Pereiti prie turinio

Karas su kuro kainomis


Dragon

Rekomenduojami pranešimai

Visi matėt, - koks aš protingas B) ir senas... :o

:lol:

Nu kad prie kaimo gryšim tai aš jau net neabejoju chebra,tik dar dauguma spardomės prieštaraujam sau ir paskutinius šraiberius nešam į MAXSE.O dėl kuro visų pirma siūlau kur nereik nevažinėti,daugiau vaikščioti.Aš pats per metus nuvažiuoju 8-10 tkst.km.Sveikiau ir man (judėjimas sveikata ir pasijaučia piniginėj) ir gamtai geriau (kas jau pasimato MASKVOJE ir netik ).Gal geriau koperuotis keliems ir mestis ant kuro,nei 10 mašinų važiuoja 10 žmonių...Ar valdišku transportu -vat ir butų tiems rykliams mėsos pamastymui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau tamsta is marijampoles :) tai lengva sneket, vaiksciokim pesti... as pvz iki parduotuves dar suprantu, bet man asmeniskai iki darbo 26 km, jeigu vaziuot autobusu - 3 persedimai, su visom is to isplaukianciom pasekmem (autobusu grafiku nesutapimais, velavimais ir t.t.). biski kiti atstumai jeigu lygint vilniu ir marijampole, o jau nekalbu apie maskva. o siaip pritariu pacio mintims, taciau kuo didesnis miestas, tuo sunkiau jas igyvendint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matau tamsta is marijampoles :) tai lengva sneket, vaiksciokim pesti... as pvz iki parduotuves dar suprantu, bet man asmeniskai iki darbo 26 km, jeigu vaziuot autobusu - 3 persedimai, su visom is to isplaukianciom pasekmem (autobusu grafiku nesutapimais, velavimais ir t.t.). biski kiti atstumai jeigu lygint vilniu ir marijampole, o jau nekalbu apie maskva. o siaip pritariu pacio mintims, taciau kuo didesnis miestas, tuo sunkiau jas igyvendint.

Visiškai pritariu ir nenoriu įžeisti, bet tik suvalkietis ir gali galvoti, kad jei aš taip galiu - tai ir visi kiti taip gali. Deja kuo didesnis miestas tuo važiavimo daugiau, kas tiesiogiai įtakoja kuro sąnaudas kiekius ir t.t.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nevisai, marijampolė kažkur per vidurį šitam reitingavime (optimaliausias miesto dydis norint propaguoti sveika gyvenseną savęs neribojant labai). Nes einant gilyn į kaimą vėlgi be mašinos nei iš vietos, jei iki mokyklos vaikus nuvežt 10 km, iki parduotuvės 5 km, iki miesto 20 km. Taigi kaimo glūdumoj automobilis ne ką mažiau reikalingas, nei didmiestyje. O ir sanaudos per pavasario ir rudens purvyną ar žiemos sniegą nuo "trasoje" sąnaudų skiriasi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.