau rusisko nori ir pajungi kur problema? Klausima suformuluok..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia bus ne i tema bet praeis o poto gales istrinti tema.Kateris amuras audi variklis ir kai plaukioji buna gazas iki galo uzlaustas viena karta truko slanga nepamaciau kaip pakilo temperatura pradegino tarpine po galva dabar buvo parejusi vandens pompa kuri ausina karteri reduktoriu ir nemaciau bet gerai kad ji parejo ir spejo teuzkaisti vos virs 100 kai pamaciau tai isgelbejau varikli vel nuo remonto tai ir nusprendziau pasidaryti akiu lygyje kad matyciau kada uzkaista ir kad uzsidegtu kokia lempute kai jis pasieks tokia temperatura nes kam bereikalo kisti pinigus i variklio remonta....tai va kam man reikia tos lemputes ir patarimo kaip tai pasidaryti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia bus ne i tema bet praeis o poto gales istrinti tema.Kateris amuras audi variklis ir kai plaukioji buna gazas iki galo uzlaustas viena karta truko slanga nepamaciau kaip pakilo temperatura pradegino tarpine po galva dabar buvo parejusi vandens pompa kuri ausina karteri reduktoriu ir nemaciau bet gerai kad ji parejo ir spejo teuzkaisti vos virs 100 kai pamaciau tai isgelbejau varikli vel nuo remonto tai ir nusprendziau pasidaryti akiu lygyje kad matyciau kada uzkaista ir kad uzsidegtu kokia lempute kai jis pasieks tokia temperatura nes kam bereikalo kisti pinigus i variklio remonta....tai va kam man reikia tos lemputes ir patarimo kaip tai pasidaryti?

 

GAZ 24 . UAZ Statomas radijatoriuje MAX T Daviklis uzdegantis lempute......Prie 100 laipsniu Taip pa vw. bent trys davikliai temperaturai su lempute Lempa statyk didele ir raudona ir dar zummeri kad zvimbtu ..Klausimai???Vilnius 869921500 Jei kas neaisku...O siaip jei Variklis kaista ieskok priezasciu kitur ... kreiserinis greitis 70 procentu kitaip uzesi varikli............. turejau reikalu.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o vw yra bloke juk?tai deti nuojo laidus? pas mane jis nekaista uzkaista vasara karsta plaukiojant tampant padanga maks 80.bet kartais nepastebi kas ten matorineja vyksta ir i dacika nespeji paziureti o kai pajunti kad garai ar dar kas eina tai jau buna pervelu.O juk ir vw ar audi 1.8 variklis ten stovintis nepritaikytas pilnom apsukom tai ir noriu pasistatyti apsauga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai VAG grupės varikliose tie davikliai tai antvamzdžiouse kur prie galvos sukasi dedami . Senosios kartos ( Audi ubagė/perehodas , pirmas golpelis , pasatas- čemodanas ) ant galvos antvamzdžiai buvo aliuminiai ir į tą kur iš variklio galo sukdavosi kritinės temperatūros daviklis.

 

P.s. Nuo perkaitimo dėl vandens trūkumo neapsaugos joks temperatūros daviklis ba tokiu atveju anas rodo tik aplinkos temperatūra arba garų - patikrinta praktikoj, pasėkmės gan liūdnos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pasistatyt lemputę nesunku, jeigu daviklis paleidžia ventiliatorių gal nuo 90C, tai tuo pačiu laidą nuo rėlės ir degs ta leputė, gali galogeną įsidėt į saloną tai kai py*tels tai tikrai nepražiopsosi :D:D , principas va toks http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/15679-mb30l-elektrinio-ventiliatoriaus-pastatymas/ tik čia lemputės nėra, bet kaip minėjai vieno laido iki jos ir betrūksta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten nera ventiliatoriaus nieko :) tai va man ir reikia ta reikala sumastyti.o kurioje vietoje audi arvw variklyje yra tas ventiliatoriaus daviklis prie 90 lapsniu kur suveikia?nes ju ten nevienas yra vienas i s galvos kur iseina sakotuvas slangu stovi kazkoks poto bloke jai gerai pamenu kuris isju tas kurio man reikia?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten nera ventiliatoriaus nieko :) tai va man ir reikia ta reikala sumastyti.o kurioje vietoje audi arvw variklyje yra tas ventiliatoriaus daviklis prie 90 lapsniu kur suveikia?nes ju ten nevienas yra vienas i s galvos kur iseina sakotuvas slangu stovi kazkoks poto bloke jai gerai pamenu kuris isju tas kurio man reikia?

audi ventiliatoriaus daviklis stovi ne variklyje o radiatoriuje vairuotojo pusei apatiniam kampe

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas i s galvos kur iseina sakotuvas slangu stovi kazkoks poto bloke jai gerai pamenu kuris isju tas kurio man reikia?

Aiškinu dar kartą :

Šakotuve kur tarp 3 ir 4 cilindro stovi temperatūros davikliai - vienas iš jų skirtas prietaisų skydui, kitas - varikliniam kompui. Vėlesniuose modeliuose tie du davikliai vienam korpuse (jungiasi keturi laidai). Lemputės daviklis tam išvade kur iš galvos galo. Naujesniuose modeliuose tą lemputę jau uždega elektronika kuri signalą gauna nuo temperatūrinio daviklio ir atskiro nėra.

O blokuose išvis temperatūrinių daviklių tuose varikliuose neteko matyt arba aš blogai ieškojau.

 

Sprendimas tokis - ant galvos galo suki aliuminį šakotuvą (išvadą ar kaip ten jį kitaip bepavadinsi) su davikliuku ir problema išspręsta .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jai as pajungciau ant to kur stovi tarp 3-4 sakotuvo man uzkait tarkim iki 90 ar 100 neduotu signalo neuzdegtu lemputes?

pirmiausiai turi uzkaisti visas ausinimo sistemoj esantis skystis nes davikliai esantys variklyje rodo mazojo apytakos rato temperatura o termostatas ileidzia skyscio is didziojo rato todel kokia prasme matyti lemputes signala kai mazam rate bus temperatura 100

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad termostato nėra, tai jau blogai.

 

O kaip gali būti motoras be radiatoriaus ???

 

Pakilus temperatūrai ventiliatorius turėtų įsijungti o ne lemputė :rolleyes:

 

Davikliai būna dviejų tipų - vienų keičiasi varža keičiantis temperatūrai. Kiti užtrupmina kontaktus esant tam tikrai temparatūtai, bet žemesniai negu 100 laipslų - pav.: 93, 87 . . . . .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimai , tas variklis pas Raganauskį tokioj geldoj, kur kateriu vadinas, įdėtas ir jam radijatorium tarnauja visa bala kur aplink tyvuliuoja :D

 

\

o jai as pajungciau ant to kur stovi tarp 3-4 sakotuvo man uzkait tarkim iki 90 ar 100 neduotu signalo neuzdegtu lemputes?

Temperatūrinis daviklis kurs temperatūra rodo yra reostatinis - kylant temperatūrai keičiasi varža. Avarinis - tai jau jungiklis kuris sudirba pasiekus kritinę temperatūrą.

Svarbiausiai kad tas kuris įjunginėtų lemputę būtų būtent toks, o ar jis stovės tarp 3-4 cilindro, ar galvos gale esminės įtakos neturi parodymams.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimai , tas variklis pas Raganauskį tokioj geldoj, kur kateriu vadinas, įdėtas ir jam radijatorium tarnauja visa bala kur aplink tyvuliuoja :D

 

\

Temperatūrinis daviklis kurs temperatūra rodo yra reostatinis - kylant temperatūrai keičiasi varža. Avarinis - tai jau jungiklis kuris sudirba pasiekus kritinę temperatūrą.

Svarbiausiai kad tas kuris įjunginėtų lemputę būtų būtent toks, o ar jis stovės tarp 3-4 cilindro, ar galvos gale esminės įtakos neturi parodymams.

 

Pravilno -kateris siurbia ir ismeta i bala ta pati vandeni ir dalis ismetama per dusliu kad glusint ir ausint o. davikli i cainika ikist ir ziuret kada uzsidega o po to-imontuot i sistema....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pravilno -kateris siurbia ir ismeta i bala ta pati vandeni ir dalis ismetama per dusliu kad glusint ir ausint o. davikli i cainika ikist ir ziuret kada uzsidega o po to-imontuot i sistema....

O kartu į čainiką ir termometrą - žinosi tiksliai prie kokios temperatūros lempa užsižiebia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.