Pereiti prie turinio

Pagalbos dėl kuro siurblio


Rekomenduojami pranešimai

Sunervino mane šiandiena mano uazas. Išpradžių variklis pradėjo čiaudėti ir daugiau kaip 60km/h nebeišspaudžia, o po to ir kuro siurblys nuduso- nustojo pompuoti kurą į karbą. Pasikeičiau kuro siurblį, viskas normaliai buvo, pompavo. Truputi pavažiavus vėl siurbliukas nebepaduoda kuro. Įsidėjau trečią siurbliuką, pompavo, išvažiavau ir vėl ragai parėjo. Gal kas pasakytu, kokios čia bėdos užpuolė mano uazą ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrą , a pasiutot kad taip sumislijot su tuo zaz"o siurbliuku susidėt- jeigu dar mėtosi garaže galiu padovanuot :lol: Geriausiai tiktų senosios Honda Preliudos, kur su dviem korbais buvo, kuro siurblys ir nuo Ford"o ( Siera , Scorpio) perteklinis vožtuvas, arba šiaip nuo ipurškimo siurbliukas kuris montuojamas bako išorėj tik pastarojo našumas gan didokas ~ 2ltr/min

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrą , a pasiutot kad taip sumislijot su tuo zaz"o siurbliuku susidėt- jeigu dar mėtosi garaže galiu padovanuot :lol: Geriausiai tiktų senosios Honda Preliudos, kur su dviem korbais buvo, kuro siurblys ir nuo Ford"o ( Siera , Scorpio) perteklinis vožtuvas, arba šiaip nuo ipurškimo siurbliukas kuris montuojamas bako išorėj tik pastarojo našumas gan didokas ~ 2ltr/min

 

 

Peliude kuro siurbliukas buvo išorėje?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu turi ZAZ siurli buciau labai dekingas priimdamas tokia dovana... tu tokiuo teko vaziuoti...

Del naujo siurblio tai ebay yra uz nuo 130 Lt ir iki... butent karbiuratoriniam varikliams...

 

Del pritaiymo tai yra gan patogus pas Volvo 3xx isorinis siurbliukas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu turi ZAZ siurli buciau labai dekingas priimdamas tokia dovana... tu tokiuo teko vaziuoti...

Del naujo siurblio tai ebay yra uz nuo 130 Lt ir iki... butent karbiuratoriniam varikliams...

 

Del pritaiymo tai yra gan patogus pas Volvo 3xx isorinis siurbliukas.

O aš žodžiais nesimėtau - kaip paskiau taip ir yr , dar ir pora luaz klimatronikų (:lol:) pridėsiu ba tik vieta užima. Paskambėk kai sugalvosi 8-60002706 ir susitarsim kada ir kaip

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.