Pereiti prie turinio

TLC 95 blokiruote


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, neseniai nusipirkau 95 tlc, kaip ir viskas gerai, bet va vakar pakabinau ji truputuka ant griovio, neisvaziavau...tad ijungiau blokiruote, ta prasme ijungiau pavara LL, ir dar ijungiau galinio tilto blokiruote kuri randasi siek tiek zemiau vairo kaireje pusese, skydelyje uzsidege kad blokiruote ijungta(dega zaliai)o kai galini tilta sublokavau pradejo mirkseti kad sublokuotas galinis tiltas(skydelyje mirksejo bet nedege raudonai)...kai pradejau, ir bandziau isvaziuoti pamaciau kad visgi sukasi tik du ratai, vienas priekyje, vienas gale...kokios gali buti problemos, ar as dar nemoku normaliai sublokuoti, ar kazkas pas mane cia sugede...?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sutvarkoma kas įmanoma sutvarkyti.... o kai gabalais iškritęs korpusas ar susvylus inkaro ritė, tai keisti reik...

Visas mazgas kiek klausinėjau naujas kaštuoja vos ne 2-3 tukst.lt :)

sudėtingo daug nėra, bet kruopštus ir negreitas darbas + reik tūrėti žinių ir patirties... saviškes gal trys kart perrinkinėjau, kol išstudijavau kas ir kaip... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu mirksi blokatorius neveikia

Jei mirksi, tai blokiruotė tikrai neveikia, pas mane buvo taspats. Pirmiausia tikrinau elektros instaliacija. Ir srovės neradau prie blikiruotės. Buvo nupuves laidas prie fiškės. Fiškė stovi po kairiu slenksčiu arčiau galinio rato. [na po keleivio kairės pūsės durimis], pasilenksi surasi. :santa:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klysti tamsta, gali mirksėti o blokiruotė būt susiblokavus... panagrinėk schemą ir suprasi... maniškėj vis nerandu kur laidas nutrūkęs, tai irgi mirksi, nors ir susiblokavus...

Tai, kad labai nesunku patikrinti ar susiblokaves ar ne. Tiesiog ta fiškė nuo rato gauna daug visokio š..., todėl ir siūlau žvilgterėti, juk nieko nekainuoja :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

ten kur du laidai storesni - ant tų kontaktų duok 12V ir pakeitęs poliariškumą vėl... turi suktelt vienon ir kiton pusėn... bet įtampą duok trumpai 1-2 sekundės... ilgiau laikant kais apvijos...

 

Aciu uz atsakyma. radau kita varikliuka nes mano gabalais isbyrejo :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

siandien nuiminejau sena varikliuka, tai tikrai buvo siaubas :wacko: , parejo gabalais, kai nuiminejau varikliuko veleneli vidui nusoko "stoporius", kartu su juo vidui liko krumpliaratukas <_<

Krumpliaratuka isemiau o vat tas "stoporius" liko, ispiliau tepala bet jo nebuvo.

Taigi klausimas- man iskart nusisaut, ar galima kazkaip ji istraukt neardant tilto :blush:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.