Pereiti prie turinio

Paparčio žiedas 20010 06 24- 25d


Rekomenduojami pranešimai

kordinaciu taskam tikrai neduosit? Mano skaitliukas blogai metrus skaiciuoja bo ratai neatitinka standarta ir daznai pravaziuot tenka.

Kiek nukreipiamaju tasku lengendoj bus, mat naujam navigatoriui man laiko uztruks kol ji paruosiu kaip ka ir i ka orentuotis reikia.

Mano parasyma neipriimkit piktybiskai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimas kam reikalingas gps ? kad kordinaciu neduodat daugiau? :girtas:koks kilometrazas turistams? susimatysim prie lauzo laugh.gif

 

 

GPS reikalingas tam kad jei pasiklysit ir pradėsit bijot, man galėsit paskambinti ir aš Jus nukreipsiu į teisingą kelią pagal koordinates, bet čia tik exstra atveju kaip SOS, o kilometražas truputi virš 120 km, jei klysit tai ir daugiau bus, tikiuos kad prie lauzo visus pamatysim icon_scratch.gificon_cheers.gificon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kordinaciu taskam tikrai neduosit? Mano skaitliukas blogai metrus skaiciuoja bo ratai neatitinka standarta ir daznai pravaziuot tenka.

Kiek nukreipiamaju tasku lengendoj bus, mat naujam navigatoriui man laiko uztruks kol ji paruosiu kaip ka ir i ka orentuotis reikia.

Mano parasyma neipriimkit piktybiskai smile.gif

 

 

skaitliuku nereiks, nebent patiems sekti kad kūras nesibaigtu, darom tam kad visiems galimybės būtu vienodos, ŠTURMANAI dirbs kaip reik, čia NAUJO POBŪDŽIO LEGENDA, analogų nėra, viskas bus per brifingą icon_salut.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai viskas pagal legeda mellow.gif reik sylditi gaubli kad susitikti prie lauzo

 

 

na gerai, truputi dar atskleisiu, bus legendos važiavimo dalyje įvažiavimas į uždarą teritoriją, kurioje reiks EILĖS tvarka surinkti 10 KP taškų, primenu, eilės tvarka, 10 KP, kuriuos reiks rasti patiems be jokių koordinačių ir žemėlapio, KP bus lengvi tik gal paslėpti truputi nesunkiai, čia Šturmanams reikėtu avėti sportinę avalinę o ne botus biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargsai - navigatoriai, o ka pilotui daryt reiks kol sturmanas begios po miska su "kedais", o jeigu dar vargsas miske visai nesiorentuoja, kas tada belieka .... signalint, kad nepasiklystu :)

Na jeigu ka, lauksim to smagumo ir svieziu naujoviu!

Manau, kad turetu but viskas paprasta, juk vienoj vieton nesusigrusim visi kol sturmanai 10KP ieskos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargsai - navigatoriai, o ka pilotui daryt reiks kol sturmanas begios po miska su "kedais", o jeigu dar vargsas miske visai nesiorentuoja, kas tada belieka .... signalint, kad nepasiklystu smile.gif

Na jeigu ka, lauksim to smagumo ir svieziu naujoviu!

Manau, kad turetu but viskas paprasta, juk vienoj vieton nesusigrusim visi kol sturmanai 10KP ieskos.

 

 

labai įdomi gavosi legenda, bus ir navigatoriui ir vairuotojui kas veikti, svarbiausia gerai praleisti laiką ir grįžti į stovyklą prie LAUŽO, jei kas labai greit tai padarys tai dar bus laiko pažiūrėti kaip Open'as važiuos žiedu, o jiems tai bus ir kas veikia, jei viskas gerai tai aš ir Kęstas su savo TR3 prasuksim keleta žiedų neįskaitai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.