Pereiti prie turinio

Starteris uzkniso-gal pas ka tai buvo? O pas mane jau DZIRBA


Rekomenduojami pranešimai

Lauzo jau trecia starterio xvostovika, kas gali but? Smagratis kaip ir neuzkaltas, jio dangtis vietoi, starteris pritvirtintas normalej. Pastaciau nauja starteri ir ijungus starterio rele pabandziau ranka prasukti smagrati --kazkodel negaliu, zvakes buvo issuktos ka patarsite...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lauzo jau trecia starterio xvostovika, kas gali but? Smagratis kaip ir neuzkaltas, jio dangtis vietoi, starteris pritvirtintas normalej. Pastaciau nauja starteri ir ijungus starterio rele pabandziau ranka prasukti smagrati --kazkodel negaliu, zvakes buvo issuktos ka patarsite...

 

ta prasme ivares bendeksa i vainika tu nori su ranka prasuk varikli ir stareri kartu? be sansu :) pas mane 21 volgoj lauze starterius bet pakeites 3 ar 4 nustojo. manau cia starterio problemos. nu jei variklis neklynija ar ant begio neuzvedineji :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta prasme ivares bendeksa i vainika tu nori su ranka prasuk varikli ir stareri kartu? be sansu :) pas mane 21 volgoj lauze starterius bet pakeites 3 ar 4 nustojo. manau cia starterio problemos. nu jei variklis neklynija ar ant begio neuzvedineji :)

 

Nu as taip mislinu... ivares bendexa i vainika ranka suku smagrati ta pacia kriptim kaip sukasi variklis tai ira pagal laikrodi, pagal viska bendexas turetu leisti prasukti sesterenke laisva eiga ar ne?..., o i presinga puse turetu buti sunkiau del to kad suktusi ir rotorius :rolleyes: Uzvedinet jau ir bijojau , noriu prasukti ir pazrt kaip danratis eina per smagracio vainika, klinija ar ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vibracijos ner, bet uazbukoj radau, hebra rase, kad ne pas viena tas bajeris ir viena is priezasciu ankstivas uzdegimas? Kaip irgi panasu i mano atveji. Pakeitus xvostovika ir pastacius starteri uzvedziau s poloborota, bet iskart buvo takstelejimas ir jau daugiau neuzvedziau, nujemus starteri zuriu kad xvostovikas skilo, tai ar nebus, kad usiveda ir duoda atgal per starterio dantrati.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vibracijos ner, bet uazbukoj radau, hebra rase, kad ne pas viena tas bajeris ir viena is priezasciu ankstivas uzdegimas? Kaip irgi panasu i mano atveji. Pakeitus xvostovika ir pastacius starteri uzvedziau s poloborota, bet iskart buvo takstelejimas ir jau daugiau neuzvedziau, nujemus starteri zuriu kad xvostovikas skilo, tai ar nebus, kad usiveda ir duoda atgal per starterio dantrati.

 

gali but, pavelink, ir pabandyk su skilusiu starteriu turetu pasukti. as uazui buvau ant begio kurdamas nulauzias gala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Nu va ir priejau prie starterio, gal kam pades mano kankinimu istorija. Pries statant starteri (antra) pastebejau kad sankabos karteris (kolokolas) kokeis penkeis mm atsitraukes nuo variklio bloko -prisukau, po to vel sulauze. Sienden viska apziurejau ir pamaciau, kad "ustanovocnye stivty" islinde i smagracio puse,  atlaisvinau visus varztus, pakisau domkrata po gr.deze ir po biski keldamas ivariau tos stivtus i vieta, pagal viska dabar karteris turetu buti vietoj... ritoj statisiu starteri ir bandisu prasukti  

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va ir priejau prie starterio, gal kam pades mano kankinimu istorija. Pries statant starteri (antra) pastebejau kad sankabos karteris (kolokolas) kokeis penkeis mm atsitraukes nuo variklio bloko -prisukau, po to vel sulauze. Sienden viska apziurejau ir pamaciau, kad "ustanovocnye stivty" islinde i smagracio puse,  atlaisvinau visus varztus, pakisau domkrata po gr.deze ir po biski keldamas ivariau tos stivtus i vieta, pagal viska dabar karteris turetu buti vietoj... ritoj statisiu starteri ir bandisu prasukti  

 Pries pastatima starterio i veta pareguliavau bendexo isnesima, pastaciau, pajungiau + i rele i ranka prasukau smagrati su bendexo laisva eiga-viskas  gerai, nu tai pajungiau laidus ir be degimo prasukau su starteriu-vel gerai, nu tai persizegnoujas pastaciau skirstituvo dangteli ir....  bandimas paviko, jokiu pasaliniu garsu . Apskritai as maladecas  :) Dar karta aciu uz patarimus, beja labai daug naudingos infos uazbukj, xebra netingi pasidalinti patirtimi :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.