Pereiti prie turinio

nivos priekinis tiltas


Rekomenduojami pranešimai

Kaip laiko nivos priekinio tilto balkis ir sakes, ar yra buves kas sulenkes ar nulauzes? pvz su 35 ratais nebus taip kad raitysis sakes ar balkis? Prie topacio, kuri nivos silpniausia vieta priekiniam tilte? riaduktorius?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NA, jei labai iškelsi ir granatos pastoviai dirbs dideliu kampu, tai silpniausia vieta gali būti granata. Nors kiek man teko laužyt Nivą, tai priekyje esu pusašį nusukęsir subyrėjus "chvostavyko" guoliui - reduktoriaus korpusą perskėliau. Ir jei pusašis lūžo beveik "nekaltoj" situacijoj, tai "chvostaviko" guolį suvariau per savo kvailą galvą, apkrovos buvo tikrai ne nivinės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del priekinio riaduktoriaus tai maciau kaip rusai stato galinio tilto metalini balki, ji apdirbe, ir iskart suka prie balkio. O seip kokius ratus gali det kad pusasiai laikytu?

 

sako, kad nyvai max 31", optimaliausiai 29". žinoma labai pasistengus galima ir didesnius ratus sumontuoti, bet tada jau kenčia visi mazgai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O is tu pusasiu kas lusta? pati stanga? granatos prie rato, prie difo?

 

asmeniškai man nėra luže nei pusašis nei granata, mano draugui monte4x4 grantos nuolat luždavo nors ir ratai buvo standartiniai. Jei lūždavo nusukdavo šlicus prie grantos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nuo stangos ar nuo pacios granatos? ir katros granatos? vidines ar isorines?

Ir dar, ar nivos pakaba galima tiek islelt, kad normaliai stovint ratu centras butu panasiai su difo apacia? ir kad dar butu like atgalines eigos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Butent nivoj tai visada visi 4 ratai varo, skirtumas tas kad, ijungus razdatkeje blokiruote abu tiltai varo vienodai ir visada sukas po viena rata prieki ir gale, o neijungus jos viena puse gali ir nesisukt. Jei kuris ratas ore buna tai neijungus blokiruotes niva nevaziuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.