Pereiti prie turinio

Draugas nusižiūrėjo Terrano


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, užmatė draugas šituos skelbimus http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/nissan-terrano/id-728527 http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/nissan-terrano/id-720296 ir užkibo. Gal kas pažystat pardavėją? Ir šiaip, kokia jūsų nuomonė apie šitą modelį? Pats su Terrano reikalų neturėjau, tik tiek, kiek čia skaičiau. Važinės jis dažniausia mieste, kartais miške į žvejybą. Iki pomidorų skandint tikrai negalvoja. Dėkui visiems už- nuomones.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis tiek reikia tikrint dugna po galinem sedynem ir rema, panasiu metu draugui ciupinejau, tai korozijos pozymiu jau yra... toki nusipirkus reikia daryt antikorozini, nes po keliu metu gali niuansai islyst... be to rekia ziuret priekinius posparniu sujungimo siules su kebulu is variklio skyriaus, prie sankabos bakelio ir kitoje puseje uz saugikliu bloko, jei rudys lenda, lauk siurprizu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Teranas tikrai geras variantas,variklis patikimas,greiciu dezes situ metu Teranu,nebeproblematiskos,tinka ir po miesta vazinet,

ir nuo asvalto nebaisu nusukt.

 

o tai siu metų nebereikia dapilti i greiciu deze 1,5L tepalo virsaus? aš ką tik nupirkau tepalus ir nuvežiau servizistus primokiau kad reikia virsaus pripilti...

o del rudziu tai pas mane is prancuzijos toks pats , tai nei rudelės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai siu metų nebereikia dapilti i greiciu deze 1,5L tepalo virsaus? aš ką tik nupirkau tepalus ir nuvežiau servizistus primokiau kad reikia virsaus pripilti...

o del rudziu tai pas mane is prancuzijos toks pats , tai nei rudelės.

Nuo 99m.jau nebereikia dapilti.Jei pas tave nera rudziu,tegul apdirba tau dugna,rema,slekscius kokiu tektilu,ilgai nesupus Teranas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu garantotas 100 proc? pas mane taranas 2000.08men

Dezej po 99m.tepalo ypilimo skyle yra 1,5cm auksciau,negu senesniuose modeliuose,plius pirminio veleno guolis statomas patvaresnis

,taip,kad jei supylei apie 5ltr.tepalo,tai gerai.Skirtumas tik toks,kad senesnio modelio dezei reikejo pilt per virsu,naujesnio

visa supili per ypilimo skyle.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.