Pereiti prie turinio

Jusu nuomone apie frontera


Rekomenduojami pranešimai

su visa pagarba dėde Klevai, vistiek liksiu prie savo nuomonė kad lingės ir spyruoklės dirba skirtingai ;)

O ar aš kur nors sakiau kad juos dirba vienodai :unsure: Aš tik sakiau kad juos po šiai dienai yra naudojamos ir gan sėkmingai - čia viskas priklauso ko norima iš pakabos ba kai kuriais atvejais lingės tinka labiau ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu fronte jau nupirkta, 2.8 tdi 2/3 duru 95 metai, tvarkinga kiek imanoma akim apziureta prie nieko neprisikabinsi, spiruokline pakaba stovi kas speju pliusas?

truputi iskelta, arba del spiruoklines nes draugelio fronte su lingem 6 cm zemesne, bekele vaziavau tai tiesiog plaukia ,jokia bala jam buvo ne beda.

Dabar dar karta prasau jusu patarimu del frontes patobulinimu, kokius ratus deti siai ziemai, 31,32? ir kad nenukentetu pakaba(gal kas ir zino kur kas parduoda?) taip pat domina gerve kas apie ja kokio galingumo ziureti? Dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buna ir 33 ikisa, bet cia jau turbut be lifto neina. o gerve tai priklausomai nuo poreikio-kiek daznai naudosi, kaip giliai murkdysi, ir kaip greitai nori suktis. ir aisku nuo pinigines storio :) turbut neapsimeluosiu pasakydamas, kad bent jau 9000lbs reiktu kad trauktu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu fronte jau nupirkta, 2.8 tdi 2/3 duru 95 metai, tvarkinga kiek imanoma akim apziureta prie nieko neprisikabinsi, spiruokline pakaba stovi kas speju pliusas?

truputi iskelta, arba del spiruoklines nes draugelio fronte su lingem 6 cm zemesne, bekele vaziavau tai tiesiog plaukia ,jokia bala jam buvo ne beda.

Dabar dar karta prasau jusu patarimu del frontes patobulinimu, kokius ratus deti siai ziemai, 31,32? ir kad nenukentetu pakaba(gal kas ir zino kur kas parduoda?) taip pat domina gerve kas apie ja kokio galingumo ziureti? Dekui.

 

biudžetinės padangos parduodamos aleksoto turgui, jei dėsi didesnius nei 31 ratus tai prie to pačio ir mechaninius habus susidėk, bus patikimiau ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

apie Aleksoto padangas,tiksliau apie tas kur grūdų produktu kombinate,kepa,pernai pirkau 2vnt

po 200lt,montuojant sukrovė po 200gr.švino,gal kokius 3000km nuvažiavus viena šaibom.šiemet dar nupirkau viena,tai jau nekondicinės po 200 geros 300,ant galo sudėjas dreba mašina,na aisku toks protektorius,kabina gerai .žodiu nieko gero iš tų restauruotų,nors kai kam pasiseka tokias pat pernai vienas draugelis ant NT senuko uždėjas džiaugesi

post-6595-13260974865755_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamirsau prirasyt, mechaniniai habai ten jau yra.Tai aleksotas kiek zinau kaune? vilniuje konors panasaus nera? beto sakai jai desiu didesnius nei 31, tai neneigi kad frontei jie nekenks? beto 50 mieste 50 miskuose trynsiuos tai kogero apsistot ties 31 reiks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki. dairausi i opel frontera nuo kokiu 1995m kokie varikliai patikimiausi ir is vis ar verta demesio? kaip su gedimais ir rudimis?

 

 

 

Pirmiausia tai labai daug diskutuota manau siais klausimais forume , reiktu pasiskaityti ir pasinaudoti paieska , o siaip kiek zinau tai 2.5 pats lepiausias jose ir remontas nepigus , as asmeniskai imciau 2.8 nes 2.3 per silpnas manau :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2.3 netai kad per silpnas bet ir kuro sanaudos didesnes uz 2.8 , nesenai nusipirkau 2.8 tdi nusiskust kolkas negaliu, patinka jis man, galios pilnai uztenka,gan ekonomiskas sanaudu dar neskaiciavau bet trasoi ko gero 8,5l - 9l mieste aisku daugiau. Manau uz tokia kaina tai, optimaliausias variantas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju kad vieni perka mašina(atsižvelgiant ir į jos būkle), kiti perka marke ir į trūkumus nežiūri ar nemato.Su OM 3,1TD važiuoju ir galvoju kad neapsirikau nusipirkes.Ji man patinka ir jos galios užtenka.Pagal savo kaina mašina ir jos pravažumas super.Ir kam pirkti su 2,3 ar 2,8 opelį jei yra 3,1......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju kad vieni perka mašina(atsižvelgiant ir į jos būkle), kiti perka marke ir į trūkumus nežiūri ar nemato.Su OM 3,1TD važiuoju ir galvoju kad neapsirikau nusipirkes.Ji man patinka ir jos galios užtenka.Pagal savo kaina mašina ir jos pravažumas super.Ir kam pirkti su 2,3 ar 2,8 opelį jei yra 3,1......

Tada ir tau klausimas - " Kam pirkti 3,1 jeigu pilnai užtenka 2,8 kitiems ir 2,3 ? "

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nusipirkau opel frontera 95 2.3ltr tai pas mame vasara su 30 ratais uztekdavo 7ltr simtui o pas mus kaimeturi 2.8ltr tai 10ltr maziausiai na aisku priklauso kaip vazineji. siaip man 2.3 per akis kai i didesne bekele nelendu nes vei jau seda tai seda o tas 2.8 neisvilks jei svoris virs 2 tonu o masina dugnais eina kaip man vakar :lol: jei norint po bekele lakstyt tai mano frontera siamdalykui netinka reikia kazkolengvo ir dideliais ratais

post-8273-13279011063373_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.