Pereiti prie turinio

Del TLC 73 3.4 pamandrinimo bekelei


Gaspis

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 75
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

nesvarbu kur lingės, svarbu koks jų stovis... pagal priekinių auskarų kampą matosi, kad jos prasėdo ir pavargo, arba tiesiog nelaiko papildomo svorio gervės....

 

aišku geriau, kad būtų kuo žemiau, todėl tavo vietoje dar porą lapų išimčiau ir papildomai spyruokles damesčiau.... iškėlimas liktų tas pats kaip dabar, bet dirbtų daugiau spyruoklė, o pavargusios lingės būtų kaip laikančios tiltą... + mašinukas bus satbilesnis posūkiuose wink.gif

o tokios lingės tau perlinks ir greit luš....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieky stovi tik 3 lapai o aukstis jau slenksciu disku virsus. dar kelt?? tvarkyt, geras linges det?nebeprotinga.ismest linges palikt po viena ir kist spyruokles?,,, luzus lingei-tiltas isvaziuoja...Siti modeliai aplamai l.kietos pakabos o su spyruoklem-Ozys strykciojantis bus. O Vyti Lingem nekeltom ari kaip traktorius visa apacia..Logiska?????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas wyresniu ir su patirtim, o ar werta deti platesnius R15 ratlankius ir jai taip tada kiek coliu ? ar palikti kokie db yra ,

 

kokios padangos? koks tikslas ir t.t.

 

kaip jau anksciau minejom, pradek vazineti po dumblus ir daug ka pats suprasi ;)

beto vistiek neklausai vyresniu patarimo :D , sake tau neversk tiltu, o tu pajamei ir pakisai po lingem ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki, pas mane senuke 73 su 3.4 varikliu. dabar 37 mudzillos stovi, vaziuoja labai gerai.

Vienas niuansas, originalios poros tikrai nepritaikytos tokiems ratams (kuo didesnis ratas tuo mazesnes apsukos ir didesnis greitis, va tada ir nebetempia varikis) Pakeistos poros ir ratai puikiai sukasi:)

Beje tiltai pas mane versti, priekines linges nuo 60 TLC (aciu Meriui) Tvirtesnes tikrai nei originalios 73, masina stabili bet kietoka. Kasdien nevazineju tai del to labai nesuku galvos:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, pas mane senuke 73 su 3.4 varikliu. dabar 37 mudzillos stovi, vaziuoja labai gerai.

Vienas niuansas, originalios poros tikrai nepritaikytos tokiems ratams (kuo didesnis ratas tuo mazesnes apsukos ir didesnis greitis, va tada ir nebetempia varikis) Pakeistos poros ir ratai puikiai sukasi:)

Beje tiltai pas mane versti, priekines linges nuo 60 TLC (aciu Meriui) Tvirtesnes tikrai nei originalios 73, masina stabili bet kietoka. Kasdien nevazineju tai del to labai nesuku galvos:)

O kokios pas tave reduktorių poros?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
  • po 7 mėnesių...

senai jau ta tema bediskutuota bet noriu pasidalinti mintimis, apie buvusia TLC Bj73 modeli,kuri pardaviau nes db nusipirkau tokiu pat varikliu 3.4D tik TLC Bj70. Senajai buvau linges virsu tiltu sukele teko grazinti atgal pasivazinejus, upelius visus pravaziavau bet kelyje buvo nestabili greitis apmazejo, ir linges luzo galines, db siam naujam pirkiniui ta pati liga linges pasedusios, padangas max 33 MT bus dedamos nors db 33 AT tik linges bus patvarkomos, gerve snorkelis pakoreguotas ir jokiu dideliu perdarymu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ką aš rašiau anksčiau kad lingės gali lūžti... Kai per daug susėdusios tai ir lūžta. Mano pasiūlymas, arba skambiniesi Žiogui, gal žmogus apsiims padaryti, kad viskas gerai būtų... t.y. atkals linges ir sudės spyruokles arba dediesi kitas linges. Be jei nuo ilgos mašinos sudėsi tai labai kieta tavoji bus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.