Pereiti prie turinio

NP 160 vairo kolonkes remontas


Rekomenduojami pranešimai

Sveikas

 

Na kazin kodel salniko pakeitimas nieko neduoda. Nei ten kas kliba nei makaluojasi, reikia salnyka pakeisti ir psio. Beto turiu dvi kalonkes :) isardau abi ir padarau viena gera :)

 

P.s. bortas dar guli? kazkaip truksta ranku iki taves davaziuoti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pati kolonele veikianti ir mexanine dalis neissidevejusi, viskas ten puikiai tvarkosi ir remontuojasi. salnikeliu ir mandzetu tikrai gausi bet kurios rimtesnej tuo prekiaujancioj parduotuvej. kainos - po kelis litus. i ta gala kur jungiasi vairo slicai dedasi vienas riebokslis. i apacia kur sukasi soshke dedasi berots du paprasti. as sau toki finta pasidariau, nes pas mane sudejus 38 ratus vis kas menesi pramusdavo apatini - primoviau gal 4 riebokslius kad uzsukus soshke ji juos biski prispaustu. ju 2 metu tokis buterbrodas laiko. tik tokio tiuningo minusas - vairas sunkai pats grizineja i centrine padeti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gal ir i kioska :) bet bent jau bus sutvarkyta :)

antra auto pirkau jog draugeliui tiltu reikejo, o man mataro, nes kazkaip jau turbo norejosi tureti (siuo metu mataras isskerstas - suziureta kad viskas ok, keiciamos tik tarpines ir galinis salnikas - kita viskas ledas).

Na matysiu - liks neturbininis mataras greiciu deze su razdatke ir visokiu kitu smulkmenu, gal ka ir i kioska..... :)

Vo kad senuko ilgo remas eis i kioska tai faktas, tik reik nuplauti, nufotkint ir i kioska :) nors pinigu kiek vertas dar nezinau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimai taigi as gulejau ir ziurejau, todel ir sakau kad apatinis salnikas pramustas :) o klausiu del to, kad jei kas remontavo - zino kaip kas kur ir nereik galvos sukti paciam po to darant. kuo daugiau infos tuo smagiau remontuot...

to Laumkelis. pas drauga apsisiko GR-o kolonke. gal jam kokiu salniku turi :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su sąlyga, kad negavau guoliu (ir turbut negausiu), o juos uzsakineti kainuotu apie 150 Lt ir sąlyga kad kolonke ar taip jau paberta, kyla klausimas.

 

Ar labai blogai butu jeigu vietoje adatiniu guoliu butu ideta tik spec pagaminta ivore ir bronzos ir su tepimo takeliais?

 

P.s. ar mano kolonkes kazkokios kreivos ar kas kita, taciau salnykas apatinis eina nuo ford transit vairo kalonkes, o originalai kaip sake shope kitokie visai....

Dar p.s. lirostoj ziurint kolonkes brezinukus, ten kur pas mane guoliai raso kad turi buti įvorės (bush), gal pas kitus įvores, cia gal tik pas many?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:( buvau ir igneroj ir visur kitur. Visas Kauno guoliu parduotuves apvaziavau, ir esme kad visi sako - matavimai coliniai, nieks netures, lirosta gali uzsakyti bet kaina vnt apie 80 lituku.

Neapsikenciau nuveziau ismieras tekintojui, darysim bronzine.... manau laikys simta metu. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:( buvau ir igneroj ir visur kitur. Visas Kauno guoliu parduotuves apvaziavau, ir esme kad visi sako - matavimai coliniai, nieks netures, lirosta gali uzsakyti bet kaina vnt apie 80 lituku.

Neapsikenciau nuveziau ismieras tekintojui, darysim bronzine.... manau laikys simta metu. :D

 

 

bandyk ir neuzmirsk pranesti apie rezultatus. Turetu pasiteisinti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.