Pereiti prie turinio

Paparčio žiedas 20010 06 24- 25d


Rekomenduojami pranešimai

Renginys vyks Molėtų raj. Inturkės sen.

Renginio formatas:

"Turistai"

"Open"

"Turistai" važiuos pagal legendą

"Open" važiuos žiedą kurio trukmė 12val

Važiavimo pradžia 10.00 pabaiga 22.30

Po finišo 23.00 apdovanojimai ir linksmybės iki ryto.

Su savimi turėti sausų drabužių, bei maisto

Nakvynė palapinėse

Startinis 100lt

Registruotis šioje temoje, kad visi žinotumėm

 

www.4x4moletai.lt

 

Organizatoriai

4x4Molėtai

Pelkių vilkai

 

Tel iškylus klausimams 8686 38019 Kęstelis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Registruotis šioje temoje, kad visi žinotumėm" - pastebėjimas dėl registracijos - manu geriau kitoks būdas, .... o kiek užsiregino gali temos autorius nuolat pakoreguoti savo žinutę...

 

nes kiti pvz įsijungia temos stebėjimo opciją...

 

p.s. dėkui už ungurius, jie būvo gardūs wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kęstuk, ten palei Iinturkę tik ryklių su medūzom trūksta. Dėl pararčio žiedų tai ką aš žinau,pernai visą raistą basas išmaknojau,vien sraigės, varlės ir buožgalviai,nebent gyvačių padavė.Chebra,pasiilginkit šnorkelius ir lastus pasiimkit,gali būt vietomis aršiau negu Salake. Bet trasa tai klasiška,bebrynas tai tik pramoga palygint.Jamam šitą darbą,Jautis jau urzgia,liko kilimai išmest velniop ir lyšnus laidus nusikarpyt.biggrin.gificon_salut.gificon_thumright.gificon_cheers.gificon_scratch.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Registruok du berazumius ralio lenktynininkus, mano žentą Laurinavičių su savo vadyla į parketnikų trasą,duosiu savo SAMECĄ padaužyt, o pats dar esu be šturmano,mažu iš molėtiškių ar naujos Vilnios kas pasirašytų su berazumiu seniu raistą padraskyt,o ne tai mat jį šunys-kaip ir pernai- vienas varysiu. Du ratus manau įveiksiu,jei Jautis neužsilenks.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka ir man rieks kaip naujokui sausas balas apwaziuot biggrin.gif

 

 

Pabandyk nors vieną apvažiuoti tai į klubą net negalvokbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif , bus TLC padaryta Open'ui ir bus gera treniruotė, ko savo kailiu nepajausi tai bežiūrint kaip kiti nieko neišmoksi, laiko dar yra, patreniruosiu truputi kurią dieną ir turėsi apgynt klubo garbe prieš kitus klubus, ypač Pelkių Vilkusrolleyes.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Registruok du berazumius ralio lenktynininkus, mano žentą Laurinavičių su savo vadyla į parketnikų trasą,duosiu savo SAMECĄ padaužyt, o pats dar esu be šturmano,mažu iš molėtiškių ar naujos Vilnios kas pasirašytų su berazumiu sendu raistą padraskyt,o ne tai mat jį šunys-kaip ir pernai- vienas varysiu. Du ratus manau įveiksiu,jei Jautis neužsilenks.

 

Mes jau tikiuosi busime su savo technika siame renginyje ir bus galima vaziuoti, o ne tik sturmanauti kazkur :D Bet pas mus sturmanu visada buna daugiau, atsarginiu...tai kazka sugalvoti galesime, jeigu sturmano neturesi, pagelbesim :D

 

Jeigu be gerves ir ratai arti standartiniu, tai vaziuoti galima tik i turizma turbut? Ar bus vaziuojama komandomis po du? (na kad galetu kolega pagelbeti uzsedus kazkur) :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.