Pereiti prie turinio

Jusu nuomone apie frontera


Rekomenduojami pranešimai

ypac geru pravazumu pasizymi traktoriai, jie kaip tik dviduriai. Kazi su kuriuo standartu ilysi i gilu miska, ba visu pravazumas plius minus vienodas, dviduriai modeliai mano nuomone pralenda lengviau, bet turint omeny biudzeta, tai visi jie bus is senatves pritupe ir labai giliai tik su balotnikais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neklausyk tu shitu balamutu...paklausk,kiek komentatoriu vazineje su frosem...ysikande durna nuomone,kad opelis ne mashina ir byra ant kiekvieno kampo,rudija...NESAMONE.Pasijieshkok frosios su 2,8 mataru ir spyruokline pakaba ir vargo nematysi....komentatoriai,blin... :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vietoj to , kad patarinėt , geriau savo istoriją papasakosiu ... Patarinėt nebuvo kam , rinkausi pats . Pirmiausiai su dauk modelių pasivažinėjau . Man buvo nusi..... kaip genda , rūdyja ir kiek dalys kainuoja - žiūrėjau kaip rieda . Dar kiek buvo patarėjų visi vienbalsiai rekomendavo NISSANUS , 15 - mečiai neprilipo , o naujasniems vėl finansai užprotestavo . Atmetus nesmagias ( važinėjau keliais ) , liko LAND ROVER ( frylander) , TOYOTA , OF . LAND ROVER teko išbrokuot , nes reikia kardana nuimt norint tiltą išjungt , TOYOTOS finansai neišnešė , liko OF ( OM man pasirodė per didelis ) . Visai netikėtai radau nuo tralo už 4 št. iš belgijos . Tada su ja tik važiuot ėjo . Dabar praėjus metams ir dadėjus apie 3 št. jau galima normaliai važiuot . Pakeista - šarnyrai , majatnykas , pečius , panelė , sėdynės , visos durys , padangos , dusliai , akumas , išplautas bakas , vandens pompa ir dar smulkmenų šiek tiek . Išskyrus šarnyrus , vandens pompą , akumą ir kardano gumą - blaškytasi po Lietuvos šrotus . Nuvažiavus apie 15 000 paguoda , kad variklis problemų nekelia , razdatkės ir tiltai nesitepaluoja , netriukšmauja ir nekaista . Liko pakeist priekinį sparną , palopyt slenksčius , sutvarkyt zapaskės mechanizmą . Pirkiniu nesiskundžiu ir nesigailiu . Mitas , kad kiti džipai negenda ir nerūdyja - darbovietėje yra 3 NISSANAI .... Išlaikymas ir remontas brangus , bet viskas lengvai prieinama ir pakeičiama . Pamastymams - pradėjas tvarkyt ir varžyt važiuoklę nustebau , kaip dar iki tol kely išsitekau ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradžiai reikia sužinoti ko tikiesi iš tos mašinos, su frontera OPEN trasoje neilgai važiuosi, bet turistinėje su ALL terein tipo padangomis visai smagu. važinėju su 97 metų FRONTERA SPORT jau penkti metai 80-90 proc. gerais keliais, du sykius į metus sudalyvauju turistiniame renginyje, 3-4 sykius per metus šiaip pasidraskau po laukus-miškus, žinau jos galimybes, labai giliai nelendu ir man to pakanka, nei kas ten byra neiką. viena silpnesnė vieta tai priekinio tilto reduktorius su pusašiais, ir tai jei nežmoniškai suvertęs torcionus ir uždėjęs 33 colų mudus priekinį reduktorių sulaužo per vieną pakatuškę ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl OF nusiskundimų aš bent neturių, nes viso mašinos eksloatuojamos genda ar tai OF būtu ta pati Toyota. Prieš tai važinėjau su OF sport kelis metus ir esu patenkintas vežė visur kur reikia išskyrus per savo kalte, na neapsižiūrėjau dėl habų tai pusašių šlicus nusuko. Dabar OF su 2.4 motoru važinėju ir esu patenkintas. Dėtalių kainos nėra labai didelės....man svarbiausia kad jų rėmai nepuva taip kaip kitų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalių netrūksta , bet reikia žinot kur ieškot . Pvz. AUTOMINUTĖJ yra visko , bet kainos 3 kartus užlenktos . Detalių pirkimas visureigiui specifinis - kardano guma OF apie 300 Lt , tokia pati guma , bet jau BMV - 70 Lt . Vandens pompa Fronterai buvo dvigubai brangesnė už tokia pačia pompą OMEGAI . Artimieji šaukė , kad prasipirksiu ant padangų ir kuro , bet kažkaip padangos išėjo po 100 Lt su diskais , o kuro ne kažką daugiau , negu pilnamečiui pasatui reikia . Jo Lietuvaičiai ydomesni , visi šaukia OPELIS rūdis , gaidys , bet važinėja ir jų daugėja .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va fronte vel graziai gryzta prie geru atsiliepimu, kogero gryztu ir as nes pasiula skelbimuose irgi nebloga, kaina prieinama tik belieka nuspresti ar pirk senesne uz 4000 ir likusius 3,5 k sukist patvarkimam ,spiruoklinei pakabai ,gervem ir padangom jai aisku tilpsiu su ta suma, ar ieskot jaunesnes uz 6/7 k.Tai klausimas toks kiek ta spiruokline atsieis, ir kokio colio padangos tada turi eit kad priekinis reduktorius nesuluztu per pirma katalke.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.