Pereiti prie turinio

opel frontera sudege turbina


Rekomenduojami pranešimai

sveiki, atsitiko beda, Fronterai 2,8 tdi (96 m.) sudege turbiniukas, gal kas zino,kur restauruoja,buvom servise, kainas kosmines pasakoja... buciau labai dekingas uz info,o gal kas turi parduoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dariau,kaip ten su ta bielorusiska turbina? butinai parasyk,kas gaunasi.Asmeniskai as esu tos nuomones,kad stebuklu tarpe turbinu nera :) tik reikia rankas tureti,ir biski smegenu:) O Agrotiekimas- mano megstamiausia pasivaiksciojimu vieta :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Sveiki. OF 2.3 td ant turbinos stovi toks vakumas,ar kazkas panasaus. Is virsaus ant jo maunasi viena slangele-plastm.vamzdelis. Ji numovus,kas nors turi darytis,ar ne? Traukt ar pust ora turi? Gal ir durnas klausimas,bet pas mane ten joks veiksmas nevyksta. Pati turbina tai pucia. Tik nematavau kiek ji pucia..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. OF 2.3 td ant turbinos stovi toks vakumas,ar kazkas panasaus. Is virsaus ant jo maunasi viena slangele-plastm.vamzdelis. Ji numovus,kas nors turi darytis,ar ne? Traukt ar pust ora turi? Gal ir durnas klausimas,bet pas mane ten joks veiksmas nevyksta. Pati turbina tai pucia. Tik nematavau kiek ji pucia..

Turi pūst , bet ant laisvų sūkių to nepajusi - geriausiai jaučiasi kai variklis dirba su apkrovimu ir apie 2000 aps/min sukasi.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki. OF 2.3 td ant turbinos stovi toks vakumas,ar kazkas panasaus. Is virsaus ant jo maunasi viena slangele-plastm.vamzdelis. Ji numovus,kas nors turi darytis,ar ne? Traukt ar pust ora turi? Gal ir durnas klausimas,bet pas mane ten joks veiksmas nevyksta. Pati turbina tai pucia. Tik nematavau kiek ji pucia..

cia wastegate voztuvas jis ismeta perteklini sliegi i duslintuva.turi pusti

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

kad apie turbinas kalba tai ir man įdomu, kaip cia turi buti :) turiu Frontera B 2.2d tai pastebėjau kažkaip kad ne visada nuo 2000 apsukų pradeda jaustis didesnė trauka, šiaip draugas pasakė, kad turi prie didesnių apsukų kietėti storiausia šlanga einanti iš turbinos. Pabandęs pastebėjau, kad ji kietėja truputį, bet tikrai galima laisvai suspausti ranka ir užkėlus apsukas, ir dar pastebėjau kad kažkur iš turbinos eina dūmai, nezinau ar pro tarpinę ar dar kur, reikia nusiimti turbinos gaubtą ir žiūrėti. Turiu kitą mašiną panašiu varikliu 2.0 dyzelis, tai užspaudius apsukas virš 3000 ta pati šlanga pasidaro mkieta kaip akmuo, tai galima spręsti, kad fronteros turbina reikalauja remonto :) gal dar kaip namuose pasitikrinti turbina tokiam varikliui galima kas patars, šiaip mašina tai važiuoja normaliai ir ekonomiškai, bet šaltą užkūrus ir užkėlus apsukas iki 2000 ji dūmina baltu dūmu ir šokinėja apsukos laikant tolygiai. Karštam varikliui lyg viskas praeina. Čia gal susiję dalykai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Numauk nuo turbos oro padavimo zarna ir pajudink asele aukstyn zemyn ir pirmyn atgal.Jei yra klibejimas (ypac pirmyn atgal)teks remontuot turbina.Melsvas dumas gali buti del nevienodo purkstuku darbo arba privarva is turbos tepalo i oro kanalus ir kol neispucia degina tepala ir dumina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūtinai pati turbina čia gali būt kalta - gali ir valdymas kvailiuot , ir oro kolektorius nuodegom užkištas (čia visų 2,0; 2,2 DTi liga (nėra oro nebus kam ir turbinos įsukt)) , ir išmetimas užkištas (irgi turbos neįsuka), ir oro kolektoriui sklendės durnavoja arba jų valdymas. Dūmingumas šaltam irgi gali būt dėl užkišto oro kolektoriaus - ne vienam varikliui jau gydėm tą ligą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.