Pereiti prie turinio

nedirba ant duju 6 cilindras cherokee 4.0


koskoko2

Rekomenduojami pranešimai

sveiki kas gali buti kai nedirba ant duju 6, paskutinis cilindras, ant bendzo dirba gerai, kompresija yra, voztuvai nereguliuojami, oro netraukia ir. t.t. variklis 4.0

 

patikrink laidus ir zvakies,manou elektrikoi problema,gal but kad laida pramusa,ar zvakei jou amba.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nedirbo penktas ir sestas cilindras ant dujų...nuvariau pas dujininkus : dujos viskas ok, elektra ok, vakumai ok,filtrai isiurbimas ok...ilgai zaidė - rado kad ora gaudo per puršktukų gumeles..ant benzo nesijaucia, o ant dujų blogai dirba...tai teko visų purkštukų gumas pakeisti ir ok :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki kas gali buti kai nedirba ant duju 6, paskutinis cilindras, ant bendzo dirba gerai, kompresija yra, voztuvai nereguliuojami, oro netraukia ir. t.t. variklis 4.0

Jeigu stovi paprasta dujų įranga tai iš kur žinai kad nedirba 6 cilindras.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ne ant jeep'o, bet ant passato buvo - pasikeitus naujas žvakes, po kokio mėnesiuko atsisakė vienas cilindras. visaip žiūrėjau, o problema buvo - nusprogusi žvakė. išsukta kibirkštį duoda, o cilindre ne. pakeičiau ir važinėju be problemų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kartais issipletimo bakelyje spaudimo nera, neburbuliuoja ir pan, tipo kaip galvute ar tarpine butu pramuse?

Man taip buvo, tai tosola padavinejo( is duju sildymo sistemos, paciame reduktoriuje) i cilindra ir ji plove pastoviai... Jis ir ne dirbo normaliai, su vandeniu vietoje benzino neturetu geriai veikti:rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.