Pereiti prie turinio

KAUNIEČIAMS... Del Kedzio dukrytes...


Sarunas

Rekomenduojami pranešimai

GARLIAVOJE KUONIŲ g. 7 VYKSTA BUDĖJIMAS!!!!... Kviečiami visi, kas neabejingi Kedžio dukrytės likimui, - nes šiąnakt anstoliai su policijos pagalba nori mergaitę atiduoti Stankūnaitei... :angry::blink:

Mdvinys prašo mūsų pagalbos... Džiperiai vienykimės ir neleiskim vaikui dalyvauti šiam absurde... Kviečiami su monstrais (ar be jų) suvažiuoti ir pasaugoti vaiką jo gimtuose namuose...

Vietoje budintis koordinatorius, - tikslų adresą žinantis, - Marius Kuprevičius (tel. 8 637 92213)...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau pagalbos, prisijunkite prie zmoniu sauganciu vaika. Padekite, pabudekite kartu kiek leidzia isgales. Abejingi dabar visi - prezidente tyli, vaiko teisiu apsauga abejinga, nenori net kalbeti apie pagalba, seimo nariai tik palaiko zodziu, o galiu neturi. Policija vykdo zvalgyba ir baugina, isivaizduokite jei vaika nori atimti ir isnesti net per tvoras!!! Dabar galios turime tik mes- zmones- neisleiskime vaiko prazuciai! Rinkimes Garliavoje, Kluoniu g. 7.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie koki klana cia kalbi??!! nuvaziuok ir paziurek! cia teisinis nihilizmas. cia vaiko teises - atimti vaika jega? ir taip jau mergaite traumuota, o cia isplesti zveriskais budais?? kas per zmogus turi buti kuris tai toleruotu? klanas- vienintelis, tas kuris okupuoja mus is vidaus, tas kuris nori daryti su zmonemis ka nori. ir i musu kiema gali ateiti tragedija, todel negalime buti abejingi.

http://taf.lt/straipsnisURL.php?tipas=S&idas=10214

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus cia pievas rasinejate... Neaukstinkite Kedziu klano...

Man asmeniškai nusišikt ant visokiausių klanų, ir nė vieno iš jų nesiruošiu aukštinti, juolabiau, - netikiu, kad AA Kedys buvo angelėlis (angelėliai tokio storio auksinių lenciūgų ant kaklo ir ant riešų nenešioja), bet, kas link vaiko, - tai jau skausminga... :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai nusišikt ant visokiausių klanų, ir nė vieno iš jų nesiruošiu aukštinti, juolabiau, - netikiu, kad AA Kedys buvo angelėlis (angelėliai tokio storio auksinių lenciūgų ant kaklo ir ant riešų nenešioja), bet, kas link vaiko, - tai jau skausminga... :angry:

 

 

 

Ir angeleliai pusku nelaiko namuose spintelese

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"apie tai kokia pas mus supuvusi sistema"... kiti mano, kad tai ne tik pas mus, o globalus ir dėsningas reiškinis...

kas supranta rusiškai, kitoks požiūris... http://www.rusmissia.ru/index1.html

ir čia trumpesnis straipsnis apie demokratiją http://www.ruskolan....tolpa/zakat.htm

 

galima sutikt galima ginčytis, bet visur visada yra dalis tiesos... sako, patys išsirinkom tokią valdžią.... bet ar tai tiesa ?

 

 

demos-07.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naktis prabego nepastebetai,palakstem po miesta su plakatais...zodziu buvo smagu,gaila daugiau dzipu nesimate..... :unsure:

 

 

kaip nesimate, juk savanoriu kalno apacioj prasilenkem, dar pamojavot :) , kaip tik gryzinejau is pasivazinejimo.

 

o kas liečia jūsų akcija .... na nežinau nežinau. Aišku aš prieš pedofilus ir t.t.....

Aš pats esu iš Garliavos, ir kiekvieną rytą pro ten vežu vaikus i mokykla, nu jus man paaiskinkit, nu ir kas toliau?

Ka jus darysite po savaites? po dvieju? po menesio?

Juk yra teismo sprendimas. Ir su juo kovoti galima TIK teisiniai veiksmais, o ne akcijom ir gyvom sienom.

 

Galit mane kaltinti pasyvumu, bet kadangi purvasklaida ir teisėsauga rodo tiek šūdo ir neteisybes, kad as tiesiog netikiu nei vienu nei kitu. Ir šiai dienai aš vis dar nežinau ir nesuprantu kas yra kaltas, o kas ne. Kas yra teisus , o kas ne. Ir visai nenoriu užvest diskusijos apie tai.

man pvz labai keistai atrodo, kai per visus reportažus iš Garliavos šiomis dienomis, pirmajame plane visur rodosi vienas ir tas pats veikėjas. Jau nekalbant apie purvasklaidos kišimąsi į visa šia istoriją, ir kokios babkės pas juos sukasi iš vienos mergaite nelaimes.

 

pease :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokios babkes pas juos sukasi is vienos mergaites???????????? Kas cia? Verslas?????? Kokiu Budu? venckai lyg viska turi Kod Veltis I Toki Bordeli? Kaunieti????????Praaiskink????

 

jautrus kažkokie visi :)

aš nekalbu apie jokius klanus, kedžius, venckus ar dar kazka.

 

tu kanors girdėjęs apie televizija ir kaip ten laidos kuriamos?

Tik nepasakokit kad zinisklaida is nuosirdumo rodo tas visas laidas ir nori padaryti gero ju herojam .... tai tiesiog verslas, pinigai.

tiesiog norėjau pasakyti, kad zinisklaidai yra naudinga visokie tokie "show", nes jie tada turi apie ka rodyti, o kadangi tai baisiai populiarus žanras lietuvoje, tai laidu reitingai auga kaip ant mielių. toliau ... kadangi reitingai dideli, tai gauna didelius % nuo reklamos ir kitu "televizinių pajamų šaltinių" :)

apie šį atveji nieko negaliu pasakyti nes tikrai nežinau, bet kadangi yra teke susidurti su panasiu laidu "kūrimo metodais", todėl as asmeniškai purvasklaida tiesiog netikiu :)

 

pease :)

kiekvienas mes gyvenima matom per savo prizme, todel nuomones ir skirtingos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lineli as palaikau tavo nuomone. Sutinku, kad visa musu teisesaugos sistema supuvusi todel ir vyksta tokios nesamones, bet galiu pasayti, kad situo mes tikrai nieko nepasieksime, tik is zmonaus nelaimes ir musu daromu veiksmu maitinsis purvasklaida... O kaip kazka pakeisti turbut nelabai kas zino...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jautrus kažkokie visi :)

aš nekalbu apie jokius klanus, kedžius, venckus ar dar kazka.

 

tu kanors girdėjęs apie televizija ir kaip ten laidos kuriamos?

Tik nepasakokit kad zinisklaida is nuosirdumo rodo tas visas laidas ir nori padaryti gero ju herojam .... tai tiesiog verslas, pinigai.

tiesiog norėjau pasakyti, kad zinisklaidai yra naudinga visokie tokie "show", nes jie tada turi apie ka rodyti, o kadangi tai baisiai populiarus žanras lietuvoje, tai laidu reitingai auga kaip ant mielių. toliau ... kadangi reitingai dideli, tai gauna didelius % nuo reklamos ir kitu "televizinių pajamų šaltinių" :)

apie šį atveji nieko negaliu pasakyti nes tikrai nežinau, bet kadangi yra teke susidurti su panasiu laidu "kūrimo metodais", todėl as asmeniškai purvasklaida tiesiog netikiu :)

 

pease :)

kiekvienas mes gyvenima matom per savo prizme, todel nuomones ir skirtingos

LINELI-Pradarei-burna-snekek...O Tai Kaip seimo nariai-Daug lialia o jokio tolko.............FAKTAS-MERGAITES TVIRKINIMAS... O Interpretuoji bile ka...Dzin Tie teismai ..20metu eriukai prisiziurejo.......

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.