Pereiti prie turinio

NISSAN TERRANO 2000m 2,7tdi ar...


Rekomenduojami pranešimai

sveiki dzipu myletojai iskilo dilema ka pasirinkt NISSAN TERRANO 2000m 2,7tdi ar OPEL FRONTERA 2000m 2,2dti ruosiuosi pavasari kai siektiek nukris kainos tikiuosi :) isigyti viena is siu automobiliu padekit apsisprest kuris geriau nes kainos mazdaug vienodos i bekele nelysim

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku terano.ir norejau paklaust,kodel pavasari kainos nukris? :rolleyes:

na istirps sniegas gal ne visiems dzipo reiks tai gal pardavines o kada bus didele pasiula tai ir kainos atitinkamai zemyn bent as tikiuosi paziurekit i skelbimus autogide ar autopliuse nupirkta viskas kas 4x4 nemanau kad visi dzipais vazines vasara :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as asmeniskai nelabai tikiu kad nukris kainos.jei zmogus nusipirko dzipa,gal nuvaziavo ne viena simta km,kol surado jam patikusi,tinkama,pasikete tepalus,pasitikrino visus mazgus,ir daba ims pigiai pardavinet. praejus keliem men vel ziemai atejus, ieskos masinos pirkt??ner logikos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyruciai griztam prie temos esmes o jus norejot pasakyt kad visiem taip gyvenimas pagerejo kad visi gales vazinetis su dzipais arba islaikyti du ir daugiau automobiliu pazistu ne viena kuris pirko dzipa tik del sniego ir tikrai nezada jo pasilikt ilgesniam laikui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vyruciai griztam prie temos esmes o jus norejot pasakyt kad visiem taip gyvenimas pagerejo kad visi gales vazinetis su dzipais arba islaikyti du ir daugiau automobiliu pazistu ne viena kuris pirko dzipa tik del sniego ir tikrai nezada jo pasilikt ilgesniam laikui

cia na tos masinos (dzipai), kur geru gali rasti kada uzsimanai:) siaip kiek esu pirkes ar padejas draugams, pazystamiems nusipirkti masinas, tai tokiu kainu kaip velu rudeni ir ziema, nebuna niekada, o pavasari padaugeje perkanciu, tai nieko gero net nenusideresi....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia na tos masinos (dzipai), kur geru gali rasti kada uzsimanai:) siaip kiek esu pirkes ar padejas draugams, pazystamiems nusipirkti masinas, tai tokiu kainu kaip velu rudeni ir ziema, nebuna niekada, o pavasari padaugeje perkanciu, tai nieko gero net nenusideresi....

tai ieskom ieskom tik kolegos pasakykit ka rinktis NT ar OF?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyt... kiek fronteru teko vairuot, visos vienodos, bijojau vaziuot ir 6 km, o su terranu siek tiek siubuoji, bet esi stabilus ir auto valdai tu, o ne ji tave ;) be to, net jei imi del sniego, terrano tikrai pravazesnis, isbandyta praktiskai :D siaip tai frontes ar naujos, ar senos, niekas nepasikeite, "skladukas" su ratais ir sukritusia lezenka ;) norejau savo nt parduot, bet pagalvojau, kad net ir ziurint i tai, kad varomas benzu, geriau ir universaliau vis vien uz tokia kaina negausiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyt... kiek fronteru teko vairuot, visos vienodos, bijojau vaziuot ir 6 km, o su terranu siek tiek siubuoji, bet esi stabilus ir auto valdai tu, o ne ji tave ;) be to, net jei imi del sniego, terrano tikrai pravazesnis, isbandyta praktiskai :D siaip tai frontes ar naujos, ar senos, niekas nepasikeite, "skladukas" su ratais ir sukritusia lezenka ;) norejau savo nt parduot, bet pagalvojau, kad net ir ziurint i tai, kad varomas benzu, geriau ir universaliau vis vien uz tokia kaina negausiu.

turiu ir as NT 1 89m 2,4benzas,dujos bet norisi kazko naujesnio :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka as galiu pasakyt... kiek fronteru teko vairuot, visos vienodos, bijojau vaziuot ir 6 km, o su terranu siek tiek siubuoji, bet esi stabilus ir auto valdai tu, o ne ji tave.

 

su savo situo pasisakimu nusisneki

 

aisku, gal ir tarp opeliu pasitaiko anomaliju, kurios yra tikrai geros. o jei metai geresni, gal tai net daznas reiskinys ;) vien zo, reikia isbandyt ir sudet pliusiukus prie vieno ir prie kito, o tada ziuret pagal juos :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau su oplia neteko vazineti bet terranus droziu berods jau 8m mano manymu tai yra kainos ir kokybes santykis idealus islaikymas nebrangus (zinoma jei rimtu bedu nera) pakankamai ekonomiskas bet tik dyzelis nes bendzininiai varikliai silpni.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku, gal ir tarp opeliu pasitaiko anomaliju, kurios yra tikrai geros. o jei metai geresni, gal tai net daznas reiskinys ;) vien zo, reikia isbandyt ir sudet pliusiukus prie vieno ir prie kito, o tada ziuret pagal juos :D

 

 

vienu zodziu nereikia tarsket bereikalo to ko nezynai ir nesupranti kaip,kad ir dabar kaip mazvaikis,o pasisakik normaliai protingai tarkim kaip vilkas-efka

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienu zodziu nereikia tarsket bereikalo to ko nezynai ir nesupranti kaip,kad ir dabar kaip mazvaikis,o pasisakik normaliai protingai tarkim kaip vilkas-efka

atsiprasau, kad suerzinau, bet zinau, nes teko vazinet ;) oplia ner gerio... ne laso (bent is to, ka patyriau vairuodamas), nebent pirksi tokia frontera, kaip pamaciau autogide is vilniaus uz 20,000 Lt su gerve ir dueleriais MT 31,8 colio, siokiu tokiu liftu. ta tikrai gera ;). o benzininiam terrano tikrai truksta galios, ypac tada kai visi 4 gauna pakankamai sukibimo vaziuojant minkstu ar biriu pagrindu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau, kad suerzinau, bet zinau, nes teko vazinet ;) oplia ner gerio... ne laso (bent is to, ka patyriau vairuodamas), nebent pirksi tokia frontera, kaip pamaciau autogide is vilniaus uz 20,000 Lt su gerve ir dueleriais MT 31,8 colio, siokiu tokiu liftu. ta tikrai gera ;). o benzininiam terrano tikrai truksta galios, ypac tada kai visi 4 gauna pakankamai sukibimo vaziuojant minkstu ar biriu pagrindu.

 

Zinoma suerzinai, parasei, kad su frontera baisu ir 6 km vaziuot, nezinau gal su netvarkingom masinom vazinejai. Nors ir su tvarkinga vaziuojant siubuot gali, kad ir del padangu -taip buvo ir man, kol neuzsidejau MT tipo padangas.

Sitas isireiskimas: "o su terranu siek tiek siubuoji,bet esi stabilus ir auto valdai tu, o ne ji tave" man pvz.siubuoja teranas gal ir net daugiau,bet cia irgi nuo daug ko priklauso, siap jis yra aukstesnis,siauresnis ir tikrai greiciau paguldysi. Bet man dzin tokie dalykai ar tai viena masina siek tiek daugiau siubuoja, ar tai kita.. Jei butum pataikes i tikrus trukumus, as net nebuciau nieko rases ar komentaves...nes ju tikrai yra, kaip ir kiekvienoj masinoj.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paziurekit per parduodamus dzipus, prasivaziuokit, su viena ir su kita, tiesiog isbandykit ir pats sau pajausit kas labiau "limpa". Vazineju su OF virs dvieju metu ir asfaltu ir purvynais, pakaba tikrai esu patenkintas, didziausias minusas- siek tiek per silpnas variklis, nu dar vairo kolonele yra silpnoji grandis.Pakaboj ir pakeiciau keleta smulkmenu, o siaip tikrai kiek per visokius "velnius" vazinejau- tai nebyra :rolleyes: , nu gal . kad "neuzdrozta" nusipirkau. kad dar laiko :lol:

O man tai NT didziausias privalumas - variklis...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sitas isireiskimas: "o su terranu siek tiek siubuoji,bet esi stabilus ir auto valdai tu, o ne ji tave" man pvz.siubuoja teranas gal ir net daugiau,bet cia irgi nuo daug ko priklauso, siap jis yra aukstesnis,siauresnis ir tikrai greiciau paguldysi. Bet man dzin tokie dalykai ar tai viena masina siek tiek daugiau siubuoja, ar tai kita.. Jei butum pataikes i tikrus trukumus, as net nebuciau nieko rases ar komentaves...nes ju tikrai yra, kaip ir kiekvienoj masinoj.

zaidi mokytoja ir mokini :rolleyes: nu parase zmogus savo nuomone, ko kibt prie jo ? del to kad apie opeli blogai atsiliepe ? yra trukumu ir viename ir kitame modelyje, tik opelyje biski daugiau ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: niekas nekimba :)tiesiog , jei atidziai paziuri iskart atskiri, kur yra svarus argumentai, o kur tiesiog varymas, pagal isitikinima. As parasiau tai, ka zinau, ka isbandziau, ir kuo esu tikras.Ir puikiai zinau kad VISOS masinos turi privalumus ir trukumus( ir niekuomet nesigincijau kad OF ju yra daugiau ), ir ta jau ne karta akcentavau, gal jau nebereikia kartotis...

As suprantu, kad kai turi NT tai ir uzstoji kitus, kurie juos turi ..:) bet jei lygintu TLC ir NT manau tavo nuomone akivaizdziai liktu analogiska dabartinei..

Tiesiog jeigu rasom tai rasom realius trukumus ir privalumus o ne nesamones ir pasiepimus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir pasiepimus

nu pagaliau supratai :rolleyes:

p.s. as beje savo maverio nekeisciau i tlc , nors kaip sakai jie ir geresni, bet man geriau maveris.. del mase priezasciu .. o realiu trukumu ir privalumu apie viena ir kita modeli pridiskutuota.., todel ir raso dauguma kad NT geriau uz oplia

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.