Pereiti prie turinio

Jeep Cherokee vaziuojant sniege sokineja


turcinas

Rekomenduojami pranešimai

Pastebejau viena reiskini vaziuojant sniege (sniego gylis mazdaug iki diferencialu balvankiu: davus apsuku, pvz greitejant pries ikalne, prasideda jojimas, sokineja tiltai, kalatojasi pavaru perjungimo svirtis... :blink:

 

Per langa ziurejau i ratus tuo momentu, tai toks vaizdelis, kad sokineja abu tiltai, sis efektas pasireskia nevisada...

 

Ar tai normalu, gal reikia standint pakaba? keist gumas? Ar taip gali buti kai vaziavimo salygos sunkesnes.

 

Pasidalinkite patirtimi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau viena reiskini vaziuojant sniege (sniego gylis mazdaug iki diferencialu balvankiu: davus apsuku, pvz greitejant pries ikalne, prasideda jojimas, sokineja tiltai, kalatojasi pavaru perjungimo svirtis... :blink:

 

Per langa ziurejau i ratus tuo momentu, tai toks vaizdelis, kad sokineja abu tiltai, sis efektas pasireskia nevisada...

 

Ar tai normalu, gal reikia standint pakaba? keist gumas? Ar taip gali buti kai vaziavimo salygos sunkesnes.

 

Pasidalinkite patirtimi.

su part time ir su full time tas pats?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau viena reiskini vaziuojant sniege (sniego gylis mazdaug iki diferencialu balvankiu: davus apsuku, pvz greitejant pries ikalne, prasideda jojimas, sokineja tiltai, kalatojasi pavaru perjungimo svirtis... :blink:

 

Per langa ziurejau i ratus tuo momentu, tai toks vaizdelis, kad sokineja abu tiltai, sis efektas pasireskia nevisada...

 

Ar tai normalu, gal reikia standint pakaba? keist gumas? Ar taip gali buti kai vaziavimo salygos sunkesnes.

 

Pasidalinkite patirtimi.

 

 

kai surai problema parasyk, nes ir pas mane tas pats

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

itariu kai masina siek tiek pradeda jot,tada dar ir gazas pradeda tampytis(kojos pagalba),tai dar labiau sustiprina jojimo efekta.. mano teorija cia :huh: nes pas mane tfu tfu tfu nera jokio negerumo..nu bet amortikai nauji kolkas B)

 

 

O pats keitei amortikus, kokius dejai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

amortikai tai tinka volginiai gazeles uaz... jeepencyclopedijoj parodyta kaip juos ideda be jokiu problemu... pas mane buvo tas pats jojimas idejau naujus amortikus dujinius orginalius jojimas liko bet irgi nevisada kartais pagauna kartais ne... bet xj vaziuokle labai minksta tai pabandymui manyciau reiktu kietint imest kokius uazinius amortikus... nes ziurint i drifteriu auto tai vaziuokles ten super kietos bet spricais slysta svelniai... turiu dar lengvuske mondeo 2007m jei noriu spricais pavaryt tai irgi pradeda jot atrodo kad ratai nulakstys, vaziuokle irgi minksta...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.