Pereiti prie turinio

NP radiatorius


Rekomenduojami pranešimai

berods forumietis(jei neklystu) Jurijus i saviski GR-a yra ikises UAZ-o ar GAZ-o radiatoriu. pakontaktuok su juo, manau patars. kiek prisimenu ir rojer apie tai buvo diskutaves ir bures kazka. beje ir man kazka panasaus burt reikes, nes radiatorius jau po biski galus atiduoda, o naujo kaina kosmine...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikejo uzglusint vamzdeliu ,reikejo 1 nulituot virsutini bakeli 2 atsimatavau kiek man reikia aukscio ir nupjoviau serdi ,,suzeminau,, 3 nulitavau skarda kuri laiko visus vamzdelius 4 skardeles tarp vamzdeliu reikejo palaupyt biski 5 ta skarda uzmoviau ant nupjautos serdies 6 aplituot vamzdelius prie uzmautos skardos 7 nupirksiu dar viena apatini bakeli ir prilituosiu kadangi virsutinis labai didelis ir kanmstis maisosi ,na va taip dar truputis smulkmenu yra ,cia tiem kas netingi nagus dauzyt im megsta kaska pagal save padaryt ,,taigi originalus turi 330 cm2 pas mane gavosi 300cm2 tik originaliam dvi eiles vamzdeliu o pas mane gavosi trys eiles taigi originalas 660cm2 pas mane 900cm2 ir ausinimo skyscio dar padauges kadangi bakeliu talpa turbut dvigubai skirsis :rolleyes: viskas bus aisku kai buzon ylysiu ir galesiu palygint su kuo nors :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot blin burejai. :D GAZ 53 radiatorius gerai statosi, nedaug ten darbo ir niekas nekaista, jau ne viena masyna taip padariau , bet pirmam Jurijui padarem. Reikes naujus kronsteinus pasigamint privirint na ir su slangais padirbet, kartu pastatem papildoma ventiliatori is prekio su dvigubu jungimu(automatinis -rankinis). Su UAZ dar paprasciau, bet jis mazesnis ir ner atsargos didelems ratams ir dedelems greiciams :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.