Pereiti prie turinio

na ar kas rado GERĄ dyzelistą palei Vilnių ?


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 100
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

šiandien buvau, o paklaust pamiršau per kur varvėjo ir ką padarė :)

 

gal galetumei duoti nr. meistriuko? nes turiu tokia pat beda, dumina melsvai ir biski saliara sunkiasi... buvau dyzelservise, tai apziurejo, pinigu nuplese ir pasake reikia kuro siurbli nuimineti ir tikrinti (apie 1200lt) o oro sraute taip pat be pinigu nuplesimo nieko nepadare! :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

tema vis dar ir man aktuali, dūmelis melsvas liko... matyt saliara nesudega...

dėl siurblio varvėjimo dzvanktelkit Vytui 865965511 Verkių g. kitoj gatvės pusėj priešais Rasmitą...

 

p.s. dar kelias afigiennas rekomendacijas turėjau, tipo visas vil rajonas pas jį varo, eilė... bet kai nuvažiavau, tai pasidarė ablomas... ir kai nerado priežasties, tai pasakė "čia normalu, taip turi būti .." biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tema vis dar ir man aktuali, dūmelis melsvas liko... matyt saliara nesudega...

dėl siurblio varvėjimo dzvanktelkit Vytui 865965511 Verkių g. kitoj gatvės pusėj priešais Rasmitą...

 

p.s. dar kelias afigiennas rekomendacijas turėjau, tipo visas vil rajonas pas jį varo, eilė... bet kai nuvažiavau, tai pasidarė ablomas... ir kai nerado priežasties, tai pasakė "čia normalu, taip turi būti .." biggrin.gif

Manau, kad normalių dyzelistų nėra ant Lietuvos...Arba kreivarankiai(bet pirštai visvien "vejerom"), arba kažkokie mistiniai, apie kuriuos visi žino, bet mažai kas matęs :D (čia turiu omeny ŽŪŪ Kaune).

A šitą, dėl dūmo taigi gal vis dėlto purkštukus reiktų išimt ir patikrint?..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

išimt , patikrint... a jei ne jie ? kas toliau... taip ir lakstyti pas purkštukystą, pas pompystą, pas turbinystą, pas dar kokį šlangystą...

su kuo nepašneki, tai tas to nedaro, tas ano, vežioja vieni pas kitus, paskui viens ant kito ridena, kad anas "blogai padarė, o pas mane buvo gerai..." va kur problemas...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

išimt , patikrint... a jei ne jie ? kas toliau... taip ir lakstyti pas purkštukystą, pas pompystą, pas turbinystą, pas dar kokį šlangystą...

su kuo nepašneki, tai tas to nedaro, tas ano, vežioja vieni pas kitus, paskui viens ant kito ridena, kad anas "blogai padarė, o pas mane buvo gerai..." va kur problemas...

Šiaip jau patikra, manau, palygint nebrangiai kainuoja.Jei su purkštukais viskas ok, tada vienas nežinomasis automatiškai atkrenta.

Nors, aišku, pačiam geriau žinot, galima ir toliau važinėt sėkmingai, jei saliaros nepereikvoja ir tepalų neryja... :) Kaip sakoma, nereikia trukdyt mašinai dirbt :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar saliara gali duoti melsvą dūmą? Baltas arba juodas.

 

Paprastai tepalas dega melsvai.

Ne tik gali, bet ir duoda.

Jei neveikia ar blogai veikia pakaitinimo žvakės, arba purkštukai blogai išpurškia kurą, arba galbūt kuro įpurškimo kampas neteisingai nustatytas.Bet kuriuo atveju, melsvas dūmas yra nepilnai sudegęs kuras.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pries metus remontavo Common-Rail'o mazgus Dyzelservisas - labai patiko

uz berods 800 lt buvo pilnai perrinktas su remkomplektu CR siurblys, ir 4 forsunkes (keiciant piezoelementus ir purkstukus)

ir visa tai su garantija ar puse metu, ar kiek... neatsimenu

tiesa sakant, CR siurblys yra ganetinai paprastas dalykas, cia ne toyotinis mechaninis

ir visi mazgai buvo atiduoti i DS jau nuemus is variklio. na, tai irgi nera sunku su paprastu CR.

 

vis nedaeina rankos uzsukti ir pasikalbeti gyvai, ar jie uzsiima Toyotos mechaniniu siurbliu perrinkimu ir 1HD-FT purkstuku reguliavimu

nes kaskaip nenoriu atiduoti bet kam daryti "ant kolenkos"

siaip 80ke ir dabar vaziuoja neblogai, bet zinau kad ji gali ir geriau, del to yr mintys tokios kyla, laikas nuo laiko

Redagavo Density
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ir kiti mano pažįstami turėjo liūdnesnę patirtį su tuo servisu... na gal atsirado ten koks nagingas meistras... nes man tai pijokai kažkokie tvarkė rasotom kaktom po vakar... angry.gif o priėmime meistras siūlė purkštukus 2 denso + 4 bosch... nes tipo niekur nėra ir kaina 1,5kart brangiau, nei tą pačia dieną radau purkštukų pardėj verkių 44 visus vienodus... čia apie 60tą... taigi pasitikėjimo neliko...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal po to jau pasikeite laikai

man atrodo, kad nemazai imoniu kreipiasi i DS, ir galbut jie su tokiais uzsakovais dirba atsakingiau, nei kai pats uzsukai ir bandai kazka "istraukti".

gi buna tokiu meistru, kurie isvis nemegsta nemoka kalbeti su klientu :angry:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano atveju buvo paprastai, pateikta mašina - problema per didelės kuro sąnaudos... nieko aš su jais nesiaiškinau, bet kai paklausiau pagal ką reguliavo naujus purkštukus, tai prasidėjo... priėmime sako pagal 2H variklį... o pas mane su turbina, vadinasi kitoks suspaudimo laipsnis turi būti... nu čia ir zabiegali... galiausiai atsiskaitęs išvažiavau ir už sankryžos pradėjo dūsti, tampytis... apsisukinėdamas nuolat gęsdamas sudariau nemenką kipišą prie šviesoforo... šiaip ne taip gįžau... landžiojo ieškojo kas čia tokio, o pasirodo neišvalė filtriuko tinklelio siurblyje, sukeltas š užkimšo... purkštukų keitimas ir reguliavimas kuro sąnaudų nesumažino ... toks remontas iš serijos bele daryti darbą ir gauti pinigus, manęs nevilioja...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš kelis...nepamenu... rašiau gi, gal kas pasikeitė į gerą... bet čia jau negydymas... čia operavimas...taip gali vežioti agregatus ir laukti kol pasiseks ant tikros priežasties užsirauti... normaliai gi turėtų pamatyti, pravažiuoti, pamatuoti... tada PAGALVOTI pritaikant savo ir kitų žinomą patirtį ir diagnozuoti ... ir skirti gydymą...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visada uz prevencini gygyma, todel remontuoju kol jinai dar vaziuoja

 

is sitos puses ziurint - mano uzduotis meistrui dazniausiai gana paprastas - va tau mazgas, va naujos detales, reikia perrinkti, pakeisti, ir suregulioti. tai diagnostikos nedaug ir reikia, o reikia kad rankos butu tiesos, ir zinios teisingos galvoje, kaip isardyti-surinkti teisingai, ir po to suregulioti

kartais net pyktis ima meistru, kuri isgirdo tokius nurodymus is manes B)/>/> o ka daryti, kitaip nebusi tikras, jeigu as jo pirma (ir galbut paskutini - nes nenoriu po to dar 10 kartu grizti) karta maciau, tai kokia verte jo "garantijos"

zinoma, buna kai ir as klistu, ir darbas padaromas veltui, nes kitokia buvo problemos priezastis. bet uz tai atsakomybe uz netinkama diagnoze tenka man, nieko cia pyktis.

tik gaila, kad labai mazai tu meistru, kurie ne tik gali, bet ir nori kalbeti su klientu (o ne pudrinti jam smegeni)

 

griztant prie TLC kuro siurblio - tai paskaitus ka raso rusu TLC-forume zinomas DIESELMASTER-52, tapo aisku, kad pavargusiam tlc siurbliu (po kokiu 400 t.km.) reikia keisti beveik visa "idara", supratau kad jei kada ir remontuosiu savo siurbli, tai tik tokiu budu, ir tai atsipirks butent ir kuro sanaudomis, ir padidinta (atstatyta) galia.

o kartu su siurblio "kapitaliniu" reikia revizuoti ir purkstukus, nes kai atstatytas normalus slegis, jie, irgi pavargusios, dazniausiai lyja. Zinoma, toks kapitalinia remontas kainuoja, bet kai planuoji ilgus metus vaziuoti su masina, tai kodel gi nepadaryti sau tokios dovanos :)/>/>

Redagavo Density
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilnai pritariu... ir pats taip stengiuosi daryti, bet kai trys servisai siūlo kapitalkę - perrinkti varvantį siurblį, o ketvirtas vyriokas per pusvalandį pašalina priežastį... tai irgi susimastai, ar verta tenais remontuotis ir kokios bus garantijos...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As i Skuba Graiciuno gatvej buvau nuvares. Ten Bosch siurbliu dyzelistai.

sakau, pareguliuok siurbli! O jis klausia, kas yra? Nieko, atsakau jam.

Siap! pamaniau, kad reik. Nusijuoke ir pasake.

Jeigu vaziuoja gerai, niekur nevarva ir nelysk prie jo.

Galim pakeisti rem komplekta, bet kam tau reik. Sako, kad kiekvienas bereikalingas ilindimas gero neduos.

Paklause variklio, pagazavo ir pasake - neiesakok priezasciu ir vaziuok is cia.:)

Kiti manau, kad butu pradeje ardyti ir kazka bande daryt, kad piniga uzdirbt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FINIŠAS - šiandien palikau TLC pas vieną meistrą, po kelių val paskambino - pasiimkit, nevarva ir nedūmina... za vse 100, litų... o du metus įvairūs "specai" man mozgus pudrino... kad reik kapitalkę siurbliui daryti, purkštukus keisti ir t.t...

 

taigi "Nevaziuokit pas Barila...nevaziuokit"... biggrin.gif

 

BARYLA neremontuoja kuro sistemos detalių, tik variklius. Jis pats man sakė, jei problemos su kuro sistemos dalimis, jas vežu tikrinti ir remontuoti pas kuro sistemos meistrus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir jis, ir Oro srautas kuro aparatūrą tik nuima-pastato, o remontuoti veža Dizelservisą...

man po švaistiklio ir žiedų keitimo surinkęs "pamiršo" pamatuoti slėgį cilindruose... taigi po remonto net nežinau rezultato... ar pagerėjo ar ne... o "dūmelio" ir "varvėjimo" priežasties nesugebėjo nustatyti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.