Pereiti prie turinio

MPI/MPII nerodo apsuku/tachometras/tachometro pajungimas


lee-

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 mėnesių...

klausimas del mitsubisi pajero2 2,5dt

ispradziu nusprogo spidometras poto ir tachometras nieko nerodo, spidometras elektrinis ir nerandu galu, gal galit kas padeti situ klausimu ACIU :rolleyes:

pas mane tachometras taip pat ilga laika gryba pjove, tai veikia tai neveikia, minusas blogas buvo...

Redagavo raimisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Ir as turiu sita beda is pradziu dar suveikdavo trinktelejus per skydeli dabar jau i dauzima nereguoja ,bet kartais suveikia trumpam  .Gal kas nuroditu kuris ten daviklis ant kuro siurblio atsakingas uz apsukas ,del sventos ramybes patikrinciau kontaktus pries ieskant kito skydelio ,nes buvau isardes nekarta ir nieko itartino nepastebejau surinkau atgal skydeli tik lemputes buvo proga pasikeisti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su mano MPII  tokių bėdų nebuvo, bet kiek teko susidurti - tai automobilių variklio apsukos visada nuo generatoriaus perduodamos.

Klysti - ir nuo genero , ir nuo siurblio , ir nuo smagračio , ir nuo priekinio škyvo , ir nuo atskaitos disko vidury variklio stovinčio.

Kas liečia būtent MP-II tai nuo siurblio , daviklis stovi tie siurblio viduriu tik gerai nepamenu iš kurios pusės.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.