Pereiti prie turinio

land cruiser 90 pirkimas


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kolegos,

Noriu suzinoti jusu nuomones apie toyota Land Cruiser 90 modeli?? Bus naudojamas mieste bei lengviem pasivazinejimam miske. Esu nusiziurejes 99 metu 3,0 TD su mechanine greiciu deze. Kokios didesnes problemos yra siam modeliui??

DEKUI

post-369-12764146461808_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane J95 jau 3 metus, rinkti reikia nepagal metus, o pagal tech. stovi ;) is asmenines patirties-

1. Galinies spyruokles ar nepramusa ant duobiu.

2. Vairo kolonele, ar neteka ir ar dar gyvos jos gumos ir "sailentblokai"

3. Priekinio tilto vidines granatos- ar neturi liufto ir rieboksliai neleidzia tepalo

4. Galinio tilto blokiruote (ar tikrai veikia, ar nors isduoda kokius nors garsus :( )

 

Na cia kai ir ligos, kurios buvo ir pas mane :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos,

Noriu suzinoti jusu nuomones apie toyota Land Cruiser 90 modeli?? Bus naudojamas mieste bei lengviem pasivazinejimam miske. Esu nusiziurejes 99 metu 3,0 TD su mechanine greiciu deze. Kokios didesnes problemos yra siam modeliui??

DEKUI

 

Ką tik pirkau TLC 90 1999 m. iš italų- tvarkiau vairo kolonėlę ( 500 lt ), starterio rėlę ( 60 ), pakeičiau vairo traukių antgalius ir peikinio stabilizatoriaus įvores ( 140 ), plius suvedimas ( 70 ),turbinos tepalo grįžtamas vamzdelis buvo įtrūkęs ( manau gamyklinis brokas , 30 lt ), viską ardziau pats- vienas malonumas, varžtai kaip nauji, niekad druskos nematę :Ddaugiau kol kas nieko blogo neradau, na ir žinoma keisiu visu tepalus , krumpliutą diržą, pagangas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai nupirkau 95 D4D o pries tai turejau 90 irgi D4D nezinau ar sutapimas bet siek tiek uzia deze vaziuojant 5 pavara su 90 nuvaziavau apie 50000km garsas nepadidejo taigi pirkdamas 95 i tai nekreipiau demesio beje pas siuos modelius kietoka galo pakaba (amortizatoriai) taigi abiems esu idejes 120 amortikus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neseniai nupirkau 95 D4D o pries tai turejau 90 irgi D4D nezinau ar sutapimas bet siek tiek uzia deze vaziuojant 5 pavara su 90 nuvaziavau apie 50000km garsas nepadidejo taigi pirkdamas 95 i tai nekreipiau demesio beje pas siuos modelius kietoka galo pakaba (amortizatoriai) taigi abiems esu idejes 120 amortikus

 

na pas mano tai ne D4D o dar paprastas 96m. tai deze tikrai neuzia :rolleyes: o vat del kietumo gale tai pasigincisiu, ir pas mane ir pas daugeliu kitu jinai per minksta (ant duobiu pramusa). Dabar pastaciau i gala spyruokles nuo TLC80, amortikus nekeiciau- vot dabar tai ledas, 100 kartu maloniau vaziuot :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Vakar pasikelem ant keltuvo, isryskejo kas jam buvo daryta :)

Gaves i prieki, neaisku ant kiek bet apatines gabaritines lempos klijuotos, abi.

Buferis tvarkytas, ko pasekoje netekes slangos, kuri jungia purkstukus, kurie apiplauna lempas.

Gal zinot pas ka ardomas TLC 95 ?

Gaves i keleivio puses sona, gal net verstas, nesueina dureles, sunkiau uzsidaro, reikia jegos.

Signalizacija montave vaikinai vairuotojo puses galini sparba grezdami rado spakliaus, kazkas ir ten daryta.

Po apacia vaizdelis geras, bet reikes deti apsauga, apsauga toyotos tik ant variklio, metaline. reikes mesti laukan ir deti normalia, aliuminio per visa dugna.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.