Pereiti prie turinio

Xbradas FREE - foto ir atsiliepimai


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 53
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

koki kura pili kad prie tokios temperaturos uzsalo? :huh:

is degaliniu... bet ir ten visokiu brudu prekiauja... kai buvo daugiau salcio, vanduo uzsales buvo i leda, dabar biski atsilo ir vanduo nesusala pilnai... filtre radau panasau i sniega, kuris uztrambavo vamzdelius..., su kompresorium prie 8,5 atm. neprapuciau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagus buvo renginukas :) . Daug sniego, emociju ir veiksmo :liux: . Aciu kad Pelkiu Vilku komanda priglaude vienisa sturmana. Stengiausi jus vest teisinga kriptim. Ir aciu kad tai ivertinot. Ta diena vakaras buvo ilgas.... Ir rytas kita diena prasidejo po pietu :D .

To Meris. Noretusi suzinoti kokius nors rezultatus ar suvestine. Visi kaip ir visus taskus paeme. Netgi reido kai kurie daliviai ligtai ijeme KP02, sprendziant pagal nuotraukas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne visi sulaukė manęs po evakuacijos prie KP13... ir nepaliko kortelių, bet aplamai beveik visi įvykdė numatytą programą, kai kas nuklydęs iš reido ir KP2 buvo priverstas paimti :) galiu tik dar kartą pasveikinti visus - rezultatai puikūs icon_thumright.gificon_thumright.gificon_thumright.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip vyrai pastebejau, kad dauguma nebande iveikt kazkurius sunkumus, jei nebandysit, tai nezinosit galemybes savo masinos, tai kad darykit savo kelia o ne eikit kazkurio pedom (vilku) :girtas::P o seip didelis dekui, kas dare sita rengini, nes negalvojau, kad sniega sunkiau iveikt nei purva :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip vyrai pastebejau, kad dauguma nebande iveikt kazkurius sunkumus, jei nebandysit, tai nezinosit galemybes savo masinos, tai kad darykit savo kelia o ne eikit kazkurio pedom (vilku) :girtas::P o seip didelis dekui, kas dare sita rengini, nes negalvojau, kad sniega sunkiau iveikt nei purva :rolleyes:

 

 

eeee cia kas kam kelia skine??? nors bent musu TLC ir NP GR'ai tai tikrai nemazai sniego nustume normaliai vaziuojant pagal legenda?? dar musu maza komanda ir 4 ivarcius pro vartus ivare :)

 

 

Turiu kai Lee ir Momo dailiuoju ciuozimu uzsiima 1 failas 50 mb

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip vyrai pastebejau, kad dauguma nebande iveikt kazkurius sunkumus, jei nebandysit, tai nezinosit galemybes savo masinos, tai kad darykit savo kelia o ne eikit kazkurio pedom (vilku) :girtas::P o seip didelis dekui, kas dare sita rengini, nes negalvojau, kad sniega sunkiau iveikt nei purva :rolleyes:

 

Šiaip aš tikrai neesu tokiu renginių, taisykliu žinovas ar teisėjas, bet dalyvauju nepirmą kartą.

Mano manymu jeigu važiuojam pagal "Legenda" ir ten rašoma: "lauko keliuku iki žvyrkelio" tai aš ir suprantu kaip taisyklę, gad važiuoti reikia lauko keliuku!

 

Vycka stumdo sniega, kad važiuoti "lauko keliuku" tuo tarpu Pelkiu Vilkai, apvaziuoja per arimą ?!!!

 

Tai gal man nesusipratėliui Wrangler TJ galetu paaiškinti ka norėjo tuo pasakyti ?

O dėl "KP13" , mes irgi eilėje stovėjom, kad pasismagint :) bet jei tie patys šaunuoliai, važiuodami ne pagal "Legenda" sugeba skylę užkišti iš kito galo, tai "sorry" del jūsų ne vienas ekipažas apsisuko ir nepatyrė malonumo :)

 

Tai išvada ir peršasi tokia, kad nelabai suprantu ko čia girtis ??? Ar kritikuoti kitus ???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip aš tikrai neesu tokiu renginių, taisykliu žinovas ar teisėjas, bet dalyvauju nepirmą kartą.

Mano manymu jeigu važiuojam pagal "Legenda" ir ten rašoma: "lauko keliuku iki žvyrkelio" tai aš ir suprantu kaip taisyklę, gad važiuoti reikia lauko keliuku!

 

Vycka stumdo sniega, kad važiuoti "lauko keliuku" tuo tarpu Pelkiu Vilkai, apvaziuoja per arimą ?!!!

 

Tai gal man nesusipratėliui Wrangler TJ galetu paaiškinti ka norėjo tuo pasakyti ?

O dėl "KP13" , mes irgi eilėje stovėjom, kad pasismagint :) bet jei tie patys šaunuoliai, važiuodami ne pagal "Legenda" sugeba skylę užkišti iš kito galo, tai "sorry" del jūsų ne vienas ekipažas apsisuko ir nepatyrė malonumo :)

 

Tai išvada ir peršasi tokia, kad nelabai suprantu ko čia girtis ??? Ar kritikuoti kitus ???

Oi atsiprasou uzgagvou kaska,bet tiesa ira tokia, kai mias stovim ir lakstom pier laukus(sturmanai) ir jieskom kialio visi paprasciausia stovi ir laukia kol mias parodisim kur vaziot :angry: "Vycka stumdo sniega, kad važiuoti "lauko keliuku" tuo tarpu Pelkiu Vilkai, apvaziuoja per arimą ?!!!" kur taisikliesia parasita kad niegalima apvaziot kaska??? diel KP13 atsiparasou biet Ginciai kaskam padiejo(kai mias jou varem atgal) tai nesuprantu kas tian laukia eilei,ir kas stabdie?????

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taisyklės jūs taisyklės, legenda tai orientacinis važiavimas pagal parodyta lentelėse kryptį tam tikrais atstumais, o legendai pasibaigus prasidėjo orientacija pagal navigacija, kordinates, tai KP , o prie jų gali važiuoti kaip nori, nesvarbu iš kurios pusės bet važiuoti reik taip kad nežalotum gamtos

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.