Pereiti prie turinio

vw t3 syncro, gal kas domisi ar turi toki


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki 4x4 mylėtojai. dar kol kas naujokas (šiame sporte, pramogoj, hobyje). Off-road domiuosi senokai. Pastaruoju metu už akių užkliuvo VW T3 syncro, modelis, senas bet akį traukia. Pasigilinau ir radau nemažai klubų ir žmonių besidominančių šiuo modeliu, tačiau tai ne LT, o svetur. Tai va gal yra žmonių kurie taip pat kurie žino ką nors apie šitą techniką, butų įdomu pabenrauti ir išgirsti žinovų nuomone. Ačiū. :?:

 

palyginus su su tikra pelke tai tik "ligts off-road" tačiau ir čia šiek tiek užimtumas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Buvau internete užtikęs, kad bičas į T3 syncro įkišo subaru SVX H6 motorą, turintį 170kW

 

 

Tau vat ir idomu ka but galima ikist is TDI motoru nes tie busikai buna "SYNCRO 14' ir SYNCRO 16' ". Keturiolika buna ir dyzeliai, o 16 stovi WBX motorai. I 14 kisa 19 TDI motora ir vaziuoja, o del 16 neaisku. I ne sinkrinius tai visokiu motoru deda ir audi ir subaru ir vw vr6 ir net porsche

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=123344538&pageNumber=25&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=44%2C45%2C46&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&tabNumber=2

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Aciu uz atsakymus. Va cia dar tokia foto radau. Ten pagal mane 3 indikacines lemputes: priek. tilto, visco movos isijungimo ir galinio tilto reduktoriaus blokiruotes. Tik pastebejau, kad ne visose T4 syncro po panele toks piesinukas buna. Idomu, kaip su dalim galinio tilto, sincro movos? Ar vaziuoji tol kol viskas dirba, o po to pasidarai iprastini su priekiu varomu, nes daliu kainos kosmines?

post-2189-12939146971692_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai kad ne visose, pas tave cia gal koks navarotas su pilnai atjungiamu galu gali but padarytas, nzn, nemates tokio piesinuko :huh: Bet paprastai tai ta istraukiama knopke jungia blokyruote. Tai jei ji turi tik 2 padetis - istraukta ir sustumta, tai manau, kad visgi ten bus blokyruotes galines tarp galiniu ratu (ne tarpasines) valdymas. Gamykliskai pas VW syncro sistemoj visco mufta neatsijungia, nebent priburta butu kas. O kitos lemputes tik kaip indikatoriai greiciausiai, arba isvis nedega niekad.

Ant T3 tikrai yra gaminami spec. komplektai vietoj visco muftos dedasi tiesus sujungimas, ir pasidaro priekis prijungiamas vakumu (ten visad varo galas)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas tave cia gal koks navarotas su pilnai atjungiamu galu gali but padarytas,

 

Dar neturiu buso, bet galvoju apie si varianta. Pagal pinigus iseina tik su 2,4 D. Aisku, idealiausia butu su 2,5 TD, nes busas bus skirtas ir 2,5t priekabai tampyt. 2,4D truputi silpnokas. Kiek ziuriu, tai busu pasirinkimas su 4x4 praktiskai nera apart VW.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar mačiau skelbimuose Reno trafiką, Mitsu L300 (šitas nėra retas, agregatai kaip pajero), Toyota hiace, rusų Gazelę - kai ką galima rasti.

 

A.

 

Dar neturiu buso, bet galvoju apie si varianta. Pagal pinigus iseina tik su 2,4 D. Aisku, idealiausia butu su 2,5 TD, nes busas bus skirtas ir 2,5t priekabai tampyt. 2,4D truputi silpnokas. Kiek ziuriu, tai busu pasirinkimas su 4x4 praktiskai nera apart VW.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Aciu uz atsakymus. Va cia dar tokia foto radau. Ten pagal mane 3 indikacines lemputes: priek. tilto, visco movos isijungimo ir galinio tilto reduktoriaus blokiruotes. Tik pastebejau, kad ne visose T4 syncro po panele toks piesinukas buna. Idomu, kaip su dalim galinio tilto, sincro movos? Ar vaziuoji tol kol viskas dirba, o po to pasidarai iprastini su priekiu varomu, nes daliu kainos kosmines?

Pas mane yra toks busas, paletintojo pas juos nera, o tas jungiklis vakuminiu principi blokuoja galinius ratus. I prieki vaziuojant varo visada visi 4 ratai, o atgal vaziuojant varo tik priekinis tiltas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat mano galaxis atbulas tik su priekiniu tiltu vaziuoja, galvojau gal kas negerai,o pasirodo taip turi but. Nesamone kazkokia padaryta. Tai tada kaip suprantu agregatai tie patys pas galaxy ir t4. Reik burt blokiruote galiniam reduktorui, nes ta syncro nelabai pateisina lukesciu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vat ir man tokiu minciu kyla kad kazkas negerai,atgal girdisi kaip girgzda ten kazkas. O gal netycia perdavimo santyki zinai?

Vat ir man kazkas traskejo kai atgal vaziuodavau ir tai veikdavo,tai neveikdavo galas,delto ir keiciau reduktoriu. Pas mane kad varitu galas tai valdo vakuumas ir rele dar stovi,kai ijungi atbulini kazka ten uzblokuoja kad atgal veiktu cia kaip as suprantu,galiu kazkur ir klisti smile.gif

Cia imetu apie golfo agregatus ir perdavima,manau pas galaxy bus panasei tik gal perdavimai kiti

 

 

Dabar dar ETKA paziurejau tai pas Sharana viskas labai panasu i golfa,ir vakumas ateina ir elektra,ir reguliatorius panasus ant reduktoriaus stovi. Jieskok galu reduktoriuje,elektroj,vakume,nes turi veikt ir atgal visi keturi ratai wink.gif

syncro.pdf

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sveiki,

 

Gal kas zinot ka reiskia ar esat susidure su VW T3 syncro, yra du arba vienas jungiklis (blokiruotes) ar dar kazko, buna pas kitus modelius vienas, buna arba du, kuom jie skiriasi, kokios ju funkcijos?

 

 

P.S.

kaip cia iterpti paveiksliuka?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.