Pereiti prie turinio

Už ko tempt?


sypsokisz

Rekomenduojami pranešimai

  • po 1 mėnesio...

O kur rasti toki kabli nuo UAZ'o, buvau Agrotiekime tai nieko panasaus neturi?!

 

na net negaliu paskayti,kur nupikrti.paziurek,kas uazus turejas. pas mane to metalo visokio metosi. bet kad dar viena kabli tureciau,atsakyti negaliu. jei kada uzklius uz akiu pranesiu,reiks pasiimsi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Minde, klausimas tau. daugiau WJ gerves nera vietu pastatyti,ar tau tai patogiausia vieta? kalbu apie tai,kad buna po bamperiu. nesu dar nuemes priekinio bamperio,tai neisivaizduoju kas ten kaip atrodo. minciu turiu vietoj pr. numerio,kazka toje vietoje.

Prasau pasidalinti patirtimi

Kaip tai nėra, statyk kur nori, čia jau nuo fantazijos priklauso :) jei rimtai, tai nuėmęs bamperį rasi "rėmą", tai reikia statyti arba ant jo, kaip pas mane, arba po juo - labai jau žemai gaunasi, arba išnešinėti į priekį. senam forume buvau sukūręs temą ir sudėjęs nuotraukas. pakartotinai galėsiu įmesti tik vakare.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai nėra, statyk kur nori, čia jau nuo fantazijos priklauso :) jei rimtai, tai nuėmęs bamperį rasi "rėmą", tai reikia statyti arba ant jo, kaip pas mane, arba po juo - labai jau žemai gaunasi, arba išnešinėti į priekį. senam forume buvau sukūręs temą ir sudėjęs nuotraukas. pakartotinai galėsiu įmesti tik vakare.

 

 

jeigu nebutu sunku. Ačiū :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.