Pereiti prie turinio

UAZ'o kariški ir kolhozini tiltai?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 140
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Manau viskas priklauso nuo to kur ir kaip naudoji savo mašiną... Jei važinėji nedaug, o tame nedaug didesniają dalį sudaro bekelė, o ne asfaltas, o ir nelakstai ant 90km/h, tai dėk nors ir į abu tiltus...

Jei eksplotuoji priešingai, nei aukščiau aprašiau, dėk į galinį... pats įsidėjau į galinį - pravažumas gal kiek ir pagerėjo, bet per daug nesijautė skirtumo nuo to kai buvo be blokiruotės. O vat kai įsidėjau ir į priekinį - mano gazikas pasikeitė iš esmės... Iškart per pirmą išvažiavimą pasijuto kad pravažumas žymiai geresnis, neradau kur užbuksuot, :D , truputį pablogėjo valdomumas, bet nedaug... Darant pačiam, kaip jau kiti sakė, sudėtingiausia taisyklingai sureguliuot "porą", gali tekt tiltą surinkt ir išardyt kelis kartus... (man pirmą kart darant pakako 3 kartų)... O iš įrankių tai nelabai ko ten ir reikia, "sjomniko" guoliams nuimt nebent, bet ir be jo galima apsieit...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei abu tiltai blokuoti 100 proc.idomu kaip su valdymu tada,ant kiek blogeja vairavimas

jei padangos pusiau lysos tai jokių pasikeitimų beveik nepajusi, o jau su rimtu protektorium tipo "eglute" vo tada bus sunkumų, pas mane tik galas blokuosi ir jaučiu vairuojant :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei padangos pusiau lysos tai jokių pasikeitimų beveik nepajusi, o jau su rimtu protektorium tipo "eglute" vo tada bus sunkumų, pas mane tik galas blokuosi ir jaučiu vairuojant :(

boogeriai,tai gal tada neverta blokuoti,vaziuos tada kur jam reikia vairo nepasuksi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

pas mane priekiniam tilte blokiruote,tai as neapsikentes susidejau habus,nes kelis kartus buvo,kad 90 laipsniu sankryza uzsukau tik atsitraukdamas atgal. Pradedi sukti, suka gerai,tik susiblokuoja ir tiesiai tada :) beje galinis taippat blokuotas. tad keliu geru vaziuojant atjungiu pusasius,o bekeleje susijungiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

sveiki norejau paklauti gal kas zino kaip yra ten su tais kolhoziniais ir kariskais tiltais pirkau samuraika yra uzdeti kolhoziniai tiltai ar kariniai tiltai tokie pat ar ne norint pakeis i karinius ar dauk reiktu perdirbineti ar jie tokie pat turint omeny tvirtinimus

Gal galetum imesti foto kaip pastatyti tiltai.AS konstruoju samuraju su kariniais tiltais buciau dekingas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 7 mėnesių...

atnaujinsiu biski tema klausimu :) koks veikimo principas BTR blokiruotes? kai pradeda ratu greiciai skirtis,ar kaip kitaip? cia rasoma kad sunkiai vairuojasi ir tt.. pas mane jeep sublokuoti abu tiltai,bet vairuojasi normaliai. tik atbulu darant posuki sikna nelabai klauso.. aisku pas mane blokiruociu veikimo principas kitoks,uzblokuoja nuo gazo. o kaip ten su BTRke?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

atnaujinsiu biski tema klausimu :) koks veikimo principas BTR blokiruotes? kai pradeda ratu greiciai skirtis,ar kaip kitaip? cia rasoma kad sunkiai vairuojasi ir tt.. pas mane jeep sublokuoti abu tiltai,bet vairuojasi normaliai. tik atbulu darant posuki sikna nelabai klauso.. aisku pas mane blokiruociu veikimo principas kitoks,uzblokuoja nuo gazo. o kaip ten su BTRke?

kaip nuo gazo :D :D :D smulkiau paaiškink :) ba dar tokio negirdėjau įrengimo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip nuo gazo :D :D :D smulkiau paaiškink :) ba dar tokio negirdėjau įrengimo

nu nereikia taip garsiai zvengti :) tai va,bandau paaiskint: blokiruotes ijungima valdo satelitu dezutes pirstas. masinai riedant be gazo,arba vos vos palaikant,blokiruote buna "plaukiojancioje" padetyje, dantukai turi galimybe prasokineti kai skiriasi ratu greiciai.. uzminus tapke,pirstas stuma i sonus du dantracius(nu jie nelabai panasus i dantracius,bet nezinau kaip juos pavadint) ir kietai sujungia su pusasiu dantraciais. dantukai nebeturi sansu prsokinet del uzverzimo.. as pats kai laikiau rankose blokiruotes,gal pora savaiciu sukau galva,-blyn kaip gi jos veikia??? kai dasuto, ziuriu, kad prosce prostovo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia parodyta kaip veikia amerikonu detroit locker (nuo gazo):

 

http://www.youtube.com/watch?v=FYBOoljH-qE&feature=related

 

konstrukcija kitokia detroito,bet principas taspats..

 

va cia powertrax'as kur pas mane

 

http://www.ebay.com/itm/Powertrax-No-Slip-Locker-Toyota-Tacoma-T100-Tundra-8-4-/390300101907?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item5adfb2ed13

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiksliau jos ne nuo gazo veikia, gaza per posuki gali paduot, bet ana vistiek atsiblokuos nes 1 ratas ims suktis greiciau, nebet perdaug paduosi ir anas ims buksuoti.

http://www.youtube.com/watch?v=kL0hPEOStGk&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=WTKnGRNzigA&feature=player_embedded#!

tu neteisus. nuo gazo veikia. ir posukyje uzmynus gaza,nepaleidzia rato. posukyje reikia labai akuratniai su gazu elgtis.. bratka,vazineju ir jauciu kas darosi su masina posukiuose. visokiais rezimais isbandziau,dabar turiu aukso viduri ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1 ratas :rolleyes:

nesupratau ka cia parasei... tarp kitko pats vaizdo medziaga idejai, ir jei angliskai supranti,tai paskutinese 10 sekundziu aiskiai pasake ,kad bukite atsargus posukiuose, ypac kai slapia ar slidu... ant sauso asvalto net jauciasi kaip traukia i sona masina (aisku kai uzmini) o jei ramiai,-puikiausiai vairuojasi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust ar pamynus gaza, ir sukant posuki, masina visiskai nesisuka, ar sukasi ir 1 ratas prabuksuoja?? Ir kiap tas garsas?? Vaziuojant labai girdisi kai blokiruote "praslysta"?

Seip teoriskai, kiek supratau, ji turi issijungt ir pamynus gaza, nes 1 ratas pradeda suktis greiciau, ko pasekoj atsileidzia 1 is tu "dantraciu" nes jie turi laisvuma vienas su kitu ant prasukimo, ir tam pirstuj 1 ta dantrati itempus, antras turi galimybe atsileist . Bet matyt labiau pamynus gaza ji buna uzsirakinus ir ji tiesiog neatsileidzia, ir neatsijungia :rolleyes: . Pats tokios nebandes, todel sunku ka tiksliai pasakyt, bet uztat labai sudomino. Jei kas netaip pataisykit. :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.