Pereiti prie turinio

jeep grang katalizatorius


mariusJEEP

Rekomenduojami pranešimai

  • po 3 savaičių...

nemanau,kad pjauti nori tik del litu,manau su tokiu motoru vaziuojant lt nerupi :D o siaip garsas tikrai pasikeis. be to visa ismetymo sistema sudaro,tik vienas didelis bakelis.

as kiek paklausau tai visi sako kad kai ispjauni maziau kuro ima ant kokio litro,ir geriau traukia nzn kaip cia yra,tipo ten jie kimstis pradeda nes jau ne nauja masina visdelto :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kiek paklausau tai visi sako kad kai ispjauni maziau kuro ima ant kokio litro,ir geriau traukia nzn kaip cia yra,tipo ten jie kimstis pradeda nes jau ne nauja masina visdelto :rolleyes:

 

kad ant litro maziau,tai man skaiciais irodykit,kitaip nepatikesiu :) del traukos,man irgi jos noretus,bet visgi dzipas lieka dzipu.o del uzsikisimo,manau tikrai pajausi,duju stabdyma.

nezinau ponas,Jusu valia,bet mano komentaras butu:palikti ji taip kaip yra,suges tada jau krapstysi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz issamu atsakyma :liux: gal dar galetumet patarti tokiu klausimu - noreciau pjaut jauk duslintuva (pas man likes tik ismustas katalizatorius ir papuves bakelis gale), labai jau klina jis visur :angry: turiu minciu pravesti 2 vamzdzius nuo kelniu ir pastatyti 2 rezonatorius kur vietos bus, kad nekliutu... kokius rezonatorius reiktu statyt? nelabai randu literaturos kaip isskaiciuot ir t.t.. :study: p.s. garsas visiskai nedomina - pakankamai gera garso izoliacija situose auto :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz issamu atsakyma :liux: gal dar galetumet patarti tokiu klausimu - noreciau pjaut jauk duslintuva (pas man likes tik ismustas katalizatorius ir papuves bakelis gale), labai jau klina jis visur :angry: turiu minciu pravesti 2 vamzdzius nuo kelniu ir pastatyti 2 rezonatorius kur vietos bus, kad nekliutu... kokius rezonatorius reiktu statyt? nelabai randu literaturos kaip isskaiciuot ir t.t.. :study: p.s. garsas visiskai nedomina - pakankamai gera garso izoliacija situose auto :D

Ir buvę tokių klausimų dirbant, bet kad nereiktu skaičiuoti tai nueini į dusliarkų krautuvę ir sakai: mano tokos ir tokios kubatūros variklis reik priburti bačioka. O jie tau pasiūlys variantus nuo mikruškės ar nuo kokio lengvuškės su dideliu matoru, tu tik forma rinkis ir svarbiausia kainą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz issamu atsakyma :liux: gal dar galetumet patarti tokiu klausimu - noreciau pjaut jauk duslintuva (pas man likes tik ismustas katalizatorius ir papuves bakelis gale), labai jau klina jis visur :angry: turiu minciu pravesti 2 vamzdzius nuo kelniu ir pastatyti 2 rezonatorius kur vietos bus, kad nekliutu... kokius rezonatorius reiktu statyt? nelabai randu literaturos kaip isskaiciuot ir t.t.. :study: p.s. garsas visiskai nedomina - pakankamai gera garso izoliacija situose auto :D

 

pasistatyk 60skersmens, ar tai 65 ir tau jo tikrai uzteks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as nesupratau,tai ketini tik rezonatorius statyt ir visa tiesu ismetyma?

ar kaip priklauso paliksi,tik vietoj katalizatoriu pasistatyti rezonatorius?

 

jeigu ta masina varoma bus TA,tai be bakeliu papildomu pamirsk,nepraleis,o be to jeigu dar ir kokreciai riaumos,tai ir decibelus dar pamatuos (cia kalbu normaliai,kaip priklauso,nekisant litu i kisene)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

taip gavos,kad mano grandas liko be katalizatoriaus.Iseme visai nemokamai,gal net rezonatoriu but ideje ,bet matyt pabaide kas nakti :). Garsas pasikeite visai ne i gera ,rezonatorius nepadejo (aisku ir galinis bakelis baigiasi).Kuro sanaudu po isemimo nezinau,parasysiu po keliu isvazinetu baku .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip gavos,kad mano grandas liko be katalizatoriaus.Iseme visai nemokamai,gal net rezonatoriu but ideje ,bet matyt pabaide kas nakti :). Garsas pasikeite visai ne i gera ,rezonatorius nepadejo (aisku ir galinis bakelis baigiasi).Kuro sanaudu po isemimo nezinau,parasysiu po keliu isvazinetu baku .

 

nagi nagi,placiau... apvoge? ismetyma???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.