Pereiti prie turinio

vw t3 syncro, gal kas domisi ar turi toki


Rekomenduojami pranešimai

Kodel nuvyliau?Na zmones vazineja su tais Synchro ir nieko ,tik kaip ir sakiau reikia svelnei.Cia as gal biski ir persudziau ,teisiog mano atveju tai nebuvo originali masina ir kol dar buvo organine sankaba lig ir ok buvo bet kai idejau metalo keramika tai ir prasidejo...

 

Exsrimo tikrai ne bus, kazkur pravziot....Priemolis labai baisus dalykelis.Ten , bent kur buvau, tai kada sausas oras OK, bet jei lietukas-tai itariu bus "zopa", Meris pasakis ta pati, Tai ir butent tam dalikui, nes 70% kelias, ir 30% bekele.. Mat as senas, tai masinukes jau tausoju :D/>

Redagavo RimasK
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 55
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Na kaip ten bebutu apsispres vistiek privalesi pats,tik manau ir pats supranti ,kad 4x4=daugiau remonto islaidu ypac ant retesniu modeliu kaip synchro ar pan.O jei nebutinai reikia buso tai patarciau ziureti kazka is Qatro,nes cia mano nuomone labiausei keliui pritaikyta 4x4 ir kai reikia padeda kazkiek bekelei,plius naudotu detaliu pasirinkimas pakankamai platus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Na kaip ten bebutu apsispres vistiek privalesi pats,tik manau ir pats supranti ,kad 4x4=daugiau remonto islaidu ypac ant retesniu modeliu kaip synchro ar pan.O jei nebutinai reikia buso tai patarciau ziureti kazka is Qatro,nes cia mano nuomone labiausei keliui pritaikyta 4x4 ir kai reikia padeda kazkiek bekelei,plius naudotu detaliu pasirinkimas pakankamai platus.

 

V butent , ketiasne sankaba,,bet zinau, kad ira ir sankaba sustiprinta, ir dezes rem. komplektas perdavimo skaiciui mazinti...Bet kaip ne butu -aciu uz patarima smile.gif

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 mėnesių...

Nu nusipirkau 2 metus svajota T4 synchro. Ilgintas, 2,5 tdi, baltas....prie biciu tinka ir labai - talpus, pravazus, palyginus taupus. Tai va toks klausimas daba kamuoja: ijungi degima, uzsidega kruva skydelyje lempu: akumo, raudona tepalo leika, visokios pakaitinimo ir t.t,. Po poros sekundziu beveik visos lempos gesta, tame tarpe ir raudona tepalo leika. Variklis nedirba, tepalo spaudimo nera, o tepalo lempa gesta. Kas cia? Norma ar kazkas prichimicita? Auto 99 m., panele is nauju. Vieni sako, kad taip turi but, o kiti - tikrink mechaniskai spaudima. Kadangi 4x4 busa jau turiu, tai dabar pardavineju savo Tayota 4runner: http://auto.plius.lt/skelbimai/toyota-4runner-3-0-l-visureigis-1995-dyzelinas-2856957.html

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.