Pereiti prie turinio

Sorento JAV/Europa skirtumai


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 74
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 10 mėnesių...

Šiandien turėjau laisvenio laiko, pažiūrėjau įdėmiau iš kur ten bėga. Pridedu dvi nuotraukas: vieną iš vidaus po kapotu, ten toks lyg guminis vamzdukas yra ties ta vieta, kur parodyta raudona rodyklė. Kitoje nuotraukoje matosi iš lauko pusės koks didelis kiekis išbėgo po sustojimo važiavus ~15min. Uosčiau tą skysti - na grynas vanduo, tikrai nėra aušinimo skysčio kvapo.

Kaip tik susitikau buvusį auto savininką ir paklausiau. Sako čia iš kondiškės bėga. O aš jam sakau, kad nebuvau įjungęs. Jis sako kondiškė kažkokia pusiau automatinė ir jei nustatyta vėjelio padėtis į langus, tai ji savaime veikia ir bėga kondensatas. Viską sudėjus, atrodo šita versija ir yra teisinga, bet vis vien stebina kondensato kiekis, kitose mašinose man taip nebuvo :rolleyes:

 

 

Iš kondicionieriaus čia vanduo :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Vaidas buvo rašęs, kad automatinėje dėžėje pakeitus tepalus 90% atvejų atsiranda problemų. Tai jeigu pravažiuota 160.000 ir problemų dar nėra, tiesiog važiuoti toliau, kol jos atsiras? Gamintojas rekomenduoja keisti kas 40.000km...

Taip pat galvoju ar verta keisti razdatkes tepalą (gamintojas rekomenduoja kas 100.000), tilto reduktoriaus tepalą (su LSD rekomenduoja kas 80.000).

Ačiū už nuomones.

 

KIA įdomus auto, jei pakeitus, tą kas būtina keisti, subyra. Iš pasisakymų (pažįstamų) atstovų, dirbančių KIA servise - niekada nepirkčiau KIA, nes tai auto iki garantijos pabaigos, vėliau neremontuojamas (už protingus pinigus). :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pakeičiau tepalus dėžėj, razdatkėj, tilte ir nieko neatsitiko. O šiaip KIA atstovai sutinka, kad Sorento geriausias modelis iš visų KIA.

Mindogas klausė apie dyzeliuką. Apie jį nieko nežinau, tik galiu pasakyti, kad tai mašinai 3,5 benzas nėra per galingas, todėl spėju 2,5 dyzeliukui truks smarvės.

Jeigu skaitai rusiškai, va čia rasi visus atsakymus http://forum.sorento.kia-club.ru

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuosiu be skandinimo.iki siol litu nebuvo,daba atsirado,galiu sau leist koki dzipuka paimt... :)

Be skandinimo, tai čia suprantama. Bet kiek tau reikia tų visureigio savybių? Pvz trasoje Sorento ne stebūklai, važiuoja ne itin minkštai ir maloniai. Na dar benzas, kurį turėjau, tai dar dar, bet dyzelis spėju daug prasčiau tiek dinamikos, tiek garso ir komforto prasme. Po miestą gal ir pusė bėdos su Sorento važinėtis - ne per daug grėmėzdiška išvaizda, tik prie supimo reikia priprasti, o ir automatas pavaras mėto ne itin švelniai (lyginu su BMW, Town&country, Lexus LX automatais - na šitų trijų kartelė aukštai užkelta, gal KIA net negalima su jais lyginti). O kas liečia visureigio savybių - rėminis džipukas, telpa 31 ratai, iki sodybos kaime nuvažiuosi.

Dėl Terrano, kurį tau rekomenduoja, aš būčiau skeptiškas. Nei jis komfortiškas, nei pasižymi patikimumu, nei ypatingu pravažumu. Tokiu atveju man asmeniškai patrulis labiau prie širdies (pagal pinigus manau kalbam apie modelį nuo 1998 metų), tik vat su dinamika pas juos irgi ne stebūklai, bet važiuosi neskubėdamas išdidžiai ir tai tikras visureigis.

O jei dar daugiau skirsi pinigų - tada Kukuruzer :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Kad ir senesnis, bet Land Cruiser. Bent jau nesigailėsi.

Manau, kad reikia pirkti tai kas patinka. Žinoma, dažniausiai nusiperkame įvaizdį, t.y. tai , ką įsivaizduojame , kad perkame. Bet tik tokiu būdu arba pasitenkiname pasirinkimu, arba nusiviliame ir ieškome kito. Pirkdami kitų rekomenduojamus automobilius, perkame ne įvaizdį, bet kitų suSIformuotą įvaizdį, kuris turi minimalius šansus patenkinti mūsų lūkesčius.

"Patarti kokį automobilį pirkti, tai tas pats, kaip patarti su kuo "ženytis""

Pvz man, nors ir žinau, kad toyota labai patikimi automobiliai, labiau patinka, ir sekančiu pirkiniu bus range rover. Tarp kitko , kai su savo glloperiu pravežiau (asfaltu ir apleista pieva) land cruizerio turėtoją, mano džipas gavo labai palankų įvertinimą ir net, sakyčiau, jaučiau lengvą pavydo gaidelę, kad už tokius pinigus galima nusipirkti tokį džipą. Aišku mano galloperis arti naujos mašinos būklės ,kas man kainavo 5000 Lt prie įsigijimo kainos (durną ir bažnyčioj muša - nuvažiavau į servisą ir pasakiau: sutvarkykit - sutvarkė......... aišku bėdų jokių po to, nes keitė ką tik galėjo, apie pakabą eina kalba.)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Manau, kad reikia pirkti tai kas patinka. Žinoma, dažniausiai nusiperkame įvaizdį, t.y. tai , ką įsivaizduojame , kad perkame. Bet tik tokiu būdu arba pasitenkiname pasirinkimu, arba nusiviliame ir ieškome kito. Pirkdami kitų rekomenduojamus automobilius, perkame ne įvaizdį, bet kitų suSIformuotą įvaizdį, kuris turi minimalius šansus patenkinti mūsų lūkesčius.

"Patarti kokį automobilį pirkti, tai tas pats, kaip patarti su kuo "ženytis""

Pvz man, nors ir žinau, kad toyota labai patikimi automobiliai, labiau patinka, ir sekančiu pirkiniu bus range rover. Tarp kitko , kai su savo glloperiu pravežiau (asfaltu ir apleista pieva) land cruizerio turėtoją, mano džipas gavo labai palankų įvertinimą ir net, sakyčiau, jaučiau lengvą pavydo gaidelę, kad už tokius pinigus galima nusipirkti tokį džipą. Aišku mano galloperis arti naujos mašinos būklės ,kas man kainavo 5000 Lt prie įsigijimo kainos (durną ir bažnyčioj muša - nuvažiavau į servisą ir pasakiau: sutvarkykit - sutvarkė......... aišku bėdų jokių po to, nes keitė ką tik galėjo, apie pakabą eina kalba.)

 

Šaunu kai esi kažkurios markės fanas, bet čia tik laiko klausimas kada tu pradėsi mąstyti - pravažumas, remonto išlaidos, patikimumas, išliekamoji vertė, įvaizdis ir t.t. Kai ateis laikas, tada ramiai atsisėdęs, su kalkuliatoriumi rankose paskaičiuok kokios buvo eksploatacijos sąnaudos, ir tada bus viskas aišku, jei tą patį atstumą būtum nuvažiavęs su Hyundai, Toyota ir Range Rover................

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Bijau sumeluot, bet jei neklystu 2005 nuo kažkurio mėnesio pradėjo eiti naujasnė dėžė: 5 pavaros vietoj buvusių 4 ir su trip troniku (jo tikrai nenaudosi, neskaitant pirmos savaitės ;) ).

Aš turėjau 2005m modelį su trip troniku.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bijau sumeluot, bet jei neklystu 2005 nuo kažkurio mėnesio pradėjo eiti naujasnė dėžė: 5 pavaros vietoj buvusių 4 ir su trip troniku (jo tikrai nenaudosi, neskaitant pirmos savaitės ;) ).

Aš turėjau 2005m modelį su trip troniku.

Turėjau 2005 su triptroniku, ir trasoje kai reikdavo staigaus pagreitėjimo tik su juo ir dirbdavau, tikrai veiksminga, nes automatomato padėtyje kai dėdavau ant gazo ji pradėdavo baubt kaip skerdžiama o tik po to perjunkdavo pavarą. Ekonomijos atžvilgiu, kada būna ilgesnes įkalnės, triptroniko padėtyje ne taip greitai persijunge į žemesne pavarą o 3.5 benzo jėgos visai pakanka. Čia paskaičiau, kad pas jus duju ryja po 20 ar daugiau, tai aš tilpdavau į 17. Tiesa pas mane ant tiltu perjungimo buvo 2wdx4wdir4low.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau 2005 su triptroniku, ir trasoje kai reikdavo staigaus pagreitėjimo tik su juo ir dirbdavau, tikrai veiksminga, nes automatomato padėtyje kai dėdavau ant gazo ji pradėdavo baubt kaip skerdžiama o tik po to perjunkdavo pavarą. Ekonomijos atžvilgiu, kada būna ilgesnes įkalnės, triptroniko padėtyje ne taip greitai persijunge į žemesne pavarą o 3.5 benzo jėgos visai pakanka. Čia paskaičiau, kad pas jus duju ryja po 20 ar daugiau, tai aš tilpdavau į 17. Tiesa pas mane ant tiltu perjungimo buvo 2wdx4wdir4low.

 

tai gal i 17 ltr tipdavai kad 5 pavaru tas automatas su tiptroniku?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pas mane tas pats 5 laipsnių triptronikas buvo, razdatkės pozicijos irgi tos pačios. Sąnaudos daug nuo maršruto priklauso, pas mane visos mašinos daug valgo.

Sorento turi viršsvorio, o junginėt pavaras rankiniu būdu siekiant sutaupyti litrą dujų - man panašu į iškrypimą :D Pažaidi vieną dieną ir duodi automatui dirbt savo darbą.

Šis automatas vienas prasčiausių iš tų, kur teko turėti - tas tiesa, bet vis vien geriau už bet kurią mechankę :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis automatas vienas prasčiausių iš tų, kur teko turėti - tas tiesa, bet vis vien geriau už bet kurią mechankę :P

Bet pati dėžė patikima, ar ne? reikalauja ypatingos priežiūros ar tik laiku atliekamo tech. aptarnavimo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

pliki abu kaip priklauso. Keista kad EX'as be spoilerio.

 

o dėl triptroniko tai didelio skirtumo nėra,nes vistiek jis dirba ne taip kaip norėtųsi

Redagavo Poliarinis_eziukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.