Pereiti prie turinio

Jeep xj 4.0 variklio keitimas


Jmindaugas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 71
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 2 savaičių...

biški buvau prapuolęs... daug laiko praleidžiant garaže, buvo tik ''darbas, garažas, miegas'' :D Tai va, motaras jau vietoje, buvo labai trumpam užkurtas  :cheer:    Lyg ir gerai. Šiuo metu vyksta rinkimo darbai, ryt bandysim pirkt filtrus, antifrizus, tepalus x2, prasuksim su tepalais naujais ir pakeisim į naujus :)  Didžiausias galvos skausmas Vakumai... Bandysim jų palikt labai minimaliai... Mano turima vakumų schema nėra pilna, teks ryt darbe googlint ir jei liks laiko padirbt..  :D  Elektra mano manymu pavyko neblogai susitvarkyt, lyg ir nieko nereikalingo neiškarpiau, užsikūrė  :D  Šiaip keista, bet kažkaip viskas vyksta be klausimų, pradedu galvoti, kad be reikalo temą sukūriau :D Dar galvoju, kad darbų eigos realiai nefotkinau...  Bus galima pasitaisyti nuo rytojaus :D Padarysiu fotkių ir įkelsiu kitą dieną dėl ko galėjau bet kada užsidegt važiuodamas... Kelios foto, ką turiu...

post-11477-0-79031500-1548013746_thumb.jpg

post-11477-0-74932000-1548013759_thumb.jpg

post-11477-0-56467600-1548013767_thumb.jpg

post-11477-0-32932500-1548013799_thumb.jpg

post-11477-0-42503900-1548013819_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo purkštukus dėjau savo. Kalba eina, kad ilgai stovėjęs..  turi išsičiaudėti..

Kur stovi antifryzo daviklis? Pagal google kažkaip nesekasi rasti, arba per mažai ieškau, bet gal kas tiksliai žino. Negaliu stebėti normaliai temperatūros, tai negaliu ir palikt kad prasidirbtų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gumeles keitei?

Purkstukai tokio pat pralaidumo?

Antifryzo daviklis? Tai cia temperatūros daviklis? Sistema prasiplaunant ir ji manau būtina nusivalyti

pas mane jis ant bloko, čia kaip pavaizduota nėra prie termostato.. purkštukai nuo identiško variklio.. gumelės geros
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo nebuvau pajungęs ant galvos daviklio, kuris info į skidelį perduoda... Dabar viskas ok, Test drive atliktas, motaru kolkas patenkintas.. vistiek išlieka maža problema, užkūrus garaže džipą, pradeda akis griaužt ir smirdėt nuo benzo.. Kaip suprantu vistiek biški perpilinėje, ar gali būt, kad purkštukai durniuoja? Ar kitur bėdos ieškoti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.