Pereiti prie turinio

TLC KZJ-77 3,0 LX arba HDJ 80 VX


Rekomenduojami pranešimai

Prasau jusu kritikos.

Uzsimaniau persesti is 1990 m. TLC 70 2,4LT, i KZJ-&& 3,0 arba i TLC 80 4,2d.

 

Tik niekaip neapsisprendziu del modelio.

 

Yra du patrauklus TLC modeliai. Tai TLC 77 ir TLC 80.

 

TLC 77 yra paprastesnis. Todel patikimesnis. Be to, 77'uko eksplatacija yra pigesne (nes 77'uko variklio turis ne 4,2, o 3,0. 77'uko priekinis tiltas gali buti isjungtas, o tai irgi sumazina kuro sanaudas. Manau, su TLC 77 galima sutilpti i 11 ltr/100 km, o TLC 80 prarytu apie 14/100 km. Tas pat ir su variklio tepalo kiekiu i TLC 80. Mineralines nepilsi, o sintetika ar pusiau sintetika i TLC 80 kainuos juntamai daugiau).

 

Kitavertus, TLC 80 yra reprezentatyvus.

 

Visureigis man butinas, nes ruosiuosi gyventi sodyboje. Pavasari ir ziema be dzipo i ten niekaip. O darbo pobudis reikalauja, kad transportas su kuriuo vazineju butu bent kiek arciau verslo klases. Aisku, tvarkingas TLC 77 gal ir nieko butu, bet siuo poziuriu TLC 80 geriau.

 

Dabar Mobile.de yra du idomus modeliai - TLC KZJ-77 (7,900 EUR) ir TLC 80 (7,950 EUR) TLC 77 kabo jau virs menesio. Komplektacija patraukli. Atrodo gerai. Tik dvi bedos sia TLC 77:

1. kaina

2. kebulo spalva.

 

Kaina atrodo didoka.

 

Balta spalva neramina. Musu klimatinese salygose labai gajos rudys. Ant baltos spalvos rudys labai gerai matosi. Kazkaip nesinori su penzeliu kas menesi tapyti masina. Kaip isspresti baltos spalvos klausima? O gal balta spalva dzipui - tai ne problema? O TLC 77 pardavime kitokios nei balta spalvos matyti neteko.

 

Zodziu, noreciau paprasyti draugiskai ivertinti mano susidomejima minetais skelbimais apie TLC 77 ir TLC 80.

Jei sukvailiojau - sudrauskite.

 

Pasidalinkime nuomonemis siuo klausimu.

Aciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip matosi ne off-roadui renkiesi, o patogumui ir reprezentacijai - taigi TC80.... :) odinis salonas ir t.t.

Kuras, patikimumas, aptarnavimo kaštai beveik lygeverčiai - bent jau už patogumus primoki ir tą pačią reprezentaciją, jei manai kad TLC80 bus brangiau....

40-50-70 - modeliai visad buvo ir yra darbiniai arkliukai....

60-80-100 - modeliai buvo ir yra TLC limuzinai....

 

tokia mano nepajudinama nuomonė .. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is tiesu, Dragon, renkuosi ne offroudui. Tiesiog ranka nepakiltu skandinti Kukuruzeri (arba gelanderi) del malonumo. Jei butu reikalas - kitas dalykas, bet lauzymui, mano nuomone, geriausiai tinka Patruliai arba Samurajai.

 

Vis tik TLC 80 mane kiek neramina del galimai didesniu, nei TLC 77 eksploatacijos kastu, del pacios auto sudetingumo ir didesniu reikalavimu prieziurai.

 

Dragon'ai, kaip tu manai - kiek realiai problemu dzipui sudaro jo balta spalva?

 

Nes jei tai nesunkiai issprendziamos problemos, tai mieliau imciau TLC 77. Juk patemdzius TLC 77 stiklus, uzdejus juodus antsparnius bei akuratnai sudejus Citroeno XM'o priekines sedynes galima padaryti visai nebloga vaizdeli. Bet ta balta spalva... O ka pats manai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stovi kieme 70 baltas, tai visai nieko kai patiuninguotas...

Reikia stovi ziureti o ne spalva, ne nauja imi... Bet kuris is ju gali buti taip uzmustas, kad ner ka ant detaliu imti... TLC-80 ant autostrados uzmusa po 200km/val lakstydami milijonus kilometru firmu vadovai... 77 gali buti kokios santechniku brigados uzmusinejamas 10 metu... Taigi ne modeli rinkis, bet buvusi savininka... Jeigu nori masina tureti o ne dokumentus...

O tai pagal spalva rinktis sena automobili, tai taip pat kaip ciukcios anksciau ziguliukus imdavo tik pagal grazu signalo skambesi... :D

Sekmes!

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

balta spalva ? skonio reikalas, aš imčiau ir baltą, jei tik geram stovyje...

kaštai nežymiai skirsis, komfortas vertas papildomų išlaidų, o priežiūra reikalinga kiekvienai mašinai...

kaštai tūrėtų svaresnį vaidmenį, jei su jom off-roade maltumeis, o šiaip keliukuose tas pats....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamasis,paskambink pirmiausia tais numeriais i vokietija ir paskiau galvok ka daryt,nes duodu birka nukirst,77- falschas tokiu kainu nera uz tai ir stovi skelbimas menesi.80 turi buti arba su koknkreciu defektu,arba visiskas lavonas nes kaina nerealiai zema.Paskiau galima padiskutuot :wink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vadinasi, musu tarpe yra abejoniu, ar sis konkretus TLC 77 uz 7.900 EUR is tiesu yra gerame stovyje. Nes tokios komplektacijos ir gero stovio jis turetu kainuoti dar brangiau? Teisingai?

 

Bendix'asi, siulo man paskambinti ir pakalbinti pardavejus. Net nezinau, ko dar galima klausti telefonu - skelbime viskas pakankamai placiai aprasyta. Belieka tik apsispresti, ar verta imti tikrinti, kiek skelbimas atitinka tikrove.

 

I e-mail'us man nei karto nebuvo atsakyta. Viena karta klausiau VIN kodo is portugalu, kai siule LC73 PZJ dyzeli '94 m. uz 7200 EUR - neatsake. Sitie irgi neatsako i uzklausima apie VIN'a. Mano pazistami vazineja kas trys - keturios savaites i Vokietija masinu pirkti. Dirba jie zemeje uz 300 km nuo sios TLC 77. Esu nusiteikes nepagaileti tu keliu simtu euru kad pazistami budami Vokietijoje nuvyktu i vieta ir patikrintu.

 

Gaila, tik kad nepavyko pateikti klausimo del spalvos. Matyt, blondiniskai pateikiau klausima, tai negavau atsakymo. Man spalva svarbi vienu aspektu - masina turi atrodyti tvarkingai (ne butinai graziai, taciau butinai tvarkingai).

Puikiai suprantu ant visureigio purva ir dulkes (trumpam). Bet visiskai nesuprantu rudziu. Todel ir norejau paklausti KIEK PAPILDOMAI vargo sudaro visureigiui balta jo spalva? Visa kita sutvarkoma - pinigus galima sutvarkyti, tech stovi galima patikrinti. Taciau nesinori praeidineti visos sio mesmales ir nusipirkti problema, kuri gali buti aiski is karto, o butent - kad baltas TLC yra didelis vargas, nes kas menesi reikia uzdazineti rudis. Pas mane dabar juodas kukuruzeris. Ji papenzeliuoju kas met, nes rudyja. Bet su juoda gerokai paprasciau - ir rudys ne taip matosi, ir ju sutvarkymas gerokai paprastesnis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamasis,paskambink pirmiausia tais numeriais i vokietija ir paskiau galvok ka daryt,nes duodu birka nukirst,77- falschas tokiu kainu nera uz tai ir stovi skelbimas menesi.80 turi buti arba su koknkreciu defektu,arba visiskas lavonas nes kaina nerealiai zema.Paskiau galima padiskutuot :wink:
Jei domina pirkimo inete algoritmas paskambink papasakosiu.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbiamasis,paskambink pirmiausia tais numeriais i vokietija ir paskiau galvok ka daryt,nes duodu birka nukirst,77- falschas tokiu kainu nera uz tai ir stovi skelbimas menesi.80 turi buti arba su koknkreciu defektu,arba visiskas lavonas nes kaina nerealiai zema.Paskiau galima padiskutuot :wink:
Jei domina pirkimo inete algoritmas paskambink papasakosiu.

 

+1

Mobile.de daznai buna keistoku skelbimu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.