Pereiti prie turinio

LJ70 vairo kolonele "bega"


adLine

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, po visu laisvumo reguliavimo proceduru pasipyle tepalas is vairo koloneles.

Bega gana stipriai is apacios, tiesiai is ten kur svytuokle sukasi.

Gal ten koks salnikas prasitryne ar pramuse ji?

Kas Vilniuje galetu siuo kalusimu padeti, labai norisi iki sio savaitgalio susitvarkyti, kad i Salaka galaima butu vaziuoti.

Aciu!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hidromote as darau sunkvezimiams koloneles. Kitur neuztikrina kokybes ir kainos...

Siaip gerokai uzdroztas Toyotos egzempliorius papuole( is klausimu forume matosi, kad reik to ir ano, visokiu detaliu) matyt pigiai mokejai... Tai dabar ant remonto jau nori nenori teks issileisti. Deja Toyotos variantu taip pirkti nepasimoka, geriau brangiau bet gera. Tada ilgai ir nuobodziai tarnauja... Man pav jau 2 metai nei vieno menkiausio gedimo, ir jau antra Toyota is eiles( pirma irgi 2,5 metu be gedimu) :rolleyes:

Sekmes...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal cia toyotos "kokibe" tokia :)

Nors as taip ir nemanau. Nes nusipirkes Brangia toyota (anot taves) gali kita diena taip pat sekmingai vaziuot i servisa del koloneles riebokslio keitiomo...

Siap kol kas esu patenkintas TLC

O uz masina mokejau 770GBP :) eBey'juje :)

Kolonele pirkau kartu su visu vairo komplektu...

 

 

Hidromote as darau sunkvezimiams koloneles. Kitur neuztikrina kokybes ir kainos...

Siaip gerokai uzdroztas Toyotos egzempliorius papuole( is klausimu forume matosi, kad reik to ir ano, visokiu detaliu) matyt pigiai mokejai... Tai dabar ant remonto jau nori nenori teks issileisti. Deja Toyotos variantu taip pirkti nepasimoka, geriau brangiau bet gera. Tada ilgai ir nuobodziai tarnauja... Man pav jau 2 metai nei vieno menkiausio gedimo, ir jau antra Toyota is eiles( pirma irgi 2,5 metu be gedimu) :rolleyes:

Sekmes...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu kokie cia pinigai GBP :?::rolleyes: Jei Eur tai viksas aisku, stebuklu nebuna... Aisku buna kad ir brangiai sumoka, o gauna S. Na bet cia kita tema.

As uz pirma irgi mokejau gal 500eur gabalais... Veliau is nulio susirinkau, idejau viska nauja(guoliai,salnikai...) tai irgi gavosi visai neblogai. Tai yra is pradziu mokejau mazai, o veliau viska is pagrindu nauja dejau. Galutiniam variante gavosi ne daug pigesne nei normali kaina, bet uztat viskas nauja ir patikrinta... Taigi yra ir toks kelias...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu kokie cia pinigai GBP :?::rolleyes: Jei Eur tai viksas aisku, stebuklu nebuna... Aisku buna kad ir brangiai sumoka, o gauna S. Na bet cia kita tema.

As uz pirma irgi mokejau gal 500eur gabalais... Veliau is nulio susirinkau, idejau viska nauja(guoliai,salnikai...) tai irgi gavosi visai neblogai. Tai yra is pradziu mokejau mazai, o veliau viska is pagrindu nauja dejau. Galutiniam variante gavosi ne daug pigesne nei normali kaina, bet uztat viskas nauja ir patikrinta... Taigi yra ir toks kelias...

 

GBP yra Didžiosios Britanijos svaras sterlingų :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi remontas baigtas.

Trumapai

Vilniuje koloneles daro sie servisai:

Nuimta kolonele

UAB „HIDROMOTAS" - 550lt

UAB "AT-Hidraulic" - 500lt

UAB "HIDROVISTA" - 400lt

Gal yra ir kitu, daugiau neieskojau

 

Taip isejo, kad dare AT-Hidraulic. Likau patenkintas, pilnai atrestauravo kolonele per puse dienos!

 

ACIU VISIEMS UZ PATARIMUS ir NUORODAS

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Likau patenkintas, pilnai atrestauravo kolonele per puse dienos!

 

 

Duok die kad laikytu,man kai tie paties pamineti sarase pirmi padare, tai dziaugiausi lygiai 1,2 val,kol parvaziavau iki namu ir sustojes islipau,tada dziaugsmai baiges ir prasidejo nauji vargai- su jais-tai ratai nestandartiniai,tai sarnyrai kalti,tai viduriai koloneles per daug sudile pasidare(pries babkes sumokant girdejau is ju kad viduriai dar geri,tik salnikai pramusti ir kazka tai jie joje atrestauravo),vienu zodziu,linkiu sekmes paciam,gal pasiseke,as nebetikiu po sito atvejo jokiais ...motais..tai tokia mano patirtis :lol:

papildysiu-suremontavo kaimynas,pijokelis,bet..anksciau,kaip pats sakosi ,dirbo ATI gr deziu ir visu vaziuokles agregatu meisteriu,remontas atsiejo 200lt su viskuom(iskaitant magarycias) :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

papildysiu-suremontavo kaimynas,pijokelis,bet..anksciau,kaip pats sakosi ,dirbo ATI gr deziu ir visu vaziuokles agregatu meisteriu,remontas atsiejo 200lt su viskuom(iskaitant magarycias) :)

Kur ansciau buvai :?::)

As kaip tik tokio patarimo ir ieskojau...

Tikekimes gerai padare.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal kas turetu BJ73 modelio tokia vairo koloneles isklotine? O gal viduriai ju vienodi? Nes pas mane irgi pradejo per apacia leisti.

Ir kitas klausimas ar buna joms remkomplektu? Aciu.

 

Va cia tokia:

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_1986_TOYOTA_LAND+CRUISER_BJ73LV-MNW_4505.3.html

 

p.s. Mano pazystamas kaip tik tokia pardavineja, buvo nusipirkes deti i LJ70, netiko.

Tel.: 8647_37650

post-271-12732291459408_thumb.png

post-271-12732291626726_thumb.png

post-271-12732291730796_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

o aš norėjau į MB kolonėlę dapilt tepalo tai degalinej radau du butelius vienam tepalas kitam tepalas su priedais tipo atnaujina, suminkštėje riebokšliai nustoja varvėti :D nupirkau ir įsipyliau su priedais, tai lig tol nevarvėjo o po įpylimo pagerinto tepaliuko pradėjo varvėt ir dar kaip, karočia teko siurbt jį iš ten lauk ir susipilt jau be jokių dobavkių, nu ir po kiek tai laiko perstojo varvėt, o tai jau mintys buvo keist kolonkę :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.